Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E jebi ga, nije Falcao...

    Comment


    • Da sam Di Matteo, za kaznu bih im naredio da se camcem vrate u London.
      Fijasko.
      Everything you want is on the other side of fear.

      Comment


      • Kakvoo je bre ovo silovanje? Ja se kunem u Engleze Celsi gubi od ovih mrtvaka 0:4 .

        Comment


        • Originally posted by KERSDRS View Post
          Kakvoo je bre ovo silovanje? Ja se kunem u Engleze Celsi gubi od ovih mrtvaka 0:4.
          Da gledas utakmicu sigurno ne bi pisao ovakve gluposti.

          Comment


          • Spasi Cech da ne uvale i peti. Kako je Atletico izdominirao, nisam ovo ocekivao. Morace Chelsea mnogo bolje od ovoga.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Originally posted by KERSDRS View Post
              Kakvoo je bre ovo silovanje? Ja se kunem u Engleze Celsi gubi od ovih mrtvaka 0:4 .
              Ovi 'mrtvaci' su večeras napravili fudbalsku lekciju za mnoge generacije. Ako ništa barem malo poštovanja za Falcaa i co. jer su to zaslužili.
              sigpic
              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
              don't support us when we win."

              Comment


              • Originally posted by Ivan Piper View Post
                Da sam Di Matteo, za kaznu bih im naredio da se camcem vrate u London.
                Fijasko.
                0:4 ?
                Plivanjem!
                Everything you want is on the other side of fear.

                Comment


                • TIM Kejhil...

                  Comment


                  • ZAvuce ga mocni TIM Kejhil
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • E sad treba zadrzati El Tigrea u timu u narednih sat i po.
                      Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • Prvo ga bocne, pa ih vozi, pa kroz noge..jos i precka i stativa..

                        Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

                        Comment


                        • Nalupao ih je Atletiko samo tako.Pregazili su ih...Kakvo je trenutno stanje u Engleskoj,cini mi se da bi Atletiko sve velikane ispratio sa par golova u mrezi...

                          Comment


                          • Zbog ovoga sam i rekao da jedva cekam Real-City,Mancini ce uvesti sve zadnje vezne u igru koje ima...
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Pola covek, pola zver, ime mu je - RADAMEL!

                              Comment


                              • Koje kidanje majko moja... Covjek dao het trik prvacima Evrope za jedno poluvrijeme. Radamele svaka cast. Zamislite da on pored sebe ima neka zvucnija imena, pa sta bi onda tek radio... Nadam se da ove sezone Atletiko ide do lige prvaka, al otom potom, tek su 2 kola prosla.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X