Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jel bio penal? nisam video...

    Comment


    • je_em ti zivot zasto ovo a dobri smo bili u dvomecu
      GIFSoup

      Comment


      • Ivanov ga zabi,umri MVP
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Originally posted by AK47 View Post
          Ivanov ga zabi,umri MVP
          Tuta Bugarin

          Ali kakve smo srece primicemo gol...Moraju Srbi da ga izduvaju na kraju.

          Comment


          • Srecu ti jebem

            Comment


            • Au koja tuga...

              Comment


              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                Jel bio penal? nisam video...
                cist penal po meni

                Comment


                • Jebem ti zivot.. 5 minuta ne mogu sa igracem vise da se odbrane, sta urade crni Maksimovic da je hteo onako da usere ne bi uspeo.. penal je bio, tu nema sta, samo sebe mozemo da krivimo, odavno sam se pripremio psihicki na ispadanje, ali ovako ne...

                  Comment


                  • Ma daj nisu zaslužili da ovako ispadnu. Primiše 2 gola glavom i na kraju penal. Držali su se hrabro nema govora, uspjeli se vratiti u potpunosti u meč, ali eto sreća je bila na strani Bordeauxa iako je penal bio u svakom slučaju. Velika prilika je propuštena...
                    sigpic
                    Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                    don't support us when we win."

                    Comment


                    • Originally posted by p4p1 View Post
                      Jebem ti zivot.. 5 minuta ne mogu sa igracem vise da se odbrane, sta urade crni Maksimovic da je hteo onako da usere ne bi uspeo.. penal je bio, tu nema sta, samo sebe mozemo da krivimo, odavno sam se pripremio psihicki na ispadanje, ali ovako ne...

                      upravo to da je hteo ne bi ono uradio,ali svaka cast igracima srce su ostavili na teren, Lazovic zaplakao posle onog loseg centarsuta... Jankovic je rekao da ce odigrati korekto i da ce ostaviti srce na teren sto su i momci uradili.... Svaka cast jos jednom,sta da se radi zivot ide dalje

                      Comment


                      • Crni Maksimovicu... :-((( Mislim da bi mi bilo lakse da su nas oduvali sa jedno 4:0, a ne ovako u 93. minutu...

                        Comment


                        • Jeste sad Maksimovica da unistimo kao Krnetu.Treba im bre dati podrsku,mladi su momci,vidi se da znaju,sta mislite kako li je Maksi ili Bajku,ne smem ni da pomislim.

                          Lazovic Darko,svaka mu cast,ali i dalje ce se on najvise pljuvati
                          sigpic
                          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                          Comment


                          • Originally posted by Dacha View Post
                            Jeste sad Maksimovica da unistimo kao Krnetu.Treba im bre dati podrsku,mladi su momci,vidi se da znaju,sta mislite kako li je Maksi ili Bajku,ne smem ni da pomislim.

                            Lazovic Darko,svaka mu cast,ali i dalje ce se on najvise pljuvati
                            Nisam pomislio nista kontra Maksimovica, naprotiv. U prvoj i celu drugu utakmicu je odigrao odlicno.

                            Comment


                            • BOŽE ZAŠTO???????

                              sigpic
                              http://www.youtube.com/watch?v=yOzFjbiH4mk

                              Comment


                              • Neverujem sta se desilo Igrali su dobro, ali kad god su imali rezultat u dzepu mnogooo srljanja i kazne su odma stizale

                                Kad vidim kako je partizan prosao dalje sa losom igrom, dodje mi da placem ali ipak cestitke na plasmanu...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X