Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ali PSG dobio grupu kao da su u prvom sesiru, a ne u trecem. Krivo mi je za Dortmund, odatle dalje idu Real i City.

    Comment


    • Uf kakva je ono D grupa cetiri sampiona, i to kakva... Porto isto dobio grupu za prolaz... Grupa E je vrlo zanimljiva, isto vrlo jaka.
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Ocajno, da ne pricam o grupi Real M., Man. City, Ajax i Dortmund -.-

        Comment


        • nije zreb teledirigovan

          Comment


          • Originally posted by Skrillex
            Arsenal, Milan, Mancester Junajted, Bajern Mihnen i Barselona prosetace se do 1/8.
            Milan sa onakvom ekipom ??? Cisto sumnjam. Dobili su poprilicno ujednacenu grupu, gde je verovatno Zenit najjaci.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Originally posted by AK47 View Post
              Samo sam Juve promasio,a i njima sam se nadao
              I sam znas da je bolje sto ti se to nije ostvarilo

              Comment


              • Originally posted by Prototype View Post
                I sam znas da je bolje sto ti se to nije ostvarilo
                Ma ja bih volio da su ih izvukli,druga su ovo vremena,drugi igraci...
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Originally posted by AK47 View Post
                  Ma ja bih volio da su ih izvukli,druga su ovo vremena,drugi igraci...
                  pa da i to sto kazes, nije Juve onako mocan kao ranije.

                  Al bili bi jako da su ih izvukli, davno nismo imali neku pravu grupu smrti, gde imas 3 prejake ekipe.

                  Comment


                  • Kako ce da se sprdaju Engleski timovi sa ostatkom. Siti ako bude igrao punim sastavom zgazice Madridjane, nazalost.

                    Comment


                    • Originally posted by KERSDRS View Post
                      Kako ce da se sprdaju Engleski timovi sa ostatkom. Siti ako bude igrao punim sastavom zgazice Madridjane, nazalost.
                      Uf brate, nemoj tako pricati, video si sta se desilo prosle godine Sitiju, nisu grupu prosli.

                      Sto se tice Juvea, oni su za mene vrlo jak tim, izuzetno jak tim, samo ovo sa Konteom ih ujeba nacisto, moze tu mnogo stvari da ne stima kad oni nije na klupi, a nece biti koliko, skoro 10 meseci, je l' ??
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Siti opet nece proci grupnu fazu.Ubice ih Klop u pojam bas kao sto je Bajern u prethodne dve sezone.

                        Samo je falio PSZ u grupu D.Ne znam po kojoj logici je Kluz mogao samo u grupu H.A Arsenal su stavili u grupu C verovatno kako ne bi isti dan igrali kad i Celzi.

                        Edit:Tako mi je drago za Inijestu.Zasluzio je nagradu.
                        Last edited by Ricma; 30-08-12, 18:12.

                        Comment


                        • A Iniesta to nista?
                          sigpic

                          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                          Comment


                          • King of the Kop ‏@IiverpoolFCNews
                            Everyone knows the Champions League just isn't the same without the prestige and history of Liverpool football club.
                            Eto nas sledece godine. Nema nista od LS kad Liverpul ne igra...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Prvo bi komentarisao grupu u kojoj je United. Mislim da nismo mogli dobiti laksu grupu nego sto je ova. Svakako vidjeli smo sta se desilo prosle sezone, to se ne smije desiti ove. Svaki protivnik se mora ozbiljno svatiti i mislim da nece biti problema da budemo na prvom mjestu.

                              Svakako grupa smrti je grupa D. Svaki match iz ove grupe ce da bude strasan, a pogotovo onaj Citya i Reala. Ovdje ipak ocekujem da Real bude prvi na iskustvo, a za drugu poziciju svi imaju sanse, ali malo vise City.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Skrillex
                                Ja mislim da Juve moze i do prvog mesta u grupi
                                Ipak mislim da ne moze pored Celsija. Hazard to nece dozvoliti...
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X