Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bravo lavovi
    sigpic
    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

    Comment


    • Janković je odlično postavio taktiku i dosad dobro igramo. Šteta za Darkov šut, ali i sreća za onu šansu Bordoa 1 na 1..
      sigpic
      http://www.youtube.com/watch?v=yOzFjbiH4mk

      Comment


      • Bravo kraljevi, tako se bori. Odlicno smo odigrali prvo poluvreme.
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Odlicna Zvezda zasad. Cinjenica je da je Bordeaux imao najbolju sansu na tekmi ali je na srecu nisu iskoristili. Zvezda preskace sredinu i ove duge lopte zasad daju rezultate. Dosta tvrda utakmica, sa bezbroj prekida. Pitanje je samo dokad ce izdrzati ovako ali sjajno stoje na terenu sada.
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Prvo poluvreme Zvezde uopste ne izgleda lose...

            Utakmica Partizana tiha jeza. Nit se znalo ko je na sredini, ko napred. Jurcanje kao muve bez glave (vazi i za jedne i za druge). Komsije, pa da uradite bolje u revansu.


            edit: u zagradi

            Comment


            • Mi i dalje katastrofalno realizujemo sanse pa kad mi nemozemo protivnik ce dati gol sam sebi -.-

              Comment


              • Napokon gol, kada ne može Borini mogu sami sebi. Sterling ubjedljivo najbolji na terenu. Samo mu treba pružati priliku, strašan je to igrač.
                sigpic
                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                don't support us when we win."

                Comment


                • komsije dobro igrate malo vam hvali do gola pobedite pa da gledamo dva srpska tima u el
                  Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                  Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                  Comment


                  • Svaka cast momcima, fantasticna tekma nasih, poginuli na terenu!
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • TAJ ZONFA! Bravo momci za zalaganje. Vec sad imamo bolju postavku ali ovo je i RObijev rezultat

                      Comment


                      • Originally posted by D-Wade View Post
                        Svaka cast momcima, fantasticna tekma nasih, poginuli na terenu!
                        Taman tako!!

                        Comment


                        • Originally posted by cleoo View Post
                          komsije dobro igrate malo vam hvali do gola pobedite pa da gledamo dva srpska tima u el
                          ;) Cekaj prijatelju imamo i mi i vi po jos 1 utakmicu. Tezak posao za obe ekipe, Zvezda nema sta da izgubi, a Partizan treba maximalno od pocetka u prvih 15-20 min da da gol, inace ako ovi zavuku iz prekida nekog moze gusto da bude. A Zvezda, pa lopta je okrugla mozda im uvaljamo jedan gol, neka i ne prodjemo samo da ne bude 4-0 fazon. Ja mislim da nece.

                          Comment


                          • Bravo Zvezdi za zalaganje,ali ovi su mnogo cvrsci,jaci u duelu,i brzi.
                            Nasi se bukvallno odbijaju od onih gromada.
                            Liverpool
                            Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                            Comment


                            • Momcima svaka čast za zalaganje na terenu. Imam osjećaj da bi Kasalica zavukao bar jednu loptu u gol, ali dobar je bio i Luka...
                              Samo hrabro u Bordou pa šta Bog da...
                              sigpic
                              http://www.youtube.com/watch?v=yOzFjbiH4mk

                              Comment


                              • Frka mi je za Jovanovica. On i Maksimovic sjajni veceras. Ako budu uspeli da ovako odigraju u Francuskoj da imaju isti pristup kao veceras, iliti muda kao lubenice, postoji solidna sansa da se nadamo necemu.

                                Partizan da se uozbilji protiv norveskih bezglavaca, a ne da im se pridruzuje kao danas. U tom slucaju se komsije itekako mogu nadati grupnoj fazi.

                                Comment

                                Working...
                                X