Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by manda View Post
    Bice dobar mec Dinamo-Maribor.
    Samim tim poruka Dinama da ce izginuti za LS mnogo govori,a realno su kvalitetni od slovenaca.
    Simbolicna cjena karata za mec,jedna kuna ili 30feninga ili 15centi,bas juce gledam po onom zvizdanu red bez kraja i dodje covjek za pet kuna uzme pet ullazinca xD
    Ocekujem pobjedu od dva razlike.
    Mada svi vazdizu ove slovence da imaju kvalitet,e vidicemo ih.
    I zanima me mec,Malaga-Panatenajkos,sta ce tu biti da mi je znati,mislim da ce biti masu golova.
    Manda laze!!! nemoze jdan covjek uzet 5 ulaznica....Samo 1 moze uzet,plus moze uzet jos samo jednu ako je donio osobbnu od tog lika komu kupuje xd malo glupo,al tako e bore sa huliganima xd ajmoo svi balkanci daljee

    Comment


    • A sta dodje sa detetom da i njemu uzme ? Koliko ja znam mogu se uzeti 4 ulaznice max
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Mandušić da laže Povuci riječ dok imaš vremena. Obn se javlja sa lica mjesta, dobro je što su oni otkupili, ovi javni servisi ne bi poslali komentatore ni da Sarajevo ili Željo igraju finale LŠ

        Comment


        • Originally posted by manda View Post
          Bice dobar mec Dinamo-Maribor.
          Samim tim poruka Dinama da ce izginuti za LS mnogo govori,a realno su kvalitetni od slovenaca.
          Simbolicna cjena karata za mec,jedna kuna ili 30feninga ili 15centi,bas juce gledam po onom zvizdanu red bez kraja i dodje covjek za pet kuna uzme pet ullazinca xD
          Ocekujem pobjedu od dva razlike.
          Mada svi vazdizu ove slovence da imaju kvalitet,e vidicemo ih.
          I zanima me mec,Malaga-Panatenajkos,sta ce tu biti da mi je znati,mislim da ce biti masu golova.
          Napisi ponekad osvrt svoj ovdje, da mogu pratiti desavanja.
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Originally posted by notorious View Post
            Mandušić da laže Povuci riječ dok imaš vremena. Obn se javlja sa lica mjesta, dobro je što su oni otkupili, ovi javni servisi ne bi poslali komentatore ni da Sarajevo ili Željo igraju finale LŠ


            Slusah sad Zahovica , otresce ih Maribor samo tako
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Cini mi se da ce uz njih Liga prvaka dobiti dosta bolji smek

              Prelud je Vugdalic

              Comment


              • Sabahudin Sasa Vugdalic Bice zanimljivo gledati LS na OBN-u ove godine , samo da Vugdalic bude komentator a ne onaj celavi Mogu i obojica kao u LE samo da ne bude onaj sam a nece ,evo mocnog Vugdalica
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • To nisam rekao bukvalno nego da za pola eura mozes pet ulaznica da uzmes,sprdnja.
                  sigpic
                  Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                  Comment


                  • Ma ne moze Sasa bez kolege Hadzica;) strasan tim

                    Comment


                    • Glavni ljudi Maribora , Darko Milanic i Zlatko Zahovic nekadasnji igraci Partizana , ajmoo Volio bih da Maribor udje u LS , msm da mogu samo da igraju organizovano , kad je mogao Ludogorec da umalo izbaci Dinamo moze i Maribor
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Идемо Баста идем Удине!

                        Comment


                        • Uhvatio sam sva 3 gola da vidim , Dinamo dosta bolji od Maribora , tesko ce ovde Maribor izvuci pozitivno , Cop postavio nogu i dao gol , Basta odlicno postvio glavu kod gola , dosta lep gol posle prekida , Ael-Anderleht podjednaka utakmica , imao Ael dve dobre sanse , Malaga dosta bolja od Panatinaikosa , evo i Bate zabio , Bate bio mnogo bolji samo je bilo pitanje trenutka kada ce zabiti
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • AEL vodi protiv Anderlehta

                            Comment


                            • Autogol Dinama , pise se Cvitanovicu ali skrenuo neko , bravo momci Nisam vidio gol Aela , dosta lep gol Eliseu za Malagu , lepo izradjena akcija i Eliseu samo pospremio u mrezu
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Ispada Dinamo...ma ubedjen sam..ne moze dva puta u LS za redom ne dam!!

                                PS Badelj dao autogol....sad ce Mamic da ga razapne jos vise haha

                                Comment

                                Working...
                                X