Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sjajno Gladbach za 1-0 , idemo momci do prolaza , bravo bravo ..
    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

    Comment


    • Gladbach pregazen.
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Seltik i Dinamo Kjev vec posle 1. meca resili prolazak u LS , verovatno i Kluz
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Da ista u glavi imaju ove ekipe u Engleskoj doveli bi ovog Veloso-a koji je otisao u Dynamo...

          Svakoj ekipi iz vrha bi valjao samo tako.Cigan je najgore vrste ali je igracina
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Bice vcrs zestoko izmedu zestokih sujeda slovenaca i dinama!!! ajmo dinamo zg,mamic ce sredit ako postane opano!!

            Comment


            • Originally posted by 2012MARIN View Post
              Bice vcrs zestoko izmedu zestokih sujeda slovenaca i dinama!!! ajmo dinamo zg,mamic ce sredit ako postane opano!!
              Pogotovo zbog komplexa Janeza prema Hrvatima. A i previše su se digli, imali su jednostavno mnogo sreće u žrijebu da doguraju do play-offa da je Salzburg bio umjesto Dudelangea ispali bi oni već u 3. pretkolu. Mislim da će ovo Dinamo uzeti na iskustvo, teško da će biti sve gotovo u prvom meču ali Dinamo je svakako favorit za prolazak dalje.

              Mogući sastavi:

              Dinamo: Kelava – Vida, Tonel, Šimunić, Pivarić – Ademi, Badelj – Leko, Sammir, Rukavina – Čop

              Maribor: Handanovič – Milec, Rajčevič, Arghus, Mejač – Mezga, Mertelj, Cvijanović, Ibraimi - Tavares, Berič
              sigpic
              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
              don't support us when we win."

              Comment


              • Ja sam sanjao da je Anderleht dobio Aela 2:1

                Dinamo-Maribor bi moglo biti zanimljivo , nije Dinamo skoro nista perfektno pokazao u ova 2.kola , jesu nabili Serifa kuci ali manje-vise i bilo ocekivano kao sto je Maribor dobio Dudelanza. Moje neko predvidjanje je da ce nereseno zavrsiti.

                Malaga - Panatinaikos isto zanimljivo za ispratiti , Malaga u finansiskim dugovima , dosta igraca otislo na celu sa Kazorlom. Liga Sampiona bi ih koliko-toliko izvukla iz dugova i verovatno ce imati motiva , PAO sa druge strane ima dobru sansu da iskoristi Malagine probleme i udje u LS

                BATE - Ironi nista specijalno , mogao bi BATE kao protiv Debrecena da odigra losije kuci pa u revansu dobije za prolaz

                Braga - Udineze ocekujem bar 3 gola ;)
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Originally posted by Merlin View Post
                  Pogotovo zbog komplexa Janeza prema Hrvatima. A i previše su se digli, imali su jednostavno mnogo sreće u žrijebu da doguraju do play-offa da je Salzburg bio umjesto Dudelangea ispali bi oni već u 3. pretkolu. Mislim da će ovo Dinamo uzeti na iskustvo, teško da će biti sve gotovo u prvom meču ali Dinamo je svakako favorit za prolazak dalje.

                  Mogući sastavi:

                  Dinamo: Kelava – Vida, Tonel, Šimunić, Pivarić – Ademi, Badelj – Leko, Sammir, Rukavina – Čop

                  Maribor: Handanovič – Milec, Rajčevič, Arghus, Mejač – Mezga, Mertelj, Cvijanović, Ibraimi - Tavares, Berič

                  Mislim da ce takav dinamov sastav bit..barem je cacic tako rekao

                  Comment


                  • Sta bi dao da udjemo u LE a Dinamo ispadne i budemo zajedno u grupi
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Originally posted by Miko View Post
                      Ja sam sanjao da je Anderleht dobio Aela 2:1

                      Dinamo-Maribor bi moglo biti zanimljivo , nije Dinamo skoro nista perfektno pokazao u ova 2.kola , jesu nabili Serifa kuci ali manje-vise i bilo ocekivano kao sto je Maribor dobio Dudelanza. Moje neko predvidjanje je da ce nereseno zavrsiti.

                      Malaga - Panatinaikos isto zanimljivo za ispratiti , Malaga u finansiskim dugovima , dosta igraca otislo na celu sa Kazorlom. Liga Sampiona bi ih koliko-toliko izvukla iz dugova i verovatno ce imati motiva , PAO sa druge strane ima dobru sansu da iskoristi Malagine probleme i udje u LS

                      BATE - Ironi nista specijalno , mogao bi BATE kao protiv Debrecena da odigra losije kuci pa u revansu dobije za prolaz

                      Braga - Udineze ocekujem bar 3 gola ;)


                      Miko ja milio ti sanjas neke zenske lol....dinamo ide u finale LP

                      Comment


                      • Originally posted by 2012MARIN View Post
                        Miko ja milio ti sanjas neke zenske lol....dinamo ide u finale LP
                        Sanjam i to ali evo i ovo se ubacilo Ne ide samo u finale , osvaja garant

                        Odigrana jedina utakmica kvala za LE danas , Stutgart na svom terenu dobio 2:0 Dinamo Moskvu i odradio veci dio posla ka ulasku u LE. Oba gola postigao Ibisevic
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Kako se samo Vedad preporodio promjenom sredine

                          Comment


                          • Posto niasm bio ovdje prije dosta vec...a vidim imam samo 2-3 messages a pisao am dosta na SSport klub TE turniri podforum-...moze li mi samo neko to pojasnit KAKO JE TO TAKO a i moze li neko napisat skime sve igraju balkanski klubovi?

                            Comment


                            • Originally posted by 2012MARIN View Post
                              Posto niasm bio ovdje prije dosta vec...a vidim imam samo 2-3 messages a pisao am dosta na SSport klub TE turniri podforum-...moze li mi samo neko to pojasnit KAKO JE TO TAKO a i moze li neko napisat skime sve igraju balkanski klubovi?
                              Sa temama(izbrisane) otisli svi tvoji postovi

                              Partizan - Tromzo
                              Zvezda - Bordo
                              Zeta - PSV
                              Lacio - Mura

                              Ovo ti je sa Balkana sto igra u LE kvale a LS Dinamo-Maribor


                              Svaka cast da konacno naprave dobru TV semu , Arena 2,3,4 prenosi Anderleht,BATE i Malagu , OBN i HRT Dinamo a RTS prenosi Udineze Uzivancija
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Bice dobar mec Dinamo-Maribor.
                                Samim tim poruka Dinama da ce izginuti za LS mnogo govori,a realno su kvalitetni od slovenaca.
                                Simbolicna cjena karata za mec,jedna kuna ili 30feninga ili 15centi,bas juce gledam po onom zvizdanu red bez kraja i dodje covjek za pet kuna uzme pet ullazinca xD
                                Ocekujem pobjedu od dva razlike.
                                Mada svi vazdizu ove slovence da imaju kvalitet,e vidicemo ih.
                                I zanima me mec,Malaga-Panatenajkos,sta ce tu biti da mi je znati,mislim da ce biti masu golova.
                                sigpic
                                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                                Comment

                                Working...
                                X