Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Freshman91 View Post
    Sto, mislis da ne mogu proci Ukrajince ??
    Najgoreg moguceg protivnika su izvukli, ozbiljno su se pojacali i imaju visegodisnje evropsko iskustvo sto igraci Menhengladbaha jedva da imaju.Za mene i vise nego dovoljno.


    Derbi runde:Stugart-Dinamo iz Moskve.

    Comment


    • Originally posted by T-Mac View Post
      Odlican zreb. Tehnicki potkovana ekipa sa dosta snaznih crnaca, savrsen fit za ono sto mi igramo.
      Ovo će biti kao kada Bolt trči polufinale na 200m. Naši će samo gledati kako ovi prolaze, a onda će se ovi kada obezbjede prolazak dalje usporiti da nas puno ne brukaju...
      Nadam se da ćemo proći, ali šanse su minimalne..
      sigpic
      http://www.youtube.com/watch?v=yOzFjbiH4mk

      Comment


      • Izbacili su Metalist koji je itekako dobra ekipa, e sada kako se odvijao dvomec ne zna se...

        Comment


        • Bem ti sudbinu,dve godine za redom izvlacimo Francuze.Mi smo ove godine verovatno jaci u odnosnu na proslu ali sad ne znam u kakvom je stanju Bordo,odnosno da li je bolji od proslogodisnjeg Rena.Sanse da prodjemo nemamo,nemojmo se zavaravati,jedino da nas bas nesto prosere na Marakani,ali to je nemoguce.Nema veze,bice to jos jedno lepo iskustvo za nase momke
          sigpic
          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

          Comment


          • Originally posted by K.Garnett 5 View Post
            Izbacili su Metalist koji je itekako dobra ekipa, e sada kako se odvijao dvomec ne zna se...
            Nije Metalist nego Metalurg
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Originally posted by Dacha View Post
              Bem ti sudbinu,dve godine za redom izvlacimo Francuze.Mi smo ove godine verovatno jaci u odnosnu na proslu ali sad ne znam u kakvom je stanju Bordo,odnosno da li je bolji od proslogodisnjeg Rena.Sanse da prodjemo nemamo,nemojmo se zavaravati,jedino da nas bas nesto prosere na Marakani,ali to je nemoguce.Nema veze,bice to jos jedno lepo iskustvo za nase momke
              Jeste pretezak zrijeb i protivnik ali treba se nadati nekom cudu. Niko iz Hajduka nije ni sanjao da ce nadigrati Inter u sred Milana i da ce im faliti gol da ostanu u zivotu. Mislim, nikad se ne zna...
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Kako ce Gladbach pocepati Dinamo.

                Koliko su nam komsije useri sunce ti jebem, Maribor ljudi dobili, prosto da ne poverujes.

                Sto se tice Zvezde, nije los zreb, neka smo Sporting izbegli, mozemo sa Bordeaux-om, slabiji su od Rena.
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Dobro sta je tu je za nas. A komsije ne shvatam, oni se posle Samroka raduju Tromsu. Necete se vi bas tako prosetati, daj Boze i da prodjete.

                  Comment


                  • Originally posted by KERSDRS View Post
                    Dobro sta je tu je za nas. A komsije ne shvatam, oni se posle Samroka raduju Tromsu. Necete se vi bas tako prosetati, daj Boze i da prodjete.
                    Tromzooooooooo ... Tim u rangu sa Naftanom 9. trenutno u Norveskoj , ako od ovih ispadnemo prestajem da se nerviram zbog fudalskog kluba dok su mornari tu , a onda po titulu u LE
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Originally posted by KERSDRS View Post
                      Dobro sta je tu je za nas. A komsije ne shvatam, oni se posle Samroka raduju Tromsu. Necete se vi bas tako prosetati, daj Boze i da prodjete.
                      Slazem se da nam nece biti lako,ali te ipak savetujem da prestanes da provociras.

                      Comment


                      • Originally posted by D-Wade View Post

                        Koliko su nam komsije useri sunce ti jebem, Maribor ljudi dobili, prosto da ne poverujes.
                        Pogledaj Maribor jednom kakav fudbal igra pa pricaj, bolji su od svih nasih ekipa a cenim i od Dinama koji nije nista specijalno. Samo sto je Dinamo iskusniji od njih u Evropi ali Maribor trenutno igra najbolji fudbal sa prostora Ex-Yu, bar ono sto sam ja video. Tandem Zahovic-Milanic radi strasan posao, nadam se da ce jednog dana doci u svoj bivsi klub i iskoristiti potencijal koji poseduje. Prosle godine nepravedno ispali od Makabija u LS, prosli Rendzers u PO za LE, u grupi se videlo neiskustvo ali znacilo im je. Odlicno izgledaju, a imaju i revans kuci. Pametno u Zagrebu i idu dalje. Strasan kolektiv je napravljen tamo, klub za primer svima a posebno nasima. Da nauce kako radi uprava, kako se posluje sa malim budzetom i kako se nalaze dobri igraci.
                        Last edited by Casiraghi; 10-08-12, 13:21.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by tata Mumi View Post
                          Jeste pretezak zrijeb i protivnik ali treba se nadati nekom cudu. Niko iz Hajduka nije ni sanjao da ce nadigrati Inter u sred Milana i da ce im faliti gol da ostanu u zivotu. Mislim, nikad se ne zna...
                          Slazem se.
                          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                          LFC:18+5=THE GREATEST

                          Comment


                          • Ma Dinamo će izbaciti i Maribora, mislim da su kvalitetom tu negdje ali da će presuditi iskustvo Dinama igranja u Evropi. A i kako ovaj Dinamo ima sreće sa ovim žrijebom i ne čudi me što igraju grupnu fazu.
                            Što se tiče ostalih Partizan ne bi trebao imati većih problema, valjda su naučili lekciju od prošli put, dok za Zvezdu sumnjam da može dalje ipak je to Bordo. Muri slijedi opet trpanje samo što im ovoga puta niko ne pomože, ni Zeta neće ništa bolje proći od PSVa.

                            Liverpool-Hearts, odličan žrijeb što zbog slabijeg protivnika što zbog blizine gostovanja, tako da igrači ne bi trebali biti previše istrošeni pred početak lige.
                            sigpic
                            Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                            don't support us when we win."

                            Comment


                            • Ono jucer sto smo dozivili je jedan od najveci samara. Mi koji smo krenuli u Podgoricu pretvorili smo gostujuci teren u domaci, ali to im izgleda nije bilo dovoljno. Jedino batine da dobiju pa da proigraju.

                              Ovako su crnogorci opisali navijace i igrace Sarajeva

                              Spoiler
                              "Ljudi, nikad u životu vidio nisam da je neko ovako objasnio pojam navijanja.
                              Prvo su napunili onaj dio tribine samo tako, gruvaju kad pjevaju, zajebancija sa skakanjem do bola";
                              "A sve što su bosanci izveli noćas, to se zove čas moji dobri drugari";
                              "Kakvo gostovanje Hordi,stvarno nevjerovatno...posle Torcide mozda i najbolje na nas stadion..Steta sto im ovi fudbaleri veze nemaju".
                              "Predobri navijaci.Bruka..Ni jednom vrijedjali nikog nisu..Ama bukvalno su samo svoje pjesme pjevali.Vrh.svaka im cast.Al im igraci pojma nemaju..Bas";


                              Zbog nasih igraca uskraceni smo da se suprostavimo jednom od najveci holandski klubova PSV-u, pojedincima ovo nikad necu oprostit pa makar donijeli titulu na Kosevu.

                              Comment


                              • U potpunosti te shvatam, kako sam se samo ja osjećao, a kamoli ti koji si cijeli život uz taj klub i koji si išao u Podgoricu. Koje je to razočaranje bilo...

                                Ne znam, poslije onakve 2 partije protiv Levskog sam kontao da neće biti većih problem protiv Zete, pa i nakon one prve utakmice protiv Zete na Koševu, ali jednostavno sinoć je sve bilo katastrofa, izdvojio bih samo Bandovića ostali svi su griješili mnogo. Suljić još jednom dokazao svoju sebičnost, jeste on dobar igrač, ali u onakvoj situaciji kada imaš 3 igrača kojima možeš dodati loptu i oko sebe 3 igrača Zete glumiti Messija i htjeti se ugurati sa loptom u gol je krajnje amaterski. Ni od Saida ništa sem onog prodora na samom početku. Mnogo sam se razočarao u igru, a ona šansa Hadžića u 92. minutu kada je pokušao glavom i igrač Zete skide loptu tik ispod prečke...
                                Za Horde sve čestitke, nevjerovatno navijanje svih 90 minuta, a nakon primljenog gola još veće kao da je proradio inat. Ne znam šta reći, ali održali ste lekciju navijanja, sada tek shvatam čemu takvi komplexi prema vama. Pa baš nijedna uvreda, samo pjevanje svojih pjesama o svom klubu.
                                Ogromna šteta, ogromna, izgubilo se dosta novca, da ste prošli dobili bi i na koeficijentu pa bi bilo dosta lakše igrati naredne sezone ako izborite Evropu, doveli bi jednog velikana kakav je PSV u BiH i još mnogo toga. Sada ostaje samo žal.
                                sigpic
                                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                                don't support us when we win."

                                Comment

                                Working...
                                X