Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AK47 View Post
    Jesi li ozbiljan?

    Ovo bi Neuer zubima uhvatio...
    Ne znam, nisam replay video, cinilo se bas mocno.
    sigpic

    Comment


    • Morao je on dati, pa to ti je...

      Comment


      • Nakon 100 finala jbg morao je jednom i srece da ima...
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Bilal protiv trojice i onda ovaj nije mogao promasiti jbg..
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Bilail ponovo stvorio gol. Majstor
            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


            Dakle, ti si portir!

            Comment


            • Jedva cekam da vidim ko ce dobiti nagradu za najboljeg igraca na svijetu...
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Prejeftin gol ponovo, Klopara morao ranije da menja nesto.
                sigpic

                Comment


                • Odlicno finale, kakvo sam i ocekivao... Ali opet ostaje gorak utisak zbog sudija, koji zbog pritiska finala nije smeo da pokaze neke kartone koji bi svakako uticale na igru a mozda i krajnji ishod utakmice...

                  EDIT: Sada ne bih pogledao Gecea u oci, pa makar me puskom terali da sam igrac Borusije!
                  Last edited by Sir Giggsy; 25-05-13, 21:36.

                  Comment


                  • Kasno menjao. Sredine nema, odbrana baš loša za jedno finale LŠ. Sve u svemu zasluženo Bajer, mnogo su fizički jaki, uz opasku da je Dante morao da dobije drugi žuti, a tada je pitanje šta bi bilo.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by AK47 View Post
                      Jedva cekam da vidim ko ce dobiti nagradu za najboljeg igraca na svijetu...
                      Mesi?
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • Zao mi samo sto Nuri nije usao,on je protiv Bayerna uvijek igrao najbolje

                        Ali realno najbolja ekipa na svijetu je zasluzeno osvojila,objasnili su ove sezone...

                        Limare,vjerovatno
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Zasluzeno .

                          ALi kako mi je tuzno vidjeti Gundogana i Reusa da placu , mada nemaju razloga , i ovo je fantastican uspjeh , stvarno .
                          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                          Comment


                          • Koliko god sam navijao za BVB, Bajern je bio bolji tu nema sumnje
                            GIFSoup

                            Comment


                            • Superkup Evrope, Celzi protiv Bajerna - Murinjo protiv Gvardiole.
                              sigpic

                              Comment


                              • Veliki pad koncetracije kao i usvakom mecu protiv njih.Klop je morao tu da osvezi vezni red, ali ne treba ga kriviti.Taman sam pomislio da to sto je Subotic skinuo loptu sa gol-linije moze da prelomi utakmicu u korist Dortmunda.Bajern ih je sabio i zasluzeno slavi.Manduzkic je rodjen pod srecnim zvezdama kao i Inzagi.Neverovatno mi je kako lopta uvek nekako dodje do njega i njemu nista drugo ne preostaje nego samo da posalje loptu u mrezu.Vise srece Dortmundu sledeci put, a to se u skorije vreme nece desiti.Bas mi je krivo zbog njih, jer im je ovo bila jedinstvena sansa.

                                Comment

                                Working...
                                X