Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Rozenborg je jedini premostiv.
    http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

    Comment


    • Genk, Trabzon, Young Boys-i itd, nije bas sve tako crno..
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Originally posted by Aleksa9 View Post
        Rozenborg je jedini premostiv.
        Ako ti tako mislis nemoj ni dolaziti na utakmicu koga god da izvucemo.
        sigpic


        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

        Comment


        • Originally posted by T-Mac View Post
          Ako ti tako mislis nemoj ni dolaziti na utakmicu koga god da izvucemo.
          Javlja se Zvezdas koji je rekao da ga je sramota sto navija za Zvezdu...ja govorim realno...sa ovakvom igrom nema sanse...Ja cu verovati u prolaz i Inter da izvucemo tako da....
          http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

          Comment


          • Originally posted by Aleksa9 View Post
            Javlja se Zvezdas koji je rekao da ga je sramota sto navija za Zvezdu...ja govorim realno...sa ovakvom igrom nema sanse...Ja cu verovati u prolaz i Inter da izvucemo tako da....
            Jeste, sramota me sto navijam za Zvezdu, zato sam veceras potrosio kalorija kao da sam bio sa pet crnkinja i 3 latine. To sto ti nisi razumeo sta sam ja tad hteo da kazem je druga stvar.



            Sto se tice zreba i potencijalnih protivnika, tu je mocna Steaua, mocni Lech, mocni Genk, YB, Sparta, ne znam da l' ce Rapid biti povlascen itd, njih cemo jedva proci. Ovi momci imaju muda kao kugle, a sve su deca. Bilo je mnogo lepih akcija na sredini dok smo imali snage, ali ovo nije nasa formacija i uvek je falio jedan igrac na boku za zavrsni pas.
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • Borinijev prvenac, brw majstore...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Nije nasa formacija slazem se i ne svadjajte se. Treba da budemo ponosni na klince, zadrzati sve ove igrace 3 god lagano bi usli u LS. Potpisujem. Treba sutnuti penal!

                Comment


                • Gledao sam samo penale, jer je ono ostalo bilo mučno i smorno gledati..
                  Najiskrenije sa ovom igrom mi nemamo šanse ni protiv koga od ovih gore nabrojanih.
                  Mora se nešta mjenjati pod hitno, inače će pući bruka...
                  sigpic
                  http://www.youtube.com/watch?v=yOzFjbiH4mk

                  Comment


                  • Originally posted by Miko
                    Ja bi licno volio da izvucete Liverpul , ne da bi ispali nego eto ima dosta Liverpulovaca pa da vidite Dzerarda na delu
                    Znam da nam ne bi pozeleo nista dobro, ali ja ako nesto ne bi voleo to je da igramo protiv LFC. To bi bio jedini put kad bi navijao protiv crvenih sa Enfilda.

                    Comment


                    • Hahahahahahahahaha Wada legendo!
                      sigpic


                      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                      Comment


                      • Kad Vojvodina ocisti Rapid pa izvuce neke levate i ode u LE , samo gledajte
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Originally posted by T-Mac View Post
                          Hahahahahahahahaha Wada legendo!
                          I drugi puta!
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Originally posted by deki94 View Post
                            Gledao sam samo penale, jer je ono ostalo bilo mučno i smorno gledati..
                            Najiskrenije sa ovom igrom mi nemamo šanse ni protiv koga od ovih gore nabrojanih.
                            Mora se nešta mjenjati pod hitno, inače će pući bruka...
                            Da sam ti roditelj ili sa kim god da si gledao, ne bi dobio priliku da gledas penale, ako ne mozes majstore da gledas celu utakmicu kluba za koji navijas, ne bi ni penale sigurno. Jos bih ti izvadio osigurac za struju u sobi da ne mozes ni vesti da procitas.

                            Comment


                            • Stivi za 2-0, Suarez druga asistencija, sprdnja, jos 3 komada minimum.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                                Da sam ti roditelj ili sa kim god da si gledao, ne bi dobio priliku da gledas penale, ako ne mozes majstore da gledas celu utakmicu kluba za koji navijas, ne bi ni penale sigurno. Jos bih ti izvadio osigurac za struju u sobi da ne mozes ni vesti da procitas.

                                Gledaj gledao sam prvih 15 minuta u prvom i drugom poluvremenu i stvarno utakmica je bila smorna. Ljudi ne znaju šta će sa loptom, kada je prime muče se sa njom 20-30 sekundi i onda je frlju pa gdje ode. Zadnjih godina sam gledao sva mučenja protiv Inđije, Javora, BSK, ali sada kada su OI stvarno mi ne pada na pamet da potrošim vrijeme na momke kojima je teško istrčati šprint od 30 metara i kojima je poslije 60 minuta duša u nosu. To nisu fudbaleri, već manekeni. Zadnji koji su ginuli u Zvezdinom dresu su bili igrači kojima je Pižon bio trener. Možda nisu imali talenat, ali su ginuli za dres, za razliku od ovih..
                                sigpic
                                http://www.youtube.com/watch?v=yOzFjbiH4mk

                                Comment

                                Working...
                                X