Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tako je breeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Comment


    • A jebem ti , ali se preznojih

      TO momci , ovako je najsladje
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • Tako je ono sto prikazuje Borusija zadnje 2-3 godine je fantasticno i sada je nagradena sa finalom lige sampiona svaka cast
        GIFSoup

        Comment


        • Tolike pare ulozis i nista svake godine ispadnu cim dodje malo jaci protivnik.
          Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

          Comment


          • Steta, bas je bilo blizu istoriji.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Morali su nemci ovo da zakuvaju, a mogli su dosta ranije da rese!

              Ali ovako je sladje!!!

              Comment


              • Cestitke Borusiji D. zasluzili su!
                Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                Comment


                • Fala Bogu, kao i prosli put opet su pali u poslednjih deset minuta.Posle drugog gola Real nije imao izglednu gol-sansu.Bender ce nazalost da propusti finale zbog kartona, jer je i u prvom mecu sa Realom dobio zuti.Mada tu ce da uskoci Kel, samo da ga zdravlje posluzi sto vazi i za ostale.

                  Jel neko zna sta se desilo sa Geceom?

                  Comment


                  • Tri puta jedan na jedan u prvih 15 minuta i promasis sve, sta drugo ocekivati. Sta je sve odbranio mrtvi Weidenfeller, je l' moguce ono..

                    Steta sto nisu uspeli okrenuti, ali ajde, bila je Borussia bolja u dvomecu..
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Pa vecina lopta su isle ka njemu, skinuo je sve ono sto je morao inace da nije to bi se smatralo njegovim kiksom.

                      Nijedna osoba nije srecnija od Balotelija trenutno, a za njegovu devojku ne znam koliko je razocarana.


                      Edit:
                      Асе Балотерала презноио, замало да му плоде бичарку играчи мадрицког реала.
                      by Pantela
                      Last edited by Ricma; 30-04-13, 21:52.

                      Comment


                      • Iguain i Ozil su kostali Real prolaska veceras ali bukvalno.Prvo poluvreme mrtvo smorno iznervirao sam se sta su u stanju profesionalci koji imaju plate koliko nema ceo jedan grad u Srbiji zajedno da promase i to u ovakvim momentima.Ma koliko hejtovali Benzemu i koliko ga gurali u drugi plan lik je bogotac za onu cuskiju od Iguaina . Malo sam se i iznervirao a taman sam dobio slobodno par dana od devojke i hteo sam na miru da gledam i da uzivam ali ne vredi nece pa nece . Wado pokakim ti se tom manekenu na sred frizure
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Ja ne znam sta je Realu potrebno da dodje do titule ili uopste finala ovog takmicenja, trener najjaci, pare ulozene, doveden jedan od najjacih igraca na svetu, uklet klub nacisto...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • I moram ovo da postavim



                            If you know what i mean
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Morali su Pipita i Ozil dati golove, ono se nije smelo promasiti, a onaj pokusaj Ronalda je pogodio Romana, jbg, nije imao srece. Al' najjace sto Dortmund od prvog minuta odugovlacio.

                              Ono jos nisam video.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • "I want to be where people love me to be". Jose Mourinho
                                Dodji na Bridge majstore.
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X