Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Po meni ono nije za penal, no ako ostane ovakav rezultat ocekuje nas dobra utakmica u revansu. Celsi mi je favoritu u LE i uopste mi ne bi smetalo da osvoje.
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • Mora vazda neka nepravda Celzi da zadesi...
      Kakvi promasaji na kraj jbt...
      sigpic

      Comment


      • Pa kaze Luiz David otvori stopalo <3
        sigpic

        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

        Comment


        • Aaaaaa golmaneeee
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Tako je bre! Bravo goso majstore!
            sigpic

            Comment


            • Luiz k'o penal da sutira
              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


              Dakle, ti si portir!

              Comment


              • Pisaj po raspalom Baselu, ne mogu jadnici ni sa poklonjenim penalom nista. Mrs!
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Dzaba vam penali, dzaba vam sve bre.
                  Bagra lopovska.
                  Everything you want is on the other side of fear.

                  Comment


                  • Chelsea ocekivano dobio mec ali nisma ocekivao da ce primiti gol , ali pomoglo im je prisustvo Rodzera da daju taj jedan gol i casno ce se oprostiti od takmicenja .

                    fenerbahce izborio lep rezultat pred revans ali bice pakleno u Lisabonu , ocekujem prolazak Benfice .

                    Comment


                    • Fener prebio Benficu , steta sto nisu jos koji dali ..

                      3 stative i precka cini mi se .. Go su dali iz kornera koji nije trebao biti korner , jer je Webo zadnji igrao loptom , ali isto tako je u jednoj situaciji pred kraj utakmice sviran offside Webu , a cini mi se da nije bio , da nije sviran 90 % bi to pretvorio u gol ..

                      Nista nije gotovo , ali mislim da Feneru go u gostima donosi prolaz , jer im je odbrana strasno jaka , a Benfica ne djeluje kao ekipa koja moze dati 3 ..

                      Bit ce zanimljivo u svakom slucaju , dok mislim da je Chelsea sve rijesio golom Luiza .
                      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                      Comment


                      • Provuce se Benfica veceras, dosta bolji Fener bio. Ipak dobro je po njih sto nisu bili kaznjeni nakon propusteni prilika. Ne znam koliko je ovo povoljan rezultat za uzvrat.

                        Kad svi sudije pljuju (manje vise s pravom), red je pohvaliti Mazica koji je odlicno odradio utakmicu Fenera i Benfice, njegov pomocnik je odreagovao kad je trebao.

                        Comment


                        • Gol Davida Luiza iz slobodnog udarca.

                          Last edited by DeMoN17; 25-04-13, 22:47.

                          Comment


                          • Comment


                            • Mogu li?



                              Otvorena je anketa da vidimo Vase misljenje.

                              Comment


                              • Generalno sto da ne , Borusija je u LS totalno druga ekipa u gostima a Realu nije strano da dobije nemoguce. Barsa je vec u bezizlaznoj situaciji , maltene bez sansi dok Real ako ga zabije u prvih 15 minuta bice interesantno. Ne bih ja Real otpisivao , stavise mislim da ce napraviti senzaciju.
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X