Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sigpic

    Comment


    • Originally posted by Brajkula View Post
      Истина, још патим због тога.

      Небитно је где си се родио, људи су готово целу своју каријеру посветили том клубу, то је поента моје приче. Ето Дел Пиеро је играо и Серију Б нпр. са Дамом, питање је да ли би нпр. то Тоти са Вучицом, велико питање !?
      Iskreno ja kao simpatizer Rome od Italijanskih klubova ni jednog jedinog sekunda ne sumnjam u to. Pa covek je u jednom trenutku mogao da bira klub, pare, sta 'oces... Jeste Del Piero igrao Seriu b ali koliko je pre toga trofeja osvojio, jel imao neki koji nije osvojio pa da juri za njim?
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Originally posted by Crna Zmija View Post
        To je sve proslost. Sumnjam da bi i oni ostali takvi da nisu u tom vremenu igrali. Sada se desava mnogo vise transfera, imas mnogo vise timova koji mogu i po 150 miliona za jedan prelazni rok odvojiti, a da na sledecem ponovo to ucine. Ja bih licno uvek otisao iz jednog stranog u drugi strani klub. Samo bih kod klubova iz svoje zemlje pokazivao nekakvu odanost.
        Не пије воду та твоја прича Сики кикирики. Ето нпр. један Роналдо је стигао да игра и за Реал и за Барсу, као и за Интер и за Милан, што је заиста реткост. Исто нпр. Седорф који је стигао да игра за оба ривала из Милана, па Југовић нпр. и за Јуве и за Интер, па....имаш доста примера и у прошлости.

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Fabregasa si zaboravio
          Brate ti ljudi razmisljaju kao Adebajor, zabolje ih jednostavno, po strani to sto izjavljuju.

          Ljudi kao Maldini, Bufon, Del Pjero, Gigs, Skols, Zaneti i da ne nabrajam su rijetkost
          Ma van Persie-a sam spomenuo jer je on otisao kod vas koji ste nam jedni od najvecih rivala.
          @Mikula, upravo to sto chofy kaze, otisao je kod direktnog konkurenta. Borussia je ionako jedina koja moze da prismrdi Bayernu tamo.
          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


          Dakle, ti si portir!

          Comment


          • Bundes ligu je 10 god unazad osvajalo 5 klubova, a Primeru 3.S tim što je Valensija uzela 2004, otad sve Real i Barselona.

            Comment


            • Originally posted by chofy88 View Post
              Iskreno ja kao simpatizer Rome od Italijanskih klubova ni jednog jedinog sekunda ne sumnjam u to. Pa covek je u jednom trenutku mogao da bira klub, pare, sta 'oces... Jeste Del Piero igrao Seriu b ali koliko je pre toga trofeja osvojio, jel imao neki koji nije osvojio pa da juri za njim?
              А је л конкретно Геце јури трофеј или новац ? Ja бих у овом случају рекао ово друго.
              Кад смо код Тотија и Дел Пиера, не гледаш на ствар ок. Што би један Дел Пиеро играо у Серији Б, лагано је могао да оде било где, није хтео, док је Тоти једно време опасно кокетирао са Реалом колико се сећам.

              Comment


              • Nemci se sprdaju sa Spancima
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Originally posted by l1m4r View Post
                  Nego se javio Maric!? Mene to najvise zanima
                  Gledanje nba u ranim jutarnjim casovima je uzelo svoj danak, prespavao sam skoro ceo mec.

                  Frapirao sam se kad sam video da je Levandovski dao 4 gola, a nijedna kanta u Realovom napadu nije mogla da prdne.Bolje bi im bilo da uzmu Kavanija dok jos nije kasno, inace ima da se jos vise napate sa Iguainom i Benzemom.

                  Comment


                  • Originally posted by Brajkula View Post
                    А је л конкретно Геце јури трофеј или новац ? Ja бих у овом случају рекао ово друго.
                    Кад смо код Тотија и Дел Пиера, не гледаш на ствар ок. Што би један Дел Пиеро играо у Серији Б, лагано је могао да оде било где, није хтео, док је Тоти једно време опасно кокетирао са Реалом колико се сећам.
                    Dal je mogao u tom trenutku da ode bilo gde, to je pitanje? Svaka njemu cast, veliki rispekt za njega. Nz tacno, ali znam jednog lika koga stavljam iznad Boga, koji je odbio i REal i Celsi i sve bogatune ovog sveta SG
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Originally posted by l1m4r View Post
                      Nego se javio Maric!? Mene to najvise zanima
                      Марић у делиријуму сад кад дође очекујем част
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Originally posted by Brajkula View Post
                        Не пије воду та твоја прича Сики кикирики. Ето нпр. један Роналдо је стигао да игра и за Реал и за Барсу, као и за Интер и за Милан, што је заиста реткост. Исто нпр. Седорф који је стигао да игра за оба ривала из Милана, па Југовић нпр. и за Јуве и за Интер, па....имаш доста примера и у прошлости.
                        Sta ne pije ? Sta si hteo da kazes ovim postom ?
                        To da je bilo i pre igraca koji su prelazili u rivalske timove ? Naravno da je bilo, ali je bilo mnogo vise onih drugih nego danas.
                        A kao sto mozes primetiti, nijedan od tih igraca koje si pomenuo to nije cinio u svojoj zemlji, svi su bili stranci.
                        Last edited by Black Mamba 24; 24-04-13, 22:29.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Brajkula View Post
                          А је л конкретно Геце јури трофеј или новац ?
                          Oboje, zna i sam da ce do trofeja prije u Bajernu. Kapiram da je zelio da ostane u Njemackoj, nema potrebe da se cima oko jezika, drugacijeg stila igre, privikavanja kad moze sve to da ima kuci. Bajern je u ovom trenutku zastrasujuca masina, nema razloga da tako ne bude i narednih 4-5 godina.
                          Svakako bi vece pare uzeo u PL.
                          sigpic

                          Comment


                          • Budi majka Ronalda u zoru: :"Sine ustani, 5 je!?"
                            Ronaldo: "Je l' opet Lewandowski?"
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by chofy88 View Post
                              Dal je mogao u tom trenutku da ode bilo gde, to je pitanje? Svaka njemu cast, veliki rispekt za njega. Nz tacno, ali znam jednog lika koga stavljam iznad Boga, koji je odbio i REal i Celsi i sve bogatune ovog sveta SG
                              Па како није, који клуб тада не би довео Дел Пиера, нађи само један.
                              Но све то сада на страну, све су то велике фаце, тај Тоти, Дел Пиеро, Малдини, Џерард наравно, Гигкс, Сколс, Занети, велике фаце ! Геце ће увек бити сиса продана и велико јаје, и (иако сам равнодушан према даљем наставку ЛШ јер је јуве испао) дабогда Дортмун дао Бајерну 5 комада у финалу, ако до финала обе екипе дођу, и дабогда им свима догодине Кузен узео титулу пред сурлом, тачка.

                              Comment


                              • Originally posted by Brajkula View Post
                                Па како није, који клуб тада не би довео Дел Пиера, нађи само један.
                                Но све то сада на страну, све су то велике фаце, тај Тоти, Дел Пиеро, Малдини, Џерард наравно, Гигкс, Сколс, Занети, велике фаце ! Геце ће увек бити сиса продана и велико јаје, и (иако сам равнодушан према даљем наставку ЛШ јер је јуве испао) дабогда Дортмун дао Бајерну 5 комада у финалу, ако до финала обе екипе дођу, и дабогда им свима догодине Кузен узео титулу пред сурлом, тачка.


                                Predvodjen velikim Semijem, buducim (kad-tad) trenerom Liverpoola. Pa eto, meni je Torres bio omiljeni igrac zato sto obozavam Lioverpool i Atletico, sad nmg ocima da ga gledam. Sisetina.
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X