Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Maric bojkotovao, izgubio nadu u nemacku ligu.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Mislio sam da ce se bar javiti.. ;)
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • Kad ste vec kod lojalnosti, sramota da se ne spomene Steven Gerrard, on i Totti pa 10 mesta prazno...
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Manite se toga sisica, 5% njih imaju emocije prema timovima u kojima igraju, ostalima puca ona rabota.
          U finalu ce mu mozda biti zao, nadam se

          Inace Humels ocajan veceras.
          Nije do emocija, nego do postovanja. Za to nije potrebno da volis klub, nego da postujes sve sto ti je dao taj klub, a ne da im se poseres odlaskom kod najveceg rivala. Veruj mi, dobro znam o cemu pricam (van Persie), Gotze je momak koji ne zna sta je obraz. Izbljuvak najgori.
          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


          Dakle, ti si portir!

          Comment


          • Originally posted by Wilshere_10 View Post
            Nije do emocija, nego do postovanja. Za to nije potrebno da volis klub, nego da postujes sve sto ti je dao taj klub, a ne da im se poseres odlaskom kod najveceg rivala. Veruj mi, dobro znam o cemu pricam (van Persie), Gotze je momak koji ne zna sta je obraz. Izbljuvak najgori.
            Nije Bajern najveci rival Borusije.
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Originally posted by Mr.M View Post
              Nije Bajern najveci rival Borusije.
              Pa dobro, trenutno jeste, po jacini a i jedina dva tima koja trenutno mogu da razmisljaju o tituli
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Originally posted by chofy88 View Post
                Kad ste vec kod lojalnosti, sramota da se ne spomene Steven Gerrard, on i Totti pa 10 mesta prazno...
                Си на дрогама тешким, а Гигкс, а Дел Пиеро, а Мадлини има их још да не набрајам ?

                Comment




                • Doktor!
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                    Nije do emocija, nego do postovanja. Za to nije potrebno da volis klub, nego da postujes sve sto ti je dao taj klub, a ne da im se poseres odlaskom kod najveceg rivala. Veruj mi, dobro znam o cemu pricam (van Persie), Gotze je momak koji ne zna sta je obraz. Izbljuvak najgori.
                    Fabregasa si zaboravio
                    Brate ti ljudi razmisljaju kao Adebajor, zabolje ih jednostavno, po strani to sto izjavljuju.

                    Ljudi kao Maldini, Bufon, Del Pjero, Gigs, Skols, Zaneti i da ne nabrajam su rijetkost
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by chofy88 View Post
                      Pa dobro, trenutno jeste, po jacini a i jedina dva tima koja trenutno mogu da razmisljaju o tituli
                      Bzvz , po tome kad neko predje iz Arsenala u Siti u neku ruku je izdajica ? Salke je Borusijin najveci rival.
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Originally posted by Brajkula View Post
                        Си на дрогама тешким, а Гигкс, а Дел Пиеро, а Мадлини има их још да не набрајам ?
                        Brate, nije to, to, ajde Maldini. Kad se rodis u tom gradu i od pocetka do kraja karijere igras u njemu... Tesko je bilo Gigsu igrati kad je osvjao sta je hteo. . Juve je ispao tesko govno prema Del Pieru, da dodam..
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Kakve dve lekcije Nemaca, kakav fudbal, bilo je uživanje što su moje prognoze pretočili u ubedljiva dela. Ovo večeras, pa rekla bih i bolje od onog sinoć ... biće ludo finale.
                          Last edited by miloolja; 24-04-13, 22:17.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by chofy88 View Post
                            Brate, nije to, to, ajde Maldini. Kad se rodis u tom gradu i od pocetka do kraja karijere igras u njemu... Tesko je bilo Gigsu igrati kad je osvjao sta je hteo. . Juve je ispao tesko govno prema Del Pieru, da dodam..
                            Истина, још патим због тога.

                            Небитно је где си се родио, људи су готово целу своју каријеру посветили том клубу, то је поента моје приче. Ето Дел Пиеро је играо и Серију Б нпр. са Дамом, питање је да ли би нпр. то Тоти са Вучицом, велико питање !?

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Fabregasa si zaboravio
                              Brate ti ljudi razmisljaju kao Adebajor, zabolje ih jednostavno, po strani to sto izjavljuju.

                              Ljudi kao Maldini, Bufon, Del Pjero, Gigs, Skols, Zaneti i da ne nabrajam su rijetkost
                              To je sve proslost. Sumnjam da bi i oni ostali takvi da nisu u tom vremenu igrali. Sada se desava mnogo vise transfera, imas mnogo vise timova koji mogu i po 150 miliona za jedan prelazni rok odvojiti, a da na sledecem ponovo to ucine. Ja bih licno uvek otisao iz jednog stranog u drugi strani klub. Samo bih kod klubova iz svoje zemlje pokazivao nekakvu odanost.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Kakve dve lekcije Nemaca, kakav fudbal, bilo je uživanje što su moje prognoze pretočili u ubedljiva dela. Ovo večeras, pa rekla bih i bolje od onog sinoć ... biće ludo finale.

                                Comment

                                Working...
                                X