Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Ова је боља АКане

      Spoiler

      Comment


      • Jup 9, Konte 2.

        Comment


        • Mirko najgori igrac utakmice,iskreno ne bih bas tako daleko isao,ali dobro i jeste odigrao lose,tu je s njim i brat mu box-to-box veznjak,moze cipele taman da veze Schweinstegeru
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Серем се ја у ово оцењивање кад је Кваљарела боље оцењен од Мирка, човек лопту не може да прими, а о дуелу када му је играч на леђима, о томе тек не бих, једноставно човек може нешто да уради само кад је сам у кругу од два метра, е тада прими лопту и као шутне на гол. Да не дође до забуне није ни Мирко бриљирао али је бар играо фудбал, није се крио као овај, у осталом све најбоље шансе Јувентуса су прешле преко њега - два слубодна и она акција са Погбом.
            Кваљарела је имао само два шута, један поред стативе, један преко стадиона.

            Comment


            • Originally posted by AK47 View Post
              Mirko najgori igrac utakmice,iskreno ne bih bas tako daleko isao,ali dobro i jeste odigrao lose,tu je s njim i brat mu box-to-box veznjak,moze cipele taman da veze Schweinstegeru
              Crnac meni jedan od najlosijihi, nije mi jasno zbog cega on kao odigrao za 6. Odigrava samo alibi pasove unazad koje ne mozes da pogresis, zeznuo dve jedine sanse Juvea, defanzivno jedino malo odigrao ali opet nista.

              Comment


              • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                Crnac meni jedan od najlosijihi, nije mi jasno zbog cega on kao odigrao za 6. Odigrava samo alibi pasove unazad koje ne mozes da pogresis, zeznuo dve jedine sanse Juvea, defanzivno jedino malo odigrao ali opet nista.
                Ако мислиш на Погбу, исти је имао и две отворене ситуације за шут, зицери да испали ону његову прангију и он оба пута прими лопту као преко оне ствари и наравно оба пута стигну да га изблокирају, ја мсм да бих ја стигао у онаквим ситуацијама бар једном да шутнем да лопта дође до Нојера ако ништа друго. Али играо је ок дефанзиву, плус једини нешто у вези држао лопту, загради се, окрене играча, подели....ако упоредимо њега Пирла и Маркизија, он је у том везном реду најбоље одиграо, мсм бар је покушавао нешто.

                Comment


                • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                  Crnac meni jedan od najlosijihi, nije mi jasno zbog cega on kao odigrao za 6. Odigrava samo alibi pasove unazad koje ne mozes da pogresis, zeznuo dve jedine sanse Juvea, defanzivno jedino malo odigrao ali opet nista.
                  Pirlo meni najgori,sve lopte i duele izgubio u u cijelom dvomecu,osramotio se poprilicno...
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Ma sta podeli samo pas unazad, beskorisno uvali kosku odbrambenim igracima, nijednom nije nista probao, neki pas u prostor, neka zamena mesta, usporen uvek.

                    Comment


                    • Originally posted by AK47 View Post
                      Pirlo meni najgori,sve lopte i duele izgubio u u cijelom dvomecu,osramotio se poprilicno...
                      Bar 2 opasna pasa u dvomecu da posalje, ali nista. Nula.

                      Sinoc rece komentator sa Sky-a da je Bastian prvih pola sata odigrao najlosije u svojoj karijeri. I ja se ne sjecam kad je prodao onoliki broj lopti. A Robben mi sve vise i vise ide na kurac. Ono njegovo klasicno izivljavanje nad loptom i timom. Oplali 2 puta 50 metara preko gola i onda se inati, igra preko kurca, nikome da doda.
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • Kakav pas majstora! Veliki Lampard! Fernandov 4. gol u LE. U polufinalu smo.
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • Lamps . Sjajno smo otvorili utakmicu sa ovim golom.
                          It's blue, what else matters?

                          Comment


                          • Originally posted by bracala View Post
                            Bar 2 opasna pasa u dvomecu da posalje, ali nista. Nula.

                            Sinoc rece komentator sa Sky-a da je Bastian prvih pola sata odigrao najlosije u svojoj karijeri. I ja se ne sjecam kad je prodao onoliki broj lopti. A Robben mi sve vise i vise ide na kurac. Ono njegovo klasicno izivljavanje nad loptom i timom. Oplali 2 puta 50 metara preko gola i onda se inati, igra preko kurca, nikome da doda.
                            Ne moze pas biti opasan. Igrac kome Pirlo treba poslati pas treba biti opasan, a Juventus nema takve igrace u napadu.
                            sigpic

                            Comment


                            • Tek usao u kucu,nisam vidio majstoriju
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Originally posted by Crna Zmija View Post
                                Ne moze pas biti opasan. Igrac kome Pirlo treba poslati pas treba biti opasan, a Juventus nema takve igrace u napadu.
                                Ne brukaj se bolan.
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X