Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by chofy88 View Post
    Po meni Iniesta potpuno zasluzeno iza Rondalda i Mesija, tu mu je i mesto, dok msm da je Xavi precenjen, msm svaka cast, ali ipak nije za sam vrh taj.
    Falkao, Geret, Ibra, Vejn, Svajni, Ozil, tesko bih uzeo Andresa pre bilo koga od ovih, bas tesko

    Comment


    • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
      Falkao, Geret, Ibra, Vejn, Svajni, Ozil, tesko bih uzeo Andresa pre bilo koga od ovih, bas tesko
      To je vec stvar ukusa, npr ja bih uzeo Suareza pre svih tih tvojih, osim mozda Ozila.
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Originally posted by chofy88 View Post
        To je vec stvar ukusa, npr ja bih uzeo Suareza pre svih tih tvojih, osim mozda Ozila.
        Da je do ukusa onda bi to bilo, Gindogan, Baloteli, Modric, Pirlo. Ja pricam o razlici koju prave.

        Comment


        • Originally posted by chofy88 View Post
          To je vec stvar ukusa, npr ja bih uzeo Suareza pre svih tih tvojih, osim mozda Ozila.
          Prije Bastiana Scweinsteigera jbt,pa sta ti gledas

          Meni je svakako ispred Inieste Ribery,vazda bih ga uzeo prije
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
            Da je do ukusa onda bi to bilo, Gindogan, Baloteli, Modric, Pirlo. Ja pricam o razlici koju prave.
            Hoces da kazes da Runi i Svajni prave vecu razliku od Inieste?
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Originally posted by chofy88 View Post
              Hoces da kazes da Runi i Svajni prave vecu razliku od Inieste?
              Pa nesto nisam video da bez Mesija pravi nekakvu spektakularnu razliku s druge strane Svajni pravi toliko razlike da ja ove sezone nisam video da je jedan tim igrao nesto na protiv Bajerna kroz sredinu. Nije ih niko pipnuo a oni rade sta hoce. Dok je Runi jedan od najsvestranijih igraca u istoriji, moze igrati bilo koju poziciju i moze je igrati na mnogo visokom nivou. Stub Mancestera vec dugi niz godina.

              Comment


              • Ronaldo,Messi,Suarez,Bale,Ozil,Iniesta,Ribery,Falc ao,Bastian,Cavani.To su po meni prvih 10 trenutno.
                Last edited by MareLFC; 10-04-13, 23:58.
                Originally posted by Casiraghi
                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                Originally posted by Casiraghi
                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                Originally posted by Casiraghi
                Srecan Mane svima koji slave.

                Comment


                • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                  Pa nesto nisam video da bez Mesija pravi nekakvu spektakularnu razliku s druge strane Svajni pravi toliko razlike da ja ove sezone nisam video da je jedan tim igrao nesto na protiv Bajerna kroz sredinu. Nije ih niko pipnuo a oni rade sta hoce. Dok je Runi jedan od najsvestranijih igraca u istoriji, moze igrati bilo koju poziciju i moze je igrati na mnogo visokom nivou. Stub Mancestera vec dugi niz godina.
                  I sta, tvoj argument se svodi na jedan jedini mec Inieste? Ko je onda stub Barselone i Spanske reprezentacije u najsvetlijim godinama u istoriji ovog sporta kod njih?
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Originally posted by chofy88 View Post
                    I sta, tvoj argument se svodi na jedan jedini mec Inieste? Ko je onda stub Barselone i Spanske reprezentacije u najsvetlijim godinama u istoriji ovog sporta kod njih?
                    Stub Barselone su Cavi, Mesi i sistem dok Spanija radi sa mladjim kategorijama toliko dobro da vec na sledecem velikom prvenstvu mogu da zamene kompletnu postavu i da igraju polufinale.

                    Kakav jedan mec, on pravi razliku samo kad ima puno prostora kada svi igraju pa onda treneri odluce da je manje zlo da njega zapostave nego Mesija.

                    Comment


                    • Које троловање од стране Леброна, класика

                      Comment


                      • Vecu razliku u Realu pravi Alonso nego Ozil,bez njega kao bez ruke,nista se ne igra kad ga nema,nista
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                          Stub Barselone su Cavi, Mesi i sistem dok Spanija radi sa mladjim kategorijama toliko dobro da vec na sledecem velikom prvenstvu mogu da zamene kompletnu postavu i da igraju polufinale.

                          Kakav jedan mec, on pravi razliku samo kad ima puno prostora kada svi igraju pa onda treneri odluce da je manje zlo da njega zapostave nego Mesija.
                          Sad mi je vec smesno, do juce su ljudi(ovde ne mislim na tebe) govorili kako Messi ne bi bio to da nema Inieste i Xavija, kako mu je lako igrati u Barsi, sad odjednom Iniesta nema pojma, vecu razliku pravi Vejn Runi(ovde ne ponizavam ovog igraca, ali stvarno je besmisleno u ovom trenutku porediti ga sa Iniestom). Sve u svemu, razlicita misljenja, nema veze.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Ма тролује Леброн, просто, како Меси не ради све ово што ради у Барси у једној Аргентини...просто као пасуљ. ;)

                            Comment


                            • Originally posted by AK47 View Post
                              Vecu razliku u Realu pravi Alonso nego Ozil,bez njega kao bez ruke,nista se ne igra kad ga nema,nista
                              Pa,isto tako i kad Ozil ne igra,dosta je slabija igra.
                              Originally posted by Casiraghi
                              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                              Originally posted by Casiraghi
                              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                              Originally posted by Casiraghi
                              Srecan Mane svima koji slave.

                              Comment


                              • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                                Stub Barselone su Cavi, Mesi i sistem dok Spanija radi sa mladjim kategorijama toliko dobro da vec na sledecem velikom prvenstvu mogu da zamene kompletnu postavu i da igraju polufinale.

                                Kakav jedan mec, on pravi razliku samo kad ima puno prostora kada svi igraju pa onda treneri odluce da je manje zlo da njega zapostave nego Mesija.
                                To nije bas u potpunosti tacno . Evo prosle godine na Olimpijskim Igrama je bio potpusno drugi tim Spanije i nisu uradili nista .

                                Comment

                                Working...
                                X