Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AK47 View Post
    Meni nije razocarenje Juventus jer sam znao da je Bayern dosta jaci,mada su ih pregazili u ove dvije tekme,to nisam ocekivao...zadnjih pola sata veceras rutina kao i u Bundesu protiv slabijih ekipa

    Razocarao me Conte imao sam izuzetno visoko misljenje o njemu,pokazao je da je barem za sada plitak.Nista on promijenio skoro nije,igraci ok drugaciji,ali nacin djelovanja igraca na terenu potpuno isti,a vidjelo se da to ne ide u prvoj utakmici.Pa covjece uradi nesto,promijeni nesto,ti si takticar,trener,sef
    Шта да промени кад сем Мирка нема нападача. Да убаци Касереса, шта, не капирам те ?

    Comment


    • Prosle sezone je imao,ali opravdanje mu je sto ne igra Pepe,pa jbt nije Ribery...

      Mogao je i danas da igra drugaciju formaciju,da proba sa Giovincom na krilu,moras promijeniti nesto,probati to uvijek odlikuje dobre trenere od najboljih,on samo uveo Matrija a izveo istog napadaca,nije stvar u igracima nego u postavci.Koji ce ti kurac veceras tri stopera,nepotrebno sasvim...
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Nema tu puno ni prostora za zamjene neke,ovaj dvomec ce mu biti dobra skola za buduce susrete sa jacim klubovima.
        Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

        Comment


        • Originally posted by Brajkula View Post
          Шта да промени кад сем Мирка нема нападача. Да убаци Касереса, шта, не капирам те ?
          Da se mane 5 3 2 protiv jakih ekipa, ne ide bre samelju te, drugo je kad igras jednu utakmicu tako na iznenadjenje pa oni nisu spremni, ti igras formaciju sa vise mana nego vrlina tokom cele sezone, ne ide. Da nije Inter toliko los, da Milan ne renovira, da Napoli nije mali koliko je mali, juce bi uzeo titulu.

          Comment


          • Originally posted by Wilshere_10 View Post
            Samo da polufinale bude Barca-Bayern, da ih ubiju Svabe, katalonska gamad
            Sto, mislis da ih nece Dortmund ubiti ??? A kod Moua postase redovna musterija...

            Vidi avatar Brajkija...
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Originally posted by AK47 View Post
              Prosle sezone je imao,ali opravdanje mu je sto ne igra Pepe,pa jbt nije Ribery...

              Mogao je i danas da igra drugaciju formaciju,da proba sa Giovincom na krilu,moras promijeniti nesto,probati to uvijek odlikuje dobre trenere od najboljih,on samo uveo Matrija a izveo istog napadaca,nije stvar u igracima nego u postavci.Koji ce ti kurac veceras tri stopera,nepotrebno sasvim...
              Могао је да проба да се овај није повредио против Пескаре.
              Није он имао много ту опција да мења, ставио би он Ђакеринија на крило али није луд зна да он против ових не може ништа претерано да уради, шта ће са њим, да се слика само.

              Originally posted by Freshman91 View Post
              Vidi avatar Brajkija...
              Изгубио сам опкладу, мора да се поштује реч.
              Last edited by Brajkula; 10-04-13, 22:03.

              Comment


              • Originally posted by Freshman91 View Post
                Sto, mislis da ih nece Dortmund ubiti ??? A kod Moua postase redovna musterija...
                Mogu svi, ali su Bavarci nekako najtemeljniji, oni odvaljuju do kraja, do gole koze.
                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                Dakle, ti si portir!

                Comment


                • Strasno!

                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Brajkula View Post
                    Могао је да проба да се овај није повредио против Пескаре.
                    Није он имао много ту опција да мења, ставио би он Ђакеринија на крило али није луд зна да он против ових не може ништа претерано да уради, шта ће са њим, да се слика само.



                    Изгубио сам опкладу, мора да се поштује реч.
                    Pretpostavljam Mandusiceva osveta
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                      Mogu svi, ali su Bavarci nekako najtemeljniji, oni odvaljuju do kraja, do gole koze.
                      Ti hoces da kazes da oni caraju najstrasnije,jel to govoris
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Originally posted by Mr.M View Post
                        Pretpostavljam Mandusiceva osveta
                        Па нема много ту да се претпоставља у игру улазим само са јаким играчима
                        1:1...ћераћемо се још.

                        Comment


                        • Originally posted by AK47 View Post
                          Ti hoces da kazes da oni caraju najstrasnije,jel to govoris
                          Najstrasniji caraci, ako se tako kaze. Ispravice me Brajkulica ako treba.
                          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                          Dakle, ti si portir!

                          Comment


                          • Potpuno zasluzeno dobio Bayern, uopste nisam verovao u prolaz. A posle 15-ak minuta nisam verovao ni da ce dati gol. Ne moze 2 sezone da se igra jedan te isti fudbal. Jednostavno ne moze. Posebno ne u ovoj formaciji na tri fronta.

                            Ekipa se trosi nenormalno, ne moze ona vise fizickom spremom nadoknaditi nedostatak klase. Ne ide vise, to je bilo samo pitanje vremena. Bayern je prejak za mnogo bolje timove od Juve-a. Bez napadaca se ne moze. Jednostavno nemamo igraca koji resava tekme jednim potezom. Pa mi se i protiv jbne Pescare mucimo kao da igramo neki derbi.

                            Comment


                            • Po meni Iniesta potpuno zasluzeno iza Rondalda i Mesija, tu mu je i mesto, dok msm da je Xavi precenjen, msm svaka cast, ali ipak nije za sam vrh taj.
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Xavi nije nista bolji od Pirla.
                                Originally posted by Casiraghi
                                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                                Originally posted by Casiraghi
                                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                                Originally posted by Casiraghi
                                Srecan Mane svima koji slave.

                                Comment

                                Working...
                                X