Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Varseloni zelim Bajern u polufinalu da ih oduce od fudbala, po mogucstvu stvarno povrede tri igraca da bar znaju sto se valjaju, stoka odvatna.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Koje smaranje, udavise!

      BVB do titule!

      Comment


      • Ala ove prorpale Barce falio mi gol ili barce ili PSG za 5 crvenih!

        Comment


        • Juve zavrsava dobru sezonu u ligi prvaka mislim da je ispunjeo zacrtano,sa ovom ekipom protiv Bayerna nije moglo nadam se pojacanjima i koraku naprijed sljedece sezone.

          FORZA JUVE!
          Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

          Comment


          • E jbg , borili su se koliko su mogli ali dadose ovi smaraci gol i zavrsise posao . Mogao je PSG jos bolje da igra al ubacise Messija i covek napravi razliku .

            Finale : Real - Bayern

            Comment


            • Како да прођемо Бајерн када прву утакмицу играмо са дваи играча мање ( Кваљарела и Матри), а другу са једним (Кваљарела, па заменом Матри) ? То су нападачи за Каљари, Палермо итд.

              Љоренте, Вучинић, Ђовинко и да се искешира нека лова за још једног уколико су нам циљеви преко Серије А, уколико нису могу и Имобилеа да откупе од Ђенове, добар је и овај Бокаје што смо га позајмили Сасуолу исто је то као Кваљарела и Матри, а плата нижа.

              На крају, браво Јувентус мора да се каже. Стигли смо након две године неиграња у Лиги Шампиона и након две године на 7 месту у Калчу, до 1/4, добар прогрес и није срамота испасти од вероватно најјачег тима у Европи, али је срамота истом не дати гол за 180 минута те је очигледно да у нападу мора да се направи упгрејд, јер овде је само Мирко нападач за Јуве, Ђовинко је за ротацију највише, или да се гура на АМЛ.
              Дакле, Љоренте и да се нападне још један јак нападач ако новци у клубу уопште постоје.

              На крају

              Comment


              • I toliko o tome kako je Xavi vazniji od Mesija.
                Navijam za BVB do kraja, jer ne zna se ko mi je trenutno omrazeniji klub od ova tri, naravno Bayern najmanje, ali se plasim da ce postati kao i ova dva ako osvoje.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                  @fresh Vidis da pise na Kampu. Barsa u poslednjih 5 godina u nokaut fazi na strani nije pobedila sve ukupno 5 utakmica.
                  Ma video sam, ali sam ignorisao. Losa Barsa bila veceras cak i na tom Kampu, i PSG je morao to da iskoristi, sto nije, ocajan Lavezzi, Pastore uvek slab na krilu, i neke druge sitnice. Cak i kada je Messi usao, nije se videla bitna razlika, Argentinac i dalje rovit. Vec su ovi bas pali, ko da nisu mogli da trce, i ispali u odbrani i dade ga mrtvi Pedro...

                  Barca sa ovakvom igrom nema sta da trazi u 1/2 finalu, ubice ih ko god da dodje, bilo Nemci, bilo da je Mou...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Originally posted by Crna Zmija View Post
                    I toliko o tome kako je Xavi vazniji od Mesija.
                    Navodno treci i cetvrti najbolji igraci na svijetu a ne mogu da rijese nista,kakva podvala gadi mi se sve...
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Kad ih ovoga puta nisu prosli nikad nece. Sa pola gasa ih izbacaju. Naravno da ovako nece igrati u polufinalu.
                      sigpic

                      Comment


                      • Idemo Bajern do titule !

                        Finale: Bajern - Dortumnd
                        Originally posted by maliajnstajn
                        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                        Comment


                        • Doktori iz Minhena.

                          4-0

                          Comment


                          • Meni nije razocarenje Juventus jer sam znao da je Bayern dosta jaci,mada su ih pregazili u ove dvije tekme,to nisam ocekivao...zadnjih pola sata veceras rutina kao i u Bundesu protiv slabijih ekipa

                            Razocarao me Conte imao sam izuzetno visoko misljenje o njemu,pokazao je da je barem za sada plitak.Nista on promijenio skoro nije,igraci ok drugaciji,ali nacin djelovanja igraca na terenu potpuno isti,a vidjelo se da to ne ide u prvoj utakmici.Pa covjece uradi nesto,promijeni nesto,ti si takticar,trener,sef
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Conte k'o Vilanova, nema plan B...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Samo da polufinale bude Barca-Bayern, da ih ubiju Svabe, katalonska gamad
                                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                                Dakle, ti si portir!

                                Comment

                                Working...
                                X