Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Spoiler


    Sretno onima koji su otisli i sretno momcima veceras pa da nas obraduju jos jednom.
    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

    LFC:18+5=THE GREATEST

    Comment


    • Forumasima zvanim soe i danijelkr zelim sretan put,ali nadam se da se nece previse radovati
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Večeras Sarajevo igra uzvratnu utakmicu 3. pretkola protiv Zete. Imat će Sarajevo veliku podršku svojih navijača, zaista će biti dosta Hordi u Podgorici što je jako dobro, neće biti pritiska "domaćih" navijača na igrače Sarajeva.
        Očekujem prolaz u svakom slučaju jer je Sarajevo i dalje veliki favorit pored tog primljenog gola kod kuće. Treba posebno obratiti pažnju na ove njihove napadače koji nerijetko znaju one prave otpadke pospremiti u gol, jedna greška i na koljenima si. Naravno, ne treba ni srljati jer je Sarajevo to koje ima rezultat za prolaz, samo kako vrijeme bude odmicalo Zeta će se vjerovatno sve više otvarati što će ostaviti dosta prostora za brzonogog Suljića. Torlak i Dupovac neka ponove igru kao protiv Levskog i vjerujem da neće biti problema što se defanzivnog dijela Sarajeva tiče. Said ako bude na svom nivou i ako ga krene mislim da će biti čovjek odluke, jer smo uvidjeli koliko malo prostora mu fali da bi zabio. Realizacija mora biti bolja nego u prvoj utakmici gdje je Sarajevo moglo riješiti pitanje prolaska dalje. Ipak ne treba to igračima stavljati na teret jer je Zeta nakon datog gola igrala klasični bunker, kojeg je Sarajevo znalo probiti dosta puta, samo što nije bilo realizacije.
        Recimo protiv Levskog su bile 4 izglednije prilike i bila su 3 gola, dok je protiv Zete bilo mnogo više, no samo 2 gola su pala.


        Mora ova statistika večeras biti bolja, iako bih ja bio zadovoljan i rezultatom 0-0 samo neka Sarajevo prođe i na neki način osvjetla obraz bh. fudbala, jer ono što su pružili ostali naši predstavnici nije nikako dobro. Sarajevo je i dalje favorit i bolja ekipa, no to moraju dokazati i na terenu u Podgorici večeras, a Zeta nije nimalo bezazlen protivnik ekipa su koja ima petlju i čeka svaki kiks protivnika koji nerijetko kažnjava. Sretno Sarajevo, hrabro kao protiv Levskog do prolaza dalje, a onda pored onih giganata evropskog fudbala šta bude, a mi ćemo vjerovati u Sarajevo jer je ova ekipa već protiv Levskog dokazala da može da igra i sa boljim i jačim od sebe.
        Last edited by Merlin; 09-08-12, 13:06.
        sigpic
        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
        don't support us when we win."

        Comment


        • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
          Spoiler


          Sretno onima koji su otisli i sretno momcima veceras pa da nas obraduju jos jednom.
          Nadleteo ih Joe brat helikopterom ide, isporucuju ga direkt u fotelju. Viskic, kavijar i cohiba <3

          Comment


          • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
            Koliko je jadno biti realan navijac. To je zapravo najgora sorta, 5 puta vise volim cigansturu koji ce lepo i posteno da mi se smeje sto smo ispali nego vas realne.
            A ti se dečko jedan običan provokator. Tvoji postovi su puni cinizma i provokacije. Osim onog što ti voliš ništa drugo ne valja. to nije navijač nego kompleks. Inače ne reagujem na tvoje postove , a vidim da i drugi te ignorišu ali sad si mene lično prozvao da sam jadna. Ne, ti si jadan ako su ti realni navijači jadni. Ubuduće me zaobidji molim te.

            Comment


            • Originally posted by gagablues View Post
              A ti se dečko jedan običan provokator. Tvoji postovi su puni cinizma i provokacije. Osim onog što ti voliš ništa drugo ne valja. to nije navijač nego kompleks. Inače ne reagujem na tvoje postove , a vidim da i drugi te ignorišu ali sad si mene lično prozvao da sam jadna. Ne, ti si jadan ako su ti realni navijači jadni. Ubuduće me zaobidji molim te.
              Apsolutno. Potpis od rijeci do rijeci. I pecat!
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Apsolutno. Potpis od rijeci do rijeci. I pecat!
                Pecat nego kako, od vbulletina

                Comment


                • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                  Koliko je jadno biti realan navijac. To je zapravo najgora sorta, 5 puta vise volim cigansturu koji ce lepo i posteno da mi se smeje sto smo ispali nego vas realne.
                  Uzivao sam sinoc. Bole me tuki za Srpski fudbal bitno da ste vi ispali, tako kurceviti.
                  Ael jebe! I bole me uvo sto necemo nikad imati 2 tima u kvalifikacijama za LS i zabole me sto nam svake godine opada koeficijent. I ovako nam je ova teletina na celu saveza tako da nista nije bitno.
                  There's something wrong with me chemically
                  Something wrong with me inherently
                  The wrong mix in the wrong genes
                  I reached the wrong ends by the wrong means
                  It was the wrong plan
                  In the wrong hands
                  With the wrong theory for the wrong man
                  The wrong lies, on the wrong vibes
                  The wrong questions with the wrong replies

                  Comment


                  • Pored vrhunske svetske atletike vi gledali srpski fudbal... :o:o:o:o
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Boze cuvaj nas amaterskih uprava i profesionalnih navijaca!

                      Comment


                      • Originally posted by tata Mumi View Post
                        Doslo vrijeme kad su kiparski timovi nepremostiva prepreka.
                        Takav je fudbal postao, posto ne mogu reprezentaciju jaku stvoriti, okrenuli su se oni klupskom fudbalu i ovo je tek pocetak njihove ekspanzije.Imace oni za koju godinu dva predstavnika u LS.Trenutno su jedna od najprivlacnijih destinacija(ako se izuzmu lige TOP 10), ekonomija im je stabilna i mogu strane igrace da privuku visokim platama, ono sto mi ne mozemo.Jedna od najpotcenjenih liga.
                        Dovode igrace koji nasi klubovi mogu samo sanjati.

                        Comment


                        • Ne znas koji Mikic je gori
                          sigpic
                          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                          Comment


                          • Da barem neko udari posteno ovog Avrama ili Abrama kako god, govedo jedno, valja se kao da ga kamion svaki puta udari.

                            Odlicno igramo, odlicno!
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Originally posted by D-Wade View Post

                              Odlicno igramo, odlicno!
                              Šališ se, jel?

                              Comment


                              • Ne salim se, ovi do gola nisu dosli, ona sansa je bio faul, covek odnese Milivojevica.

                                Mikic (jos) nije pogresio, sasvim solidno. Filip sa jednom loptom u prostor dar mar napravio. Nije lose..
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X