Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Brajkula View Post
    ...крш екипа и имали су среће више него знања.
    ....a Lazio je pak supernaturalna i vrhunska...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Originally posted by Freshman91 View Post
      ....a Lazio je pak supernaturalna i vrhunska...
      Видеће се у реваншу.

      Comment


      • Javite šta se dešava s Baleom. Hvala!
        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


        Dakle, ti si portir!

        Comment


        • Originally posted by Brajkula View Post
          Видеће се у реваншу.
          Bice remi i ide Fener dalje... Kako ce Lazio bez Onazija...

          Wilsherice, izgleda kako neki prenose, nece biti odsutan vise od nedelju, dve... Sto je opet mnogo kada se gleda raspored, ali bolje i toliko nego do kraja sezone. Propustice sigurno Everton i verovatno revans mec...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Ne znam ali koliko ja vidim ovo je strasnije od 2 hefte. Tesko da je takva prognoza. Jos uvijek su prognoze, nista se nece znati dok se ne slika to. Danas sam svjedocio blazem padu na odbojkaskom terenu. Cura je istegla ligamente zgloba, a profi je odbojkas, a Baleovo izvrtanje je izgledalo 10 puta strasnije...
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Na sportskim je naravno već završio sezonu
              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


              Dakle, ti si portir!

              Comment


              • Originally posted by Freshman91 View Post
                Bice remi i ide Fener dalje... Kako ce Lazio bez Onazija....
                Измислиће Петковић нешто, стара гуја је то ;)

                Comment


                • Originally posted by maliajnstajn View Post
                  Ne znam ali koliko ja vidim ovo je strasnije od 2 hefte. Tesko da je takva prognoza. Jos uvijek su prognoze, nista se nece znati dok se ne slika to. Danas sam svjedocio blazem padu na odbojkaskom terenu. Cura je istegla ligamente zgloba, a profi je odbojkas, a Baleovo izvrtanje je izgledalo 10 puta strasnije...
                  Ja sam 100 puta ovako kao Bale(ne bas u ovolikoj meri) izvrnuo zglob, 100 puta. Nikad nisam ozbiljnije povredio zglob, rekao sam vec, to je od coveka do coveka, svakome je drugacija tetiva, drugacijeg sklopa...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Mene je veceras odusevio Bazel, bili su dominantni na Lejnu ceo mec, Totenhem je pukom srecom dosao do izjednacenja (lopta zakacila igraca pri sutu Sigurdssona inace bi bila lak plen za golmana), ali i posle tog izjednacenja kada su se ocekivali napadi Totenhema koji je igrao u najjacem sastavu oni bukvalno nisu mogli da iznesu loptu, i Bazel je non stop kontrolisao mec, i imao dve 100% sanse (jedan na jedan) i plus nekoliko opasnih suteva.
                    Last edited by mark !t zer0; 04-04-13, 23:19.
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Originally posted by Freshman91 View Post
                      Ja sam 100 puta ovako kao Bale(ne bas u ovolikoj meri) izvrnuo zglob, 100 puta. Nikad nisam ozbiljnije povredio zglob, rekao sam vec, to je od coveka do coveka, svakome je drugacija tetiva, drugacijeg sklopa...
                      Ово је тачно. Имам ја ортака коме у малом јачем дуелу испада колено нпр. док ето мени може да испадне само да ме неко удари чекићем у исто...пу, пу да не избаксузирам. Не тролујем, озбиљан сам, доста тога има до чврстине костију, лигамената итд.

                      Comment


                      • Originally posted by Freshman91 View Post
                        Ja sam 100 puta ovako kao Bale(ne bas u ovolikoj meri) izvrnuo zglob, 100 puta. Nikad nisam ozbiljnije povredio zglob, rekao sam vec, to je od coveka do coveka, svakome je drugacija tetiva, drugacijeg sklopa...
                        Nesto ti ne vjerujem, ali opet i ja sam ih dozivio bruku ovakvih prilikom pada iz skoka, ali sam prvo naucio pasti kako treba pa tek onda sve ostalo. Ali ne bitno je sve to, bitnio je da je on odigrao 90 min, umorno tjelo, trpi vise tada. Njega je mnogo boljelo, a zglobovi su fudbalerima zestoko bandazirani. Ovakvo izvrnuce pod 90 stepeni nimalo naivno nije...
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Originally posted by maliajnstajn View Post
                          Nesto ti ne vjerujem, ali opet i ja sam ih dozivio bruku ovakvih prilikom pada iz skoka, ali sam prvo naucio pasti kako treba pa tek onda sve ostalo. Ali ne bitno je sve to, bitnio je da je on odigrao 90 min, umorno tjelo, trpi vise tada. Njega je mnogo boljelo, a zglobovi su fudbalerima zestoko bandazirani. Ovakvo izvrnuce pod 90 stepeni nimalo naivno nije...
                          Izvrnuo 100 puta, razradio ga, istegao, iscelicio se jbg... Zato sam koleno sjebao jednom, i ode mi profi karijera...

                          Nebitno je umorno ili neumorno telo, jer tetiva nije misic, da se greje, da se umara, pa da se zamara posle kontrakcija, to je fiksirana masa koja povezuje misic sa kostima. U ovakvim situacijama ili je istegnes, ili je pokidas(worst scenario i skoro nemoguce da se desi), ili se jednostavno desi blaga upala skocnog zgloba jer si malko istegao jednu od tetiva, a to je vid pucanja krvnih kapilara i to sve zavisi od gena kod coveka, naravno i sile pod kojom je skocni zglob bio. Misic moze da se nabije, da bude jak, kada ga povredis, mozes lako da se oporavis, tetiva nikad 100%.
                          Last edited by Freshman; 04-04-13, 23:30.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Slazem se Freshko, ali opet evo gledam ovaj pad i sjebajem se.. Teziste mu je bilo na drugoj strani, nije mogao ublaziti pad nikako, stoga ogroman je pritisak bio na tom zglobu. Sad zavisi sve koliko dobro bandaziran je bio taj zglob. Kost zgloba, je bila pod pritiskom 90 minuta, ne mora biti potpuna fraktura, dovoljno je da bude stress fraktura i najebo je za citav zivot, pregurao bi sezonu bez problema, ali bi morao na operacije i vjerovatno bi dozivio istu sudbinu kao i Jack sa operacijama...

                            Mozemo mi ovdje prognozirati sta god hocemo, ovdje je moglo sve da strada od tetiva, ligamenata do kosti. Ja mislim da je kost u pitanju, a tetive i ligamenti su ili istegnuti ili im nije nista zbog bandaza koje se koriste upravo da bi sprijecile takve vrste povreda clanka..

                            Edit:

                            BBC Sport ‏@BBCSport 4m
                            Andre Villas-Boas on Gareth Bale: "He will have a scan (on Friday). There is a big possibility that he can make Man City game on 21 April."
                            Mozda ipak su ligamenti malo istegnuti..
                            Last edited by maliajnstajn; 04-04-13, 23:39.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Ima dosta faktora, moze biti povreda zgloba, moze biti povreda tetive. Fraktura zgloba je ipak vrlo ozbiljna i tesko moze biti slucaj cak i ovde, jer sila treba da bude ekstremno bas jaka, samo skoro direktan udarac moze izazvati frakturu.
                              Ako je istegao tetivu, to nije toliko ozbiljno, ali ako je u pitanju laceracija, moze imati ozbiljnih problema u treningu od sada pa u narednih 3-4 meseca, zavisno od stepena povrede. Ali ne verujem da je laceracija...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Sad sam tek video kako je "pao" Bejl. Jezivo..
                                Prosle godine u martu na trcanju sam iskrivio slicno zglob, pao. Toliko me je zabolelo da nisam mogao 5 minuta da ustanem (lezao sam na sred ulice).. Otok, podlivi, masnice posle.. Carapu nisam mogao da obujem jedno 2 nedelje koliko mi je bio otekao zglob. Budio sam se od bolova u toku noci ako dotaknem jorgan. Nimalo naivan pad (dosta slican kao Bejlov ).. Imao sam otok mesec dana, a podlive i masnice skoro 3 meseca (i to sam koristio masti, led, gelove za hladjenje) zajebana povrede. Nisam trcao od marta to juna (skoro kraj juna).. Daj Boze da je Bejl prosao bolje.. Daj Boze..
                                Last edited by l1m4r; 04-04-13, 23:53.
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X