Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa bio je penal dobro je sto je dobro prosao Terry.

    Comment


    • Nikad nista glatko ne moze. Sad odmah neka onaj skot vadi Benayouna jebo li ga on. Nek uvede Edena da se da jos koji ako je ikako moguce. U Rusiji nece moci trcati na -60 a kamoli igrati fudbal.
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Garaj rupa. Ne zelimo ga!
        sigpic

        Comment


        • Лорик Цана доктор играња штопера, из утакмице у утакмицу све бољи, најјбољи штопер у Лацију иако је човеку дмц природна позицуја.
          Онази мој брат, како је агресиван, пит-бул прави, нешто најцрње што може да ти се деси на терену је да се наспрам тебе појави толико упоран дефанзивно оријентисан везни, не одустаје гризе, стално ти дише за врат, само да се убијеш против таквих. Онази брат

          Comment


          • Siptar mu brat

            Comment


            • Originally posted by CARTEL1970 View Post
              Siptar mu brat
              Онази је из Нигерије.

              ЕДИТ: И управо попи црвени
              Last edited by Brajkula; 04-04-13, 21:13.

              Comment


              • Sta odbrani golman Basela...
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Lijepo Sigurdsson za 2-2 .
                  https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                  Comment


                  • Meireles opasan sut, skida Marchetti...
                    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                    Dakle, ti si portir!

                    Comment


                    • Originally posted by Dale View Post
                      Lijepo Sigurdsson za 2-2 .
                      I meni se ucinilo lepo, ali okrznula je lopta nekog na putu, promenila pravac, video si reakciju golmana...

                      Daju ga Spursi ni iz cega, bas slabo igraju. A ovaj Salah ubi Ekotta, znaci ubi ga...
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Ma i u prvi mah mi se ucinilo da je mozda nekog dotakla , ali nije ni bitno toliko ..

                        Evo Clinta , sad ce on ovo da rijesi .
                        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                        Comment


                        • Ma kako nije, bitno je promenila Dale, dovoljno da golman ode "po burek"...

                          Izasao Holtby, koliko je meni taj lik neobican fudbaler, sve nekako slabo igra, i neodredjen totalno, nije ni za krilo, ni za veznjaka, pa ni za ofanzivnog toliko, ne znam kako bi ga opisao zaista...

                          Ovaj Salah neki opasan igrac jbt, jos lik izgleda kao da ima 30 god, a 92. godiste lik...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • E Stivene, Stivene

                            Comment


                            • Ja Salaha kad god sam gledao , odigrao je bas bas strasno

                              Mata za Fernanda , to je to , valjalo bi im da ostane 3-1 .
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • Rekoh ja da Torres daje minimum dva gola nocas, gdje je Kondi da potvrdi moju izjavu
                                Everything you want is on the other side of fear.

                                Comment

                                Working...
                                X