Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sir Giggsy View Post
    Sta im je koji .!. uprava kriva kada ovi na terenu ne mogu da se sastave...
    Realno, nisu doveli krstenog stopera i ispali su zbog gresaka u odbrani, ima tu odgovornosti.

    Originally posted by Wilshere_19 View Post
    Ova njihova camuga u napadu je bik, ali pravi bik.
    Bik je ali i operisan od fudbali, jaci od Borhe sa jos gorom tehnikom i sutom, u ozbiljnom fudbalu nije mnogo upotrebljiv.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Sramota definitivno. Jedino mi je zao sto je onoliki narod otisao da gleda ovu bednu utakmicu. Zanimljivije je gledati seosku ligu nego ovo sranje. Iskreno se nisam ni potresao puno i ne nameravam da pratim nas fudbal vise. NBA, Evroliga i Bog da me vidi
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by colke995 View Post
        ne nameravam da pratim nas fudbal vise. NBA, Evroliga i Bog da me vidi
        Like je za ovo da ne bude zabune

        Zahvaljujemo se gospodinu Toletu Karadzicu na neverovatnom napretku srpskog fudbala.

        Tole mi te volimo.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Nemoj da nam diras Toleta

          Comment


          • Nije Sloba Tole kriv,mi smo govna.

            Ne mozemo do kraja zivota da krivimo tu ljudsku abominaciju sto nam u upravi sede jajare.

            Comment


            • Dodje na zadnji 15.minuta,i vidio sam dovoljno,u napadu sprdnja,ali ponovo odbrana vraca loptu golamanu i sjece to crnac,pa ubio bi onu dvojicu iz odbrane,znaju li oni ista.

              Samo cu reci sutra ce se nastaviti...
              sigpic
              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

              Comment


              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                Nije Sloba Tole kriv,mi smo govna.

                Ne mozemo do kraja zivota da krivimo tu ljudsku abominaciju sto nam u upravi sede jajare.
                Znas sta je tuzno, sada ce Cigani da slave, kao da smo mi nesto osvojili. Isto ce biti sutra sa Grobarima ako Zvezda ispadne. Sami sebi smo najveci protivnici. Ja sam veceras tuzan, jasno mi je koje dno je dotakao nas fudbal.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Originally posted by NebojsaNS View Post
                  Znas sta je tuzno, sada ce Cigani da slave, kao da smo mi nesto osvojili. Isto ce biti sutra sa Grobarima ako Zvezda ispadne. Sami sebi smo najveci protivnici. Ja sam veceras tuzan, jasno mi je koje dno je dotakao nas fudbal.
                  Ma to su decja posla...Nisam ja vise ni tuzan,jednostavno se osecam kao les koji hoda. Unistio me je nas fudbal,na celu sa Partizanom.

                  A tek treba da gledamo reprezentaciju

                  Comment


                  • Originally posted by Sara View Post
                    Spoiler


                    Rekao je da ce gledati utakmicu veceras

                    Napred Partizan <3
                    E moj Joveta.... sreca pa ipak nisi gledao ovo mucenje, mene je iskreno stomak zaboleo, pocecu da unistavam sebi zdravlje gledajuci igru Partizana.
                    "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                    Comment


                    • Kad nam je liga ovakva sprdnja, bar nek je ugase da se ne brukamo. Mnogo volim Partizan, ali me je nekad sramota sto navijam za ove raspale manekene. Pravu paznju zasluzuju klinci i uprava kosarkaskog kluba koji mnogo vise i ozbiljnije rade. Ostavljaju srce na terenu, bore se sa puno zara i prolivaju puno znoja. Mene bi iskreno bilo sramota da igram onako, a da za to primam pare
                      sigpic

                      Comment


                      • Ni prvi ni poslednji put.

                        Comment


                        • Ja zaista ne znam šta ste vi partizanovci očekivali? Pa nije ovo tole super liga . Posle godina igranja u onakvoj našoj ligi jadnoj i nameštenoj dođete u evropu i mislite da ste neki tim. Vaš KK je tim, a vi ste smejurija kao i uostalom svi naši fudbalski klubovi. Kad smo mi dočekali da se bojimo Kiprana, onda o čemu više pričamo. Ispadamo od tamo nekih levih klubova. Evo ja sam posle 10000 godina sinoć gledala vašu utakmicu. Da nije žalosno ono bi bilo smešno. Imati igrača više toliko vremena i stvoriti samo dve šanse i to na kraju utakmice. Da se razumemo kao navijač Zvzede sasvim mi je svejedno za vas. ali ni mi nismo ništa bolji tako da ne likujem uopšte pošto i nas to čeka ako ne večeras onda već u sledećem kolu. Dakle , naravoučenije , lepo mi da ne igramo više Evropu , da se ne zavaravamo da smo neki klubovi, da se ne brukamo, i da se okrenemo našoj tole super ligi dok ne dođe, ako uopšte ikad dođe ta privatizacija . Ovako sa lopovskim upravama, kvazi trenerima i polu igračima, zaista nema šta da tražimo u Evropi.

                          Comment


                          • Doslo vrijeme kad su kiparski timovi nepremostiva prepreka.
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • Ekonom Partizana Branko Vučićević: "Čak 17 lopti je završilo na tribinama, a nijedna nije vraćena. Pa to nema nigde!"

                              Navijači su spremno odgovorili: "Kako su igrali, lopte im i nisu potrebne".
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by gagablues View Post
                                Ja zaista ne znam šta ste vi partizanovci očekivali? Pa nije ovo tole super liga . Posle godina igranja u onakvoj našoj ligi jadnoj i nameštenoj dođete u evropu i mislite da ste neki tim. Vaš KK je tim, a vi ste smejurija kao i uostalom svi naši fudbalski klubovi. Kad smo mi dočekali da se bojimo Kiprana, onda o čemu više pričamo. Ispadamo od tamo nekih levih klubova. Evo ja sam posle 10000 godina sinoć gledala vašu utakmicu. Da nije žalosno ono bi bilo smešno. Imati igrača više toliko vremena i stvoriti samo dve šanse i to na kraju utakmice. Da se razumemo kao navijač Zvzede sasvim mi je svejedno za vas. ali ni mi nismo ništa bolji tako da ne likujem uopšte pošto i nas to čeka ako ne večeras onda već u sledećem kolu. Dakle , naravoučenije , lepo mi da ne igramo više Evropu , da se ne zavaravamo da smo neki klubovi, da se ne brukamo, i da se okrenemo našoj tole super ligi dok ne dođe, ako uopšte ikad dođe ta privatizacija . Ovako sa lopovskim upravama, kvazi trenerima i polu igračima, zaista nema šta da tražimo u Evropi.
                                Koliko je jadno biti realan navijac. To je zapravo najgora sorta, 5 puta vise volim cigansturu koji ce lepo i posteno da mi se smeje sto smo ispali nego vas realne.

                                Comment

                                Working...
                                X