Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eboue se sageo da ga lopta ne pogodi

    Benzema lagano
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Ode Real dalje

      Comment


      • Kako ocajna odbrana , jel ovo moguce
        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

        Comment


        • Sto se igre tice ovakav rezultat nisu zasluzili. Kedira igrao rukom u dva navrata, u prvom slucaju nema govora o penalu, druga je problematicnija, malo je i "nosio" loptu, nenamjerno ali ipak
          sigpic

          Comment


          • Dobra igra Galate zasluzili su barem jedan pogodak u prvom poluvremenu.
            Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

            Comment


            • Lopez opet strasno brani .

              Steta , da je malo prisebnija odbrana bila mogli su imati bolji rezultat , ovako moraju zabiti u drugom da bi imali kakvu takvu sansu ..

              Kakva je situacija u Malagi ?
              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

              Comment


              • Igra dobro Galata, ali preofanzivni su, Real to koristi zestoko, plus, koja promaja po krilu duva, prolazi ko kako hoce, a Danijel je bas ovo naveo kada su u pitanju bekovi, kakav crni Riera, a Eboue verovatno krivac za oba gola. Ne moze Galata da se nadigrava, ustvari mogu i mozda daju gol, ali primice onda bar jos dva u procesu...
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Real deluje dominatno veceras , Galata jeste stvorila nekoliko sansi ali nije uspela da iskoristi i ako Real da jos jedan gol ovaj dvomec je gotov .

                  Comment


                  • Originally posted by Freshman91 View Post
                    Igra dobro Galata, ali preofanzivni su, Real to koristi zestoko, plus, koja promaja po krilu duva, prolazi ko kako hoce, a Danijel je bas ovo naveo kada su u pitanju bekovi, kakav crni Riera, a Eboue verovatno krivac za oba gola. Ne moze Galata da se nadigrava, ustvari mogu i mozda daju gol, ali primice onda bar jos dva u procesu...
                    Nisu preofanzivni, cak sam mnogo vise ocekivao od Reala. Dali su golove iz gresaka i poslije toga slabo da su nesto iskreirali. A slazem se da ce Galata primiti jos 1 prije nego li zabije, i ako zabije uopste. Nego mi blam slusati ovog majmuna na OBN-u, kakvu lepezu gluposti posjeduje covjek, da se napijes od muke.
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • Stvarno je retard Vugdalic,mislim ok hoce covjek neku opustenu atmosferu i to,ali meni se ova komotnost gadi,bas je otisao u neku stvar...
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Originally posted by AK47 View Post
                        Stvarno je retard Vugdalic,mislim ok hoce covjek neku opustenu atmosferu i to,ali meni se ova komotnost gadi,bas je otisao u neku stvar...
                        Koji je Vugdalic, onaj celavi ili onaj sa kosom? Mijesam ih stalno.
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • Onaj retard sa kosom.
                          Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                          Comment


                          • Originally posted by bracala View Post
                            Koji je Vugdalic, onaj celavi ili onaj sa kosom? Mijesam ih stalno.
                            Sasa Vugdalic je ovaj s kosom kreten sto cijeli mec samo gluposti valja uvijek,a Hadzic nije nesto ali je milion puta normalniji od njega;)
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment




                            • Jedan od najsvestranijih ljudi na svijetu

                              http://www.novosti.rs/vesti/naslovna...promenio-zivot
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by soe View Post
                                Onaj retard sa kosom.
                                Kad je pominjao onu majku kukavu i picke materine meni doslo da se pokrijem dekom preko glave, toliko me sramota obuzela.

                                A i onaj konsultant nije dobar s mozgom.

                                @Ak

                                Jadan onaj Hadzic, on bi da normalno radi posao ali ne da mu onaj bibac. Najjace kad Vugdalic nasere nesto sto veze s vezom nema, pa onda muk 30 sekundi. I Hadzicu blam, jest sigurno.
                                Last edited by bracala; 03-04-13, 20:48.
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X