Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da je smatrao da mu treba takav doveo bi ga sigurno,ne bi sutnuo Pogbu,jurio Kagawu i RVP-a,treba njemu par sezona jedan takav pa nista...

    Te tvoje facebook price su neosnovane i neozbiljne brate...kad bi Fergie mogao da bira isao bi pjeske po Fellainija kakav crni Marchisio
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Originally posted by Brajkula View Post
      Ма била нека озбиљна прича, Маркизио кукао на фејсу како пролази кроз тежак период, ваљда хтели ови да га продају, па се предомислили, схватили да би испали луди да су га пустили. И сад скоро опет се веселио Ферги, треба њему једна таква префињена радилица, да трчи, покрива цео терен, одрађуе тактичке замисли, а с времена на време убаци се у 16, забоде неки гол, асистира...користан играч у сваком смислу, прави бокс ту бокс, прави.
      Fejs price su neozbiljne.

      Koristio bi Fergiju Klaudio, nema sumnje ali izuzetno je usko njegovo transfer trziste. Mnogo se oslanja na ostrvske igrace, posebno kad su veznjaci u pitanju. Zato je jedan Kerik i dalje tamo iako je odavno trebao da bude u nekom Vest Hemu. Taj je i ranije kad je mogao da kupuje koga je hteo i kad je bio mnogo mocniji na trzistu retko gledao Kalco, tadasnju najjacu ligu. Sumnjam da sad gleda igrace odatle i on ce pre da uzme nekog Kevina Nolana nego mnogo boljeg Markizija, cisto da pokusa nesto da dokaze sam sebi.
      sigpic

      Comment


      • А цените да га није тражио, у осталом и ове новине су писале, пуцало по чизми.

        Но опет то нема много везе, Маркизио јак играч, јак...не знам шта вам је дунуло да га кренете да га, па омаловажавате.

        Comment


        • Nikad ja nisam njega nesto posebno gotivio,dobar igrac i u toj mi je arhivi,preko toga ne idem...

          Veceras ga spominjem jer ga je eto Nash ukljucio u pricu,a stvarno je veceras bio u kanalu kakvom cesto zna da bude kad se zakuca na terenu i nema ga za lijeka
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Originally posted by AK47 View Post
            Nikad ja nisam njega nesto posebno gotivio,dobar igrac i u toj mi je arhivi,preko toga ne idem...

            Veceras ga spominjem jer ga je eto Nash ukljucio u pricu,a stvarno je veceras bio u kanalu kakvom cesto zna da bude kad se zakuca na terenu i nema ga za lijeka
            Само се овде слажемо, вечерас сенка.

            Comment



            • Nastavlja se bajka Malage u najelitnijem klupskom takmicenju na svijetu, nakon pobjeda nad Milanom, Zenitom, Anderlechtom i Portom na red dolazi sad vec bivsi sampion Njemacke Borussia Dortmund koja isto kao i njen protivnik u ovom susretu igra odlicnu sezonu u ovom takmicenju. Pobjede nad Ajaxom, Real Madridom, Manchester City-em i Shakhtarom to potvrdjuju. Na osnovu ovog mozemo zakljuciti da su kuglice u Nyonu odabrali najveca iznenadjenja ove sezone kao protivnike u 1/4 finalu.


              Prema onom sto citamo od spanski novinara Malaga nije ispunila obaveze prema igracima kojima su duzni pare, tako da ih u nastavku sezone toliko i ne zanima na kojoj ce poziciji zavrsiti u Primeri i ocito fokus su prebacili na ovo takmicenje. Mada po onom sto smo gledali u proslom kolu Primere se ne moze tako reci, jer je izasao gotovo najbolji sastav u kojem je briljirao novajlija Pedro Morales. Za ovu utakmicu cileanski strucnjak Pellegrini ce na raspolaganju imati sve igrace, pa se ocekuje ovih prvih 11:

              Malaga: Caballero; Gamez, Weligton, Demichelis, Antunes; Toulalan, Iturra; Joaquin, Isco, Julio Baptista; Santa Cruz (Saviola).

              Zadnji pet utakmica



              Izjava Manuela Pellegrinia


              Niko nam na pocetku nije davao sansu, a moji su igraci opet uzvratili dobrim predstavama. Eliminirali smo Porto i prezentirali veliki napredak u ekipi. Sve smo zasluzili na terenu.


              Borussia Dortmund u ovu utakmicu ulazi nakon pobjede u domacem prvenstvu nad Stuttgartom u kojoj je Marcel Schmelzer zadobio povredu nosa i ako veceras bude igrao to ce biti sa zastitnom maskom. Upitan za nastup je i stub odbrane i jedan od najbolji igraca na toj poziciji u svijetu Mats Hummels. Jürgen Klopp bi trebao izdiktirati u svlacionici ovih 11 igraca:

              Borussia Dortmund : Weidenfeller; Piszczek, Subotic, Santana, Schmelzer; Bender, Kehl; Reus, Gundogan, Gotze; Lewandowski

              Zadnji pet utakmica



              Izjava Jürgena Kloppa


              Prvi put igramo protiv Malage. Gledali smo mnogo njenih utakmica i analizirali ih. Igraju dobro, iskusna su ekipa sa snaznim odbrambenim i napadackim sistemom. Dvoboj je otvoren.

              Zakljucak

              U ovom susreto pored okrsaja na terenu gdje ce glavnu rijec voditi buduce zvijezde svjetskog fudbala Isco, Reus i Gotze, ocekuje nas okrsaj dva velika strucnjaka. Manuelu Pelegriniu ovo nije prvi put da vodi ekipu u ovoj fazi jer je 2006. godine sa Villarrealom dosao do polufinala i tu je zaustavljen od Arsenala. Sigurno se svi sjecaju promasenog penala u 90. minuti Juana Riquelmea. Za razliku od Cileanca, Klopp nema iskustva u ovoj fazi takmicenja, ali je strucnjak koji brzo uci to je najbolje pokazala ova sezona u kojoj je imao dosta teze protivnike za razliku od prosle i uspjeo je proci grupu smrti. Vidjecemo da li ce cetrnaest godina stari Pellegrini uspjeti iznenaditi jednog od najboljih strucnjaka na svijetu koji u ovoj igri prozivljava svaki trenutak emotivno.

              Sudije


              Glavni sudija vecerasnje utakmice je Jonas Eriksson koji je do sad sudio na 17 utakmica Lige sampiona i 79 utakmica u UEFA takmicenjima. Poznat je po tome da je najbogati fudbalski sudija, nakon prodaje tv kuce u kojoj je on bio jedan od vlasnika . Osim sudjenja on tv agent. Pomocnici su mu Mathias Klasenius i Daniel Wärnmark, sudije iza golova Stefan Johannesson i Markus Strömbergsson, cetvrti sudija Stefan Wittberg.

              Comment


              • Originally posted by S-Nash View Post
                Fejs price su neozbiljne.

                Koristio bi Fergiju Klaudio, nema sumnje ali izuzetno je usko njegovo transfer trziste. Mnogo se oslanja na ostrvske igrace, posebno kad su veznjaci u pitanju. Zato je jedan Kerik i dalje tamo iako je odavno trebao da bude u nekom Vest Hemu. Taj je i ranije kad je mogao da kupuje koga je hteo i kad je bio mnogo mocniji na trzistu retko gledao Kalco, tadasnju najjacu ligu. Sumnjam da sad gleda igrace odatle i on ce pre da uzme nekog Kevina Nolana nego mnogo boljeg Markizija, cisto da pokusa nesto da dokaze sam sebi.
                Mozda zbog cinjenice da se zajebao sa Veronom...

                Comment


                • Pavel Nedved je imao ogromnu zelju da predje u United tada,ali je SAF odabrao Verona,a obojica su kostali svoje klubove ogromne pare jer ih se Lazio morao rijesiti...

                  Znamo sta je poslije Nedved napravio u Juventusu,nemam nikakve sumnje u to da bi kidao u Unitedu
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Prrecjenjeni Pariz i 'strasni' Ibrica Pastore


                    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                    sigpic

                    Comment


                    • Ako Mesi ne bude igrao u revansu , nije nemoguce da PSG prodje
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Originally posted by Duka View Post
                        Prrecjenjeni Pariz i 'strasni' Ibrica Pastore
                        Kad vec napises da je PSG precenjen, daj par argumenata jer ostaje nejasno zasto imas takvo misljenje. Ne znam ni sto su ,,Ibrica'' i Pastore fejspalmovani ali ajde verovatno su igrali protiv neke nizerazredne ekipe a ne Barselone. Dominiras.
                        sigpic

                        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                        Comment


                        • Originally posted by Duka View Post
                          Prrecjenjeni Pariz i 'strasni' Ibrica Pastore
                          Mislim da grijesis dosta.Posto nisu Ibra i Pastore igraci nize klase.
                          "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                          "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                          Comment


                          • Originally posted by Condition23 View Post
                            Kad vec napises da je PSG precenjen, daj par argumenata jer ostaje nejasno zasto imas takvo misljenje. Ne znam ni sto su ,,Ibrica'' i Pastore fejspalmovani ali ajde verovatno su igrali protiv neke nizerazredne ekipe a ne Barselone. Dominiras.
                            Pametnjakovic dominantni
                            mene na primer nije jasno,kako do sad nisi primjetio da ignorisem tvoje postove,tvoja misljenja tvoja vidjenja,uostalom to sam ti nedje prosle godine stavio do znanja,i ti opet pokusavas da diskutujes sa mnom Znaci,to sto su igrali protiv 'patuljaka' igrali su i ostali..recimooooo,Milan u prvom mecu,ipak slabiji tim od PSZ..ali kompaktnost,sklad i harmonija milaneza je ucinila da prosto obrukaju barsu te noci koja ni sut krsteni nije zadala...a igraci milana su nadmasili ili iznenadili sebe u toj utakmici..tako daaaa,ne sumnjam da si me razumio;) aj sad ti 'izdominiraj' i mani me tih nafuranih poruka 'dominiras' i to...no,ako te takve rijeci cine jacim,nastavi


                            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                            sigpic

                            Comment


                            • Zaista sjajan argument, krajnje precizno prikazan i napisan.

                              Juce je PSG imao i vise sansi od Barce, mogli su im dati barem jos dva komada, dakako precenjeni. A to sto pominjes Milan, nema toliko veze, odigrali tu utakmicu najbolje u sezoni, Barca odigrala najlosiju u poslednjih 5 godina, da bi u revansu pokazali ko je gde... Pricas o nekakvoj kompaktnosti, a PSG je itekako kompaktna ekipa, nije to samo gomila zvezda nabacana u tim, pa svako za sebe, pa sta bude, fino je to Carlo naslagao, sto se i videlo sinoc, vrlo dobar PSG bio, protiv dobre Barce.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • cekaj,barsi nije bila 'noc' te noci protiv MIlana,jel to..vec kad se doticemo prethodnih meceva???
                                Sto se tice PSZ-a...druze moj dobri,igra psz sinoc je bila prava muka,cisto nabadanje....pa se ti zanosi tom ekipom do mile volje;)
                                Last edited by Duka; 03-04-13, 13:47.


                                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X