Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma danas prostor zatvara igrac dalji od lopte, radi posao libera pritom pokrivajuci igraca, nepotrebno, Bonuci po meni bio posle Matrija najlosiji, jedno 10 lopti prodao, poklonio, kasnio cesto kod izlazaka kada se neko zavuce iza zadnjeg veznog. Meni se 3 5 2 svidja samo u nekim situacijama ali kao osnovna formacija nikako.

    @nash Ma ja bre covece navijam za Italiju 50 puta vise nego za Srbiju plus je ta utakmica bila protiv Engleske koju mrzim iz dna duse, naravno da cu da se proseravam.

    @vilsir Ja mrzim Juve ;)
    Last edited by LBJmvpFORlife; 03-04-13, 00:17.

    Comment


    • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
      Ma danas prostor zatvara igrac dalji od lopte, radi posao libera pritom pokrivajuci igraca, nepotrebno, Bonuci po meni bio posle Matrija najlosiji, jedno 10 lopti prodao, poklonio, kasnio cesto kod izlazaka kada se neko zavuce iza zadnjeg veznog. Meni se 3 5 2 svidja samo u nekim situacijama ali kao osnovna formacija nikako.

      @nash Ma ja bre covece navijam za Italiju 50 puta vise nego za Srbiju plus je ta utakmica bila protiv Engleske koju mrzim iz dna duse, naravno da cu da se proseravam.

      @vilsir Ja mrzim Juve ;)
      Ma svi vi Zabari sa foruma ste tvrdoglavi.
      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


      Dakle, ti si portir!

      Comment


      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post

        @nash Ma ja bre covece navijam za Italiju 50 puta vise nego za Srbiju plus je ta utakmica bila protiv Engleske koju mrzim iz dna duse, naravno da cu da se proseravam.
        Brate nisi nista netacno rekao, ponistise ih na terenu jbt.

        Mani se Markizija, ume da bude zahvalan stvarno ali u ekipi kao sto je Juve koja zeli krov Evrope on ne bi trebalo da igra prvu nikako. Sa manjom minutazom i rotacijom moze bog da bude, kao starter nikad.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
          De Rosi je meni mnogo bolje delovao na liberu igrao kao car, kasnije u vezi pokusavao dosta puta da iskreira kad zatvore gospodina i gresio kao sumanut. Montolivo korektno, to je sve.
          Ja se nesto ne sjecam gresaka DDR-a u toj mjeri kad je presao u vezu,a Marchisia ne pamtim po dobrom uopste osim kad igra protiv Atalante i takvih,tu se ubacuje iz drugog plana,bude i finih golova i sve je to divno,ali sta on moze kao igrac u ovim bas ozbiljnim utakmicama kad zatvore Pirla,da uzme loptu i da on razigra nesto,nemoj da me nasmijavs molim te,igrac iz drugog plana mi je prva asocijacija na njega,samo trci jbt...+ sve mu lakse jer igra sa Pirlom i Vidalom

          On je za mene jedan dobar igrac,ne znam cemu neka buka oko njega...zamisli da igra u prosjecnoj ekipi i on kao navodno igrac od 30 miliona treba da pravi razliku sam na terenu,neozbiljno

          Ustvari on je igrao za Juventus bez Pirla i Vidala i bio jedan simpatican klinac navijac Juventusa
          Last edited by AK47; 03-04-13, 00:22.
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Originally posted by Wilshere_10 View Post
            Manje-vise se slazem s ekipom koja se ne odusevljava Marchisiom (sem Nasha koji preteruje ), ali nije ni vazno. Nema potrebe da se raspravljate, logicno je da ce navijaci Juvea i njega voleti i uzdizati, jer je dete kluba. Svi znate o cemu pricam, Terry u Chelseaju, Gerrard u LFC-u, pa i Jack kod nas (tu pocinjem od sebe ). Jednostavno, svi volimo da preteramo kad su oni u pitanju, nema svrhe da se raspravlja o tome.
            Ја мислим да ЛБЏ преферира неки други клуб на чизми, тачније сигуран сам да није навијач Јувентуса.

            Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
            Ma danas prostor zatvara igrac dalji od lopte, radi posao libera pritom pokrivajuci igraca, nepotrebno, Bonuci po meni bio posle Matrija najlosiji, jedno 10 lopti prodao, poklonio, kasnio cesto kod izlazaka kada se neko zavuce iza zadnjeg veznog. Meni se 3 5 2 svidja samo u nekim situacijama ali kao osnovna formacija nikako.
            Мислим да то зна и Конте, зато сада Јуве јурша Санчеза који ће добро да нам служи у 4-3-2-1 као крилни нападач, други да игра Вучко или Ђовинко у центру Љоренте, у сваком случају Јувентус сигурно доводи крило на лето, ако ништа пуцаће на Ћерћија из Торина. И мишљења сам такође када у везном реду имаш маркизија и Видала који много трче и покривају простор да ти тај либеро не треба, али опет немамо офанзивна крила. Догодине ће да појача ростер Контре, тачније да га учини разноврснијим па ће имати више опција, ето вечерас није имао опцију да тактички мења, има тачно играче на клупи које може да замене ове на терену, тј. да попуњавају 3-5-2, но у сваком случају морао је пре да мења Матрија и Кваљарелу, колико у 30 минуту, очајни су.
            Конкретно о систему исти има, као и сваки своје предности и мане, да се не понављам.
            Слажем се за Бонућија, најслабија карика после нападача и Пелуса.

            Comment


            • Originally posted by AK47 View Post
              Ja se nesto ne sjecam gresaka DDR-a u toj mjeri kad je presao u vezu,a Marchisia ne pamtim po dobrom uopste osim kad igra protiv Atalante i takvih,tu se ubacuje iz drugog plana,bude i finih golova i sve je to divno,ali sta on moze kao igrac u ovim bas ozbiljnim utakmicama kad zatvore Pirla,da uzme loptu i da on razigra nesto,nemoj da me nasmijvas molim te,igrac iz drogog plana mi je prva asocijacija na njega,samo trci jbt...+ sve mu lakse jer igra sa Pirlom i Vidalom

              On je za mene jedan dobar igrac,ne znam cemu neka buka oko njega...zamisli da igra u prosjecnoj ekipi i on kao navodno igrac od 30 miliona treba da pravi razliku sam na terenu,neozbiljno

              Ustvari on je igrao za Juventus bez Pirla i Vidala i bio jedan simpatican klinac navijac Juventusa
              http://www.transfermarkt.com/en/juve...t_1137126.html

              http://www.transfermarkt.com/en/inte...t_1137167.html

              Pa dva asista protiv Celzija, pa dva gola i asist u gradskom protiv Torina, ne mogu da trazim vise ali za igraca koji je radilica ovo je dovoljno.

              @Dusko ma nije mi Peluso uopste izgledao toliko lose ali jednostavno i najbolji bek sveta bi bio smesan kada konstantno ima 2 na 1. To sto u korekciju dodje spoljni stoper anulira se prilaskom Milera ili Mandzukica na loptu, nema tu odbrane, bocni igrac uvek bude smesno nadigran.
              Last edited by LBJmvpFORlife; 03-04-13, 00:29.

              Comment


              • Originally posted by Brajkula View Post
                Ја мислим да ЛБЏ преферира неки други клуб на чизми, тачније сигуран сам да није навијач Јувентуса.
                Covek Italijan u dusi, jos pasos da uzme i to je to. Davno je njemu veliki Mandusic postavio dijagnozu italijanskog drzavljanina.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                  http://www.transfermarkt.com/en/juve...t_1137126.html

                  http://www.transfermarkt.com/en/inte...t_1137167.html

                  Pa dva asista protiv Celzija, pa dva gola i asist u gradskom protiv Torina, ne mogu da trazim vise ali za igraca koji je radilica ovo je dovoljno.
                  hahaha protiv Torina,svaka mu cast

                  Ma uglavnom on je meni onako dobar igrac,ali za neke vise ciljeve kluba treba bolji i to je osvrt moj xD
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Originally posted by AK47 View Post
                    hahaha protiv Torina,svaka mu cast

                    Ma uglavnom on je meni onako dobar igrac,ali za neke vise ciljeve kluba treba bolji i to je osvrt moj xD
                    Bas je najbolji za tu ulogu, ne mozes imati 9 superstarova u timu ne ide, Markizio je onaj deo koji da je Real imao posle odlaska Makelelea uzeo bi sve sto je bilo moguce.

                    Comment


                    • Originally posted by AK47 View Post
                      Ma uglavnom on je meni onako dobar igrac,ali za neke vise ciljeve kluba treba bolji i to je osvrt moj xD
                      Мислиш да је Ферги нудио 30 милиона чисто јер нема више циљеве од доминације у ПЛ ? ;)

                      Comment


                      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                        Bas je najbolji za tu ulogu, ne mozes imati 9 superstarova u timu ne ide, Markizio je onaj deo koji da je Real imao posle odlaska Makelelea uzeo bi sve sto je bilo moguce.
                        Kontam i ja to jedno vece,reko e da im je bio Marchisio sigurno bi sve osvojili,mislim da i Zidan to pomisli kad ga vidi

                        Pa ko su u Juventusu tih preostalih 8 superstarova jesi lud ti,prolupao si skroz prije si nesto i znao sad ti da Dota skroz mozak pojela

                        Brajkula dao je Fergie i pare na vece gluposti od te...
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Originally posted by Brajkula View Post
                          Мислиш да је Ферги нудио 30 милиона чисто јер нема више циљеве од доминације у ПЛ ? ;)
                          Brate, Ferguson vec neko vreme ne daje ozbiljne pare za pojacanja. Mozda je bilo interesovanja ali sumnjam da je nudio.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                            @Dusko ma nije mi Peluso uopste izgledao toliko lose ali jednostavno i najbolji bek sveta bi bio smesan kada konstantno ima 2 na 1. To sto u korekciju dodje spoljni stoper anulira se prilaskom Milera ili Mandzukica na loptu, nema tu odbrane, bocni igrac uvek bude smesno nadigran.
                            Хахаха....али по личном имену не по корисничком на форуму
                            Е ту долази либеро, али је Бонући поприлично заказао данас, он треба да буде додатна помоћ, Видал и Маркизио такође да припомажу, направи се леп ту блок, али када Пелусу не би пролазила свака друга кроз ноге на прост дриблинг.

                            Comment


                            • Originally posted by AK47 View Post
                              Kontam i ja to jedno vece,reko e da im je bio Marchisio sigurno bi sve osvojili,mislim da i Zidan to pomisli kad ga vidi

                              Pa ko su u Juventusu tih preostalih 8 superstarova jesi lud ti,prolupao si skroz prije si nesto i znao sad ti da Dota skroz mozak pojela

                              Brajkula dao je Fergie i pare na vece gluposti od te...
                              Pa gde sam ja napisao da ih Juve ima? Zato i nece da osvoje nista vise od Serije A a sledece sezone svakako SuperMario uzima to.

                              Comment


                              • Ма била нека озбиљна прича, Маркизио кукао на фејсу како пролази кроз тежак период, ваљда хтели ови да га продају, па се предомислили, схватили да би испали луди да су га пустили. И сад скоро опет се веселио Ферги, треба њему једна таква префињена радилица, да трчи, покрива цео терен, одрађуе тактичке замисли, а с времена на време убаци се у 16, забоде неки гол, асистира...користан играч у сваком смислу, прави бокс ту бокс, прави.

                                Comment

                                Working...
                                X