Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma nek se sprdaju, nije da nemaju razlog. Ja sam davno rekao da mi bez napadaca nemamo sta da trazimo. Kad nam sredina zakaze mi nemamo nikakve sanse za pobedu, ma kakvu pobedu nemamo sansi za gol. Falila nam je probojnost po bokovima i napadaci koji su spremni primiti loptu i odigrati neku prostu akciju.

    U revansu isto ne ocekujem puno, ali ocekujem tj nadam se da ce igrati sa vise zara i da ce igrati bolji presing. Ovo veceras je za zaborav, ne zbog rezultata jer nije sramota izgubiti od Bayerna, vec zbog ovako bedne igre

    Comment


    • Originally posted by Brajkula View Post
      Болестан Вучинић био, почео би да је био фит, па није Конте дрогиран. Што се тиче ове 3-5-2, она добро брани 4-3-2-1, више пута доказано, само је проблем у лошим нападачима, без њих не може да се изнесе лопта из 25 метара, Кваљарела и Матри треба да добију неки дуел, задрже лопту у ногама, изнуде неки фаул на центру како би се линије померале горе. Па видео си Пирло, човек нема решење, прими лопту ова двојица као укопани и када им је гурао обично су јели траву, губе дуел падају или уопште не приме лопту. Дакле, проблем су били Матри и Кваљарела, покушали смо тај проблем да анулирамо тако што ћемо износити лопту преко бока, али забога не играмо против Болоње.
      Kako mozes da kazes da 3 5 2 dobro brani 4 2 3 1 (ne 4 3 2 1 sto si ti napisao jer su Gustavo i Svajni igrali na centralim dok su uvek imali tri ispred) kada 4 2 3 1 eksploatise idealno svaku falinku koju ima 3 5 2. Prva stvar manjak igraca na boku, uvek situacija 2 na 1. Druga stvar 3 stopera na jednog spica, potpuna beskorisnost dva igraca koji opet ne mogu da izadju toliko da bi zatvorili prostor i bili korisni jer ima rupa onda po boku koju moraju da koriguju. Sa 3 5 2 mozes jedino da napadnes 4 2 3 1 i da uvek imas situaciju viska na sredini koju ako protivnik popuni bekom iskoristis na boku, ali braniti se od 4 2 3 1 sa 3 5 2 ne mozes nikad ni pod tackom raznom.

      Comment


      • Pa niko i ne sprda Juventus jbt,samo smo rekli cinjenicno stanje za veceras i to je to...

        Kod Juventusa stoji da je to dobra ekipa,samo jos tu dosta elementa fali da bi se islo na naslov
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Originally posted by AK47 View Post
          Pa niko i ne sprda Juventus jbt,samo smo rekli cinjenicno stanje za veceras i to je to...

          Kod Juventusa stoji da je to dobra ekipa,samo jos tu dosta elementa fali da bi se islo na naslov
          Ma znam, kazem pre nego sto krene, glupo je da krenu sad neke zajebancije.

          Stoper, spic, bar jedan bek i Pogba u prvu umesto Markizija pa mozda i moze da se uradi nesto.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by AK47 View Post
            Pa niko i ne sprda Juventus jbt,samo smo rekli cinjenicno stanje za veceras i to je to...

            Kod Juventusa stoji da je to dobra ekipa,samo jos tu dosta elementa fali da bi se islo na naslov
            Ma kakav naslov, daleko smi mi od toga. I to bas daleko. Fali nam klasa u napadu, fali nam iskustvo u LS, sportska sreca kao sto je sluzila prosle godine Chelsea-ija... Videli smo kako je prosao prosle godine Dortmund, a kako ove.

            Comment


            • Originally posted by S-Nash View Post
              Ma znam, kazem pre nego sto krene, glupo je da krenu sad neke zajebancije.

              Stoper, spic, bar jedan bek i Pogba u prvu umesto Markizija pa mozda i moze da se uradi nesto.
              Sad ce da te napadnu za Principina ali ja se slazem,klupica bi i meni on bio,rotacija brate
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Originally posted by AK47 View Post
                Sad ce da te napadnu za Principina ali ja se slazem,klupica bi i meni on bio,rotacija brate
                Nek vas je sramota obojicu, cuj Klaudio na klupu, o boze.

                Comment


                • Него сад нешто разишљам када упоредимо овај меч и меч Немачка-Италија на ЕП, може да се пореди јер то су углавном ти играчи, долазимо до закључка да је у ствари Марио Балотели превага, толико пљуван али он у ствари показује класу. Пљуне два гола без шансе и после силовање, тако да је Јувентус имао неког нападача да постигне неки гол ни из чега могао је да се нада бољем резултату, а ако се мало поље подсетимо исто су Швабе биле на почетку притисле Италију, тешко су ови играли пас, и онда Супер Марио буде да превага.
                  Дакле, неопходан нам је јак нападач за Европу, ова двојица вечерас нису за овако јаке утакмице, евентуално ротација против Пескаре и тсл.

                  Comment


                  • Oo , pa znaci nisam jedini na forumu koji nema neko pretjerano dobro misljenje o Marchisiu

                    Mislim , dobar igrac , ali dosta ljudi kazi da je bolji od Vidala , a meni je to smijesno iskreno
                    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                    Comment


                    • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                      Nek vas je sramota obojicu, cuj Klaudio na klupu, o boze.
                      Najgori igrac Italije na EP, najgori veceras, najgori u svim velikim utakmicama. Krije se od lopte kao niko, u drugom poluvremenu jos i boze pomozi ali prvo kanal. Takticki odlican ali on nikakvu razliku nije u stanju da napravi, kad ostali igraju dobro igra i on, kad je povuci-potegni kanal teski. Pogba je klasa sad vec, ocajan potez Fergusona, covek jaci igrac od svih u vezi tamo sad(Skols ne igra mnogo i povlaci se sad pa ga i ne racunam).
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by S-Nash View Post
                        Najgori igrac Italije na EP, najgori veceras, najgori u svim velikim utakmicama. Krije se od lopte kao niko, u drugom poluvremenu jos i boze pomozi ali prvo kanal. Takticki odlican ali on nikakvu razliku nije u stanju da napravi, kad ostali igraju dobro igra i on, kad je povuci-potegni kanal teski. Pogba je klasa sad vec, ocajan potez Fergusona, covek jaci igrac od svih u vezi tamo sad(Skols ne igra mnogo i povlaci se sad pa ga i ne racunam).
                        Nonsalantno garavo koje ce mozda, ako bude treniralo kao pas biti igrac a mozda i nece. Klaudio Markizio je jedan od najpouzdanijih centralnih veznih na svetu, fizicki besprekoran, preozbiljan u odbrani a za takvog igraca jako dobar i strelac, radi sve, pokriva vise terena nego sto je moguce. On vredi koliko imas da ga platis.

                        Comment


                        • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                          Nek vas je sramota obojicu, cuj Klaudio na klupu, o boze.
                          Cim je malo teza utakmica on se s loptom ne sastavlja,slepa se samo uz Vidala i Pirla koji su bas klasa

                          Nikakve koristi od njega u ozbiljnim utakmicama,samo se sakrije...inace omiljeni igrac Soeta i Brajkulice pa moram malo da iskoristim ovo
                          Last edited by AK47; 02-04-13, 23:59.
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                            Kako mozes da kazes da 3 5 2 dobro brani 4 2 3 1 (ne 4 3 2 1 sto si ti napisao jer su Gustavo i Svajni igrali na centralim dok su uvek imali tri ispred) kada 4 2 3 1 eksploatise idealno svaku falinku koju ima 3 5 2. Prva stvar manjak igraca na boku, uvek situacija 2 na 1. Druga stvar 3 stopera na jednog spica, potpuna beskorisnost dva igraca koji opet ne mogu da izadju toliko da bi zatvorili prostor i bili korisni jer ima rupa onda po boku koju moraju da koriguju. Sa 3 5 2 mozes jedino da napadnes 4 2 3 1 i da uvek imas situaciju viska na sredini koju ako protivnik popuni bekom iskoristis na boku, ali braniti se od 4 2 3 1 sa 3 5 2 ne mozes nikad ni pod tackom raznom.
                            Упс ово је 4-2-3-1, то сам хтео рећи. Ма то се брани померањем, бочни штопери дуплирају бека када брани бочног нападача а ови са друге стране се померају ка унутра, дакле у примеру Пелусо Кјелини га дуплира, само што штопер не може да чува једног Пелуса који губи стално 1 на 1, немогуће. Имао си пример Јувентус против Челзија, доминација овог 3-5-2 над Матом-Азаром-Оскаром, пример. Мсм по твојој логици једино 4-2-3-1 може ефикасно да брани противникових 4-2-3-1.

                            Што се Маркизија тиче, немој да се срамите.

                            Comment


                            • Originally posted by AK47 View Post
                              Cim je malo teza utakmica on se s loptom ne sastavlja,slepa se samo uz Vidala i Pirla koji su bas klasa
                              Vidal je bas pokidao veceras, samo ne znam sta je to pametno uradio sem sto se svadjao sa svim i udelio 29 pogresnih pasova, mozda i celih 30.

                              Comment


                              • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                                Nonsalantno garavo koje ce mozda, ako bude treniralo kao pas biti igrac a mozda i nece. Klaudio Markizio je jedan od najpouzdanijih centralnih veznih na svetu, fizicki besprekoran, preozbiljan u odbrani a za takvog igraca jako dobar i strelac, radi sve, pokriva vise terena nego sto je moguce. On vredi koliko imas da ga platis.
                                Па није Фергусон блентав да понуди 30 милки за њега.

                                Comment

                                Working...
                                X