Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ocajna tekma Juventusa, davno gore nismo odigrali. Ko neki amateri... Buffon nas izvadio nekoliko puta, moglo je biti gore iako smo primili userski gol i naravno gol iz offside-a.

    Poraz sam ocekivao, znaci nekih 3-1 ili 2-1, ali ovako losu igru nisam ni u najludjim snovima. Nigde presinga, borbenosti(Osim kod Vidala), kreativnosti... u odbrani pogubljeni. Znaci teski raspad sistema, koji je dosao onako niotkud. Uopste nije bilo probojnosti po bokovima, cim sam video Pelusa, znao sam da cemo igrati ko qrac u napadu.

    Comment


    • Jeste Bayern ostvario ogromnu prednost, ali ono, ako je Arsenal uspeo da sacuva mrezu protiv njih i usput im da 2 gola, ne vidim zasto Juve, koji je jaca ekipa to ne bi mogao?
      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


      Dakle, ti si portir!

      Comment


      • Originally posted by Wilshere_10 View Post
        Jeste Bayern ostvario ogromnu prednost, ali ono, ako je Arsenal uspeo da sacuva mrezu protiv njih i usput im da 2 gola, ne vidim zasto Juve, koji je jaca ekipa to ne bi mogao?
        Jesi vidio ti veceras sta Ribery i Bastian predstavljaju za Bayern,to nije ni blizu ekipa kad su oni tu i kad nisu

        Ne mozes to da poredis;)
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Ae bre onaj Peluso je smesan igrac, Kwadwo i kada je ocajan je za njega igracina, a u toliko losoj formi ne moze biti... Ja sam mislio da je Kwadwo povredjen, pa zato onaj prosek igra, ali ovo je smesno.

          Znaci nema Vidala, ni Lichta, eto prilike za mocnog Pogbu da se dokaze na vecem nivou, a ko ce vam po desnoj igrati, Isla ??? Jel ziv taj ???

          Bilo kako bilo, sumnjam da ce Bayern imati problema, jednostavno ove sezone su najjaci u ovom delu galaksije... Barca mislim da ce imati problema ako ne bude Messia, usao Cesc, nije se video covek, propade nacisto Cesc, Alexis toplo-hladno, u svakom slucaju, napad nije postojao u drugom poluvremenu. Sa Messiem, ne bi trebalo da bude problema.

          PSG je pokazao da moze da bude opasan protivnik, iako su veceras ipak postigli neregularan gol, pokazali su pogotovo na pocetku tekme da su itekako opasni, da je Ibra bio malo nesebicniji ko zna... Mada je i ovo odlican rezultat za njih...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Originally posted by AK47 View Post
            Jesi vidio ti veceras sta Ribery i Bastian predstavljaju za Bayern,to nije ni blizu ekipa kad su oni tu i kad nisu

            Ne mozes to da poredis;)
            Bilal ih je masakrirao, ne pamtim da je neko krilo tako ponizilo neciju odbranu. Vraski tesko ce biti, ali igrace bez bilo kakvog uloga jer su ispali, pred svojim navijacima, mozda se Conte malo sabere. Ali ima tu velike prepreke, mozda je i to najveci problem- Bayern se opekao na nama, nece dozvoliti to ponovo, nema sanse.
            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


            Dakle, ti si portir!

            Comment


            • Originally posted by Wilshere_10 View Post
              Jeste Bayern ostvario ogromnu prednost, ali ono, ako je Arsenal uspeo da sacuva mrezu protiv njih i usput im da 2 gola, ne vidim zasto Juve, koji je jaca ekipa to ne bi mogao?


              Omiljena...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Originally posted by Freshman91 View Post
                Ae bre onaj Peluso je smesan igrac, Kwadwo i kada je ocajan je za njega igracina, a u toliko losoj formi ne moze biti... Ja sam mislio da je Kwadwo povredjen, pa zato onaj prosek igra, ali ovo je smesno.

                Znaci nema Vidala, ni Lichta, eto prilike za mocnog Pogbu da se dokaze na vecem nivou, a ko ce vam po desnoj igrati, Isla ??? Jel ziv taj ???

                Bilo kako bilo, sumnjam da ce Bayern imati problema, jednostavno ove sezone su najjaci u ovom delu galaksije... Barca mislim da ce imati problema ako ne bude Messia, usao Cesc, nije se video covek, propade nacisto Cesc, Alexis toplo-hladno, u svakom slucaju, napad nije postojao u drugom poluvremenu. Sa Messiem, ne bi trebalo da bude problema.

                PSG je pokazao da moze da bude opasan protivnik, iako su veceras ipak postigli neregularan gol, pokazali su pogotovo na pocetku tekme da su itekako opasni, da je Ibra bio malo nesebicniji ko zna... Mada je i ovo odlican rezultat za njih...

                Zna se gdje ce da zablista, nek se vrati kuci u London
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Originally posted by maliajnstajn View Post
                  Zna se gdje ce da zablista, nek se vrati kuci u London
                  Nemoj molim te, mucno mi kad pomislim na pricu o njemu
                  Neverovatna karijera propala zbog nedostatka pameti.
                  "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                  Dakle, ti si portir!

                  Comment


                  • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                    Nemoj molim te, mucno mi kad pomislim na pricu o njemu
                    Neverovatna karijera propala zbog nedostatka pameti.
                    Mlad je jos uvijek, a zna se sta Wenger moze da uradi sa jednim takvim majstorom, pa makar se izgubio u Barci...
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Originally posted by maliajnstajn View Post
                      Zna se gdje ce da zablista, nek se vrati kuci u London
                      Ja ga u inat ne bi vracao da zeli da se vrati, pa da me moli, preklinje, nudi milione, u inat...
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Sta kaze Tito na pocetku sezone,tek sad ce ustvari da se pokaze kakav je igrac Song
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Ma jeste genijalac, jedan od najjacih kreativaca koje sam gledao, ali je kasno sad. Jbg, momak se vec umazao, ne bi bilo to-to kad bi se vratio.
                          Uostalom, za te pare bi se mogao dovesti Gotze koji ce biti bolji od Cesca.
                          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                          Dakle, ti si portir!

                          Comment


                          • Neuer mozda propusta revans mec naredne nedelje... Naime, prehladio se zbog dugog sedenja na travi...
                            Salu na stranu, cas fudbala Bayerna, 2:0 je neki minimalan rezultat srazmeran dominaciji koju su prikazali, nadam se da ce rutinski to resiti u revansu jer su mi #2 u srcu posle Milana
                            sto se tice drugog meca, nisam ga mnogo pratio, video sam da je psg bio dosta opasan na pocetku ali nisu imali srece ili umeca da povedu, mozda bi se drugacije zavrsilo, ovako mozda mogu da namuce Barcelonu u revansu ali ne dajem im neke sanse za prolaz...

                            citao sam malo prethodne postove pa samo da repliciram, ako je Riberi zasluzio crveni, onda je Vidal zasluzio bar 4 zuta tokom utakmice, a i Kjelini zbog nekoliko laktova i samaranja, sve nad Mandzukicem

                            PS: Bio sam zadovoljan cenom ali sad vidim da je Milan cak jeftino dao Silvu...
                            VALENTINO ROSSI #46

                            Comment


                            • Vidal igra zestoko, kod njega nema cile-mile... Ako je imao par jacih startova, sudija je to kaznio zutim kartonom, ne moze mu dati 4 zuta jbg. I dovoljna je kazna sto ovaj nece biti tu za revans, ali je Bilal morao za ono direktan crveni dobiti. Retko on ima onakve horror startove, jedino kada mora nekom da vrati, pretpostavljam da ga je Vidal malo "bockao" tokom meca...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Dodao bih samo jednu stvar a to je da ne treba sad sprdati Juventus, odlicna je to ekipa i veliki tim. Treba im jos klasa igraca ali na dobrom su putu. Na kraju krajeva, nije sramota u Minhenu izgubiti. Bio bolji Bajern i to je to, ima jos 90 minuta, mozda pokazu vise. Barsa je isto tako bila sprdana posle prvog meca u Milanu i posle ih oducili. Naravno, ovo nije isto i tesko da Juve moze dalje ali ipak - don't forget respect. Ako ih Bajern posprda i tamo, onda ok.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X