Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Je li moguce da ce Mesi biti 3 nedelje van, a igrao cijelo poluvrijeme?
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Je li moguce da ce Mesi biti 3 nedelje van, a igrao cijelo poluvrijeme?
      Drug mi je jednom (golman) odigrao utakmicu do kraja i branio fenomenalno,a poslije toga 7 mjeseci nije mogao na WC,a ne da hoda;)
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Sutra ce Messi uraditi neke dodatne testove, pa ce se tad videti.. strasno svejedno

        Comment


        • Ao , pa to ce biti veoma tezak posao za Barsu u revansu

          Comment


          • Tesko ce biti u revenasu , ako Leo ne bude igrao ..

            Alexis se raspada , Pedra nikad nisam cijenio ko igraca , Fabregas katastrofa .. Jedino da Xavi ili Iniesta daju Villi , koji je jedini sposoban da zabije trenutno od napadaca .. ili Tello kad s klupe udje .
            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

            Comment


            • Ово је било без кондома

              Матри и Кваљарела њих двојицу (колико год ја овог првог волео) треба дати Парми за џабе и доплатити истој одређену своту новца што прима код себе та два крампа. Нису то нападачи за Јуве, 60 минута не приме једну лопту, ја да сам Видал пришао бих и обојици ударио по два шамара и ишутирао ногом у дупе. Тек смо нешто почели да играмо уласком Вучинића али је то било код 0:2 па је све некако изгледало на силу, добро је што нас нису затрпали још једним, овако нам остаје нека нада...
              Пирло анулиран, Маркизио се изгубио, Пелуса не бих коментарисао још један лилипутанац у Јувентусу, не знам шта је Контеу да гура њега пре Асамое, силовали га Милер и Робен.
              Надам се много бољој партији у Торину, тј.тешко да може од овога горе, па ако ништа бар часно да се опростимо а не овако да нас шамарају три паса да не повежемо до 0:2.

              Comment


              • Originally posted by AK47 View Post
                Drug mi je jednom (golman) odigrao utakmicu do kraja i branio fenomenalno,a poslije toga 7 mjeseci nije mogao na WC,a ne da hoda;)
                Je l greh sto mi nije zao sto nece da igra 3 nedelje?

                Comment


                • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                  Je l greh sto mi nije zao sto nece da igra 3 nedelje?
                  Od tebe me vise nista ne moze iznenaditi...
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Samo me strah da bekovski par u revansu ne bude Padoin-Peluso a mjesto Vidala da ne zaigra Giacherini da budu svi talijani u prvih 11.Conte mora shvatit da su ovo igraci za serie a a ovakav Bayern je za Matrija i slicne svemirski brod.
                    Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                    Comment


                    • Meni je samo zalosno sto Kwadwo nakon onakve polusezone izgubi mjesto u prvih 11 , i to da ga je izgubio od nekog igraca , pa hajde ok i da se kaze i nekako , ali da mu Peluso uzme mjesto e to mi je tragikomicno .
                      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                      Comment


                      • Originally posted by soe View Post
                        Samo me strah da bekovski par u revansu ne bude Padoin-Peluso a mjesto Vidala da ne zaigra Giacherini da budu svi talijani u prvih 11.Conte mora shvatit da su ovo igraci za serie a a ovakav Bayern je za Matrija i slicne svemirski brod.
                        Погба иде унутра, какав Ђакерини, пропаст је само што ће бекови стварно бити Пелусо и Падоин, осим ако не промени Конте формацију и тако то....јер се ја не сећам када је Исла последњи пут играо, а да не причам о томе када је последњи пут почео утакмицу у стартних 11.

                        Comment


                        • Ma i on je zalosio posle AKN sto je i razumljivo ali svakako treba igrati prije onog nazovi igraca.
                          Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                          Comment


                          • Ovo je za crveni!

                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Dale View Post
                              Meni je samo zalosno sto Kwadwo nakon onakve polusezone izgubi mjesto u prvih 11 , i to da ga je izgubio od nekog igraca , pa hajde ok i da se kaze i nekako , ali da mu Peluso uzme mjesto e to mi je tragikomicno .
                              Originally posted by soe View Post
                              Ma i on je zalosio posle AKN sto je i razumljivo ali svakako treba igrati prije onog nazovi igraca.
                              Ма нека шкарт прича да је од повратка са АКН пао у спремности, па није тамо оргијао, играо је фудбал....гурају Италијана овог кракатог, царао га Робен до 101 и назад, ниједан дуел није добио ниједан, лопту им није одузео, Кјелини роб поред њега испаде циркус играч, а у ствари је штоперчина. Шта ће човек када као да нема играча поред себе.

                              Comment


                              • Bolje je miksao formacije prosle sezone Conte,ove samo igraju 3-5-2...
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X