Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koliko li je Botur dojce marki sinoc okrenuo na ovo
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • KOliko sma video iz ove njegove "intervencije" izgleda mi da je mislio da je u pitanju faul ili ofsajd pa samo gurnuo loptu ispred da to izvede...kao Borota nekad u derbiju

      Comment


      • To ni sudija sam ne zna sta je svirao, ja sam pomislio da je neko sa tribine dunuo u pistaljku.

        Ako Malaga odustane od evropskih takmicenja to znaci da ce njeno mesto zauzeti Atletiko iz Madrida, da bi Levante izborio direktan plasman u LE, a Osasuna bi igrala u PO posto su odmah bili na tabeli iza Levantea?Jel tako?

        Comment


        • Originally posted by Maric91 View Post
          To ni sudija sam ne zna sta je svirao, ja sam pomislio da je neko sa tribine dunuo u pistaljku.

          Ako Malaga odustane od evropskih takmicenja to znaci da ce njeno mesto zauzeti Atletiko iz Madrida, da bi Levante izborio direktan plasman u LE, a Osasuna bi igrala u PO posto su odmah bili na tabeli iza Levantea?Jel tako?
          Tako je Maricu,negdje sam vidio ja to sinoc,ali se ne mogu sjetiti gdje;)
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment




          • Filip objasnio, ogroman talenat..
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Aksentijevic izbaci Partizan..
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • To je to.
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Neca Tomic iz slobodnog oko 12, 13. minuta= "sanjam da sam CR 7"
                  "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                  Dakle, ti si portir!

                  Comment


                  • Ovo je sramota svi igraju ko babe,sramota me je ko sve nosi Partizanov dres.

                    Comment


                    • Originally posted by trigger View Post
                      Ovo je sramota svi igraju ko babe,sramota me je ko sve nosi Partizanov dres.
                      Ma jaci su fizicki,brzi su. Kao da ih je vise na terenu. Nisam se ni nadao prolazu.

                      Comment


                      • Koliko je glup ovaj Stojković pa to nema nigde...kakva gluperda jebote..
                        http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

                        Comment


                        • Evo crvenog, mozda i bude nesto...
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Originally posted by Aleksa9 View Post
                            Koliko je glup ovaj Stojković pa to nema nigde...kakva gluperda jebote..
                            Nista on nije kriv za gol.

                            Evo sad imamo isti broj igraca,mozda izjednacimo.

                            Comment


                            • Smucili su mi se bili i Stanojevic i Grant,al bolji su od ovog retarda vermezovica gubimo a on im vice da igraju mirno

                              Comment


                              • Dzabe igrac manje, ja ne vidim kako ce Partizan da postigne 3 gola.
                                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                                Dakle, ti si portir!

                                Comment

                                Working...
                                X