Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Kad bi imali jednog ovakvog, fudbal bi nam otisao 5 stepenika vise
    sigpic

    Comment


    • Vladane nisu loši ovi tvoji đetići, biće nešto od njih. Podjednake su nam šanse za play-off pa vidjet ćemo. Mada u 90 minuta niste nam šutnuli na gol a pritom ste dali 1 iz slobodnjaka, ne može to svako ;) Naši zadnjih 20 minuta fizički pali pa na kraju i nije toliko loše. Valja po drugi put ići na more al et šta da se radi

      Comment


      • To protiv Strazbura je cist dokaz naseg mentaliteta. Ta Zvezda je dobila tim iz Italije, i to ne bilo koga, vec Romu, a vi ste dobili tim iz Engleske, sto je danas naucna fantastika. Na penale ili ne, to nije bitno, izbacili ste ih. Pogledaj meceve AEL-Partizan i Zvezda-Omonia, kada je bio zreb, ponasanje i vas i nas je bilo kao da smo u najmanju ruku dobili Real i Barselonu. Timovi koje smo dobili su prosek teski, znaci onaj najobicniji prosek. Nismo nadigrani koliko osramoceni, da ovakve timove ne mozemo da dobijemo.
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Ama covece Partizan je igrao najbolju utakmicu u Ls protiv Sahtjora u gostima izgubio iz slobodnjaka sa 30 metara imao 3 dobre sanse a kod kuce ga razbije Braga. Arsenal do 70og minuta drzali na 1-1 sa igracem manje a pukli od Sahtjora kuci unistili nas. Jednostavno svi igraju fudbal, kako nas mogu izbaciti slabiji tako i mi mozemo jace od nas. Previse pesimisticno se gleda na sve.

          Comment


          • Stanojevic bio trener


            Da se i ja malo ukljucim u raspravu , ja ne znam zasto neko previse ocekuje od nasih timova u Evropi ? Gde da se kale nasi timovi ? Gde da se igraju jaki mecevi ? Pa mi na pripremama realno igramo jace meceve nego protiv nekih timova u ligi , veciti derbi je jedini pravi mec koliko se moze nazvati pravi i donekle sa Vosom,Radnickim i Slobodom ali donekle. Nije ni Ael ni Omonia neki tim da se razumemo , cisti suvi prosek ali dzaba , oni su u rangu Zvezde i Partizana i cim izvucemo njih to je nama tezi mec. Njihova liga je jaca : Omonia,Ael,Apoel,Anortozis,Aek Larnaka , bilo koji od ovih 5 timova moze doci do grupne faze LE najmanje , znaci svako od ovih 5 timova ima 8 meceva teskih u ligi + solidnih par a mi imamo 2 tako da se to ne moze porediti + ljudi fizicki spremniji za klasu.
            Sto se tice izgaranja za dres - nema ga. Jednostavno ga nema , ne znaju sta znaci izgarati za dres , Sasa Ilic zna i zato je veliki i zato je sinoc igrao najbolje , Stojkovic je imao dosta velikih meceva u karijeri(pre svega mislim na reprezentativne) , svi ostali nisu i velika je razlika kada dodju od meceva protiv Borce i Borca a onda doci igrati protiv Aela kada treba da izgaraju i dadnu sve za sveti dres a oni se ni ne trude , e to je sramota , tako je veceras i sa zvezdom bilo , pritisli omoniju , stisli ih samo tako ali nema ko da dadne gola. Nema napadaca u ligi , nema pravog napadaca koji sluzi za davanje golova. Mora mnogo stvari da se promeni , zato je vrlo vazno da Partizan pre svega a onda i Zvezda ili Vojvodina kad bi izborili ucesce u LE ili LS da se odigra 6 dodatnih meceva u Evropi i da se stekne to iskustvo , ali kako da se stekne kada se ne igra Evropa. Pola nasih igraca je sinoc igralo prvu jaku utakmicu u karijeri : Aksentijevic,Ostojic,S.Markovic , kako ocekivati nesto ?
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Prvo sto sam pomislio poslije pobjede protiv Levskog kako cemo igrati protiv ekipe koja ce se iskljucivo bazirati na odbranu. Nije lose, ali se jos mora to u igrati jer ce vecina klubova u Premijer ligi igrati kao Zeta. Kod gola zivi zid nije odradio svoje, a to je skocio, tako da Dejanu se nema sta prigovoriti. Veceras je bio fenomenalan na procjenama. Igraci Zete su dosta paznje pokljanjali Saidu koji se i nije naigrao. Kako je se najavljivalo Zeta ima dobre pojedince u napadu, ali odbrana skripi. Pogotovo bi mogla skripiti sada kad trebaju vise rizikovati i krenuti prema napadu.

              Mogao je rezultat i bolji da bude, ali nije lose. Sad lagano pripremanje za put u Podgoricu.

              Comment


              • Ja vam kazem, Omonia i AEL imaju veci budzet od nasih timova, ali ako neko normalno pogleda, pa majku mu, nisu jaci od Radnickog iz Kragujevca(barem po onome sto su prikazali juce i danas). Pa nasi timovi nemaju hrabrosti da napadnu rivala, kao da Bata Djora vodi timove. Ovi da su veceras hteli da daju gol nisu mogli, jer ne znaju ljudi, jednostavno ne znaju. Onaj Alves vredi milion evra, nisam ga primetio dok nije izasao. Covek je imao ono jedno protrcavanje na pocetku i nema ga. Ovi centar bre nisu presli. Ne kazem da su nasi timovi velesila, nego da mi ovo moramo, jednostavno moramo da izbacimo. Ljudi su jednostavno ocajni, APOEL je jedini kvalitetan tim tamo i nije bio prvak samo zato jer je sve karte bacio na LS.

                Da barem nasi igraju kao prosle sezone u Evropi pa ajde..Nego mi jednostavno, kao da ne zelimo da igramo fudbal protiv "Kiprana"...
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Los rezultat s obzirom da mislim da smo dosta kvalitetniji od Zete.Bilo je jasno da im je jedina sansa prekid i onda u zadnjoj minuti se pravi bespotreban prekrsaj na dvadesetak metara od gola.Torlak po meni daleko najbolji bio,dvojica od koje sam najvise ocekivao Said i Sesar odigrali ispod prosjeka,Suljic bi bio odlican igrac da nema taj potez viska.Dejo dobar u debiju,nazalost jedan sut jedan go mada nista nije mogao uraditi.Na kraju bespotrebno provociranje igraca Zete prema navijacima,valjda im taj go udario u glavu.U revansu ocekujem tesku utakmicu i nece biti lako,morali smo sve zavrsiti veceras i imali smo odlicnu priliku za to.
                  TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                  "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                  LFC:18+5=THE GREATEST

                  Comment


                  • Da nisam spomenuo provokacije igraca Zete, ali nek se sjete i prosli protivnik je provocirao pa zna se kako je zavrsio.

                    Comment


                    • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                      Los rezultat s obzirom da mislim da smo dosta kvalitetniji od Zete.Bilo je jasno da im je jedina sansa prekid i onda u zadnjoj minuti se pravi bespotreban prekrsaj na dvadesetak metara od gola.Torlak po meni daleko najbolji bio,dvojica od koje sam najvise ocekivao Said i Sesar odigrali ispod prosjeka,Suljic bi bio odlican igrac da nema taj potez viska.Dejo dobar u debiju,nazalost jedan sut jedan go mada nista nije mogao uraditi.Na kraju bespotrebno provociranje igraca Zete prema navijacima,valjda im taj go udario u glavu.U revansu ocekujem tesku utakmicu i nece biti lako,morali smo sve zavrsiti veceras i imali smo odlicnu priliku za to.
                      Bas zbog ovoga se nemamo cega plasiti za revans,jaci smo dosta,iz prekida su dali gol i onda se zabunkerisali i nismo mogli stici do 3 gola a dole ako se malo otvore dobicemo ih sigurno.Prvo poluvrijeme je bilo dobra,stvarno sam uzivao Mozda smo mogli postici jos jedan ali nema veze,jaci smo i ne bi trebalo biti problema u revansu

                      Comment


                      • Sve se zivo poklopilo: protivnik na zrebu, enormna kolicina srece pre nego sto su primili gol i rezultat od 2:0 da bi na kraju zbog nesmotrenosti Pavlovica primili posle prekida gol.Ja ne verujem kako je isao na loptu bez ikakvog zara, protivnik mu se samo prisunjao iza ledja i dobro da nije bio drugi penal.Stavise sudija je bio prestrgo kod prvog penala kada se povredio Supic, a pritom je Vosa bila ostecena za penal.Abu se povredio na kraju i njegovo odsustvo moze da znaci da ce imati minimalne sanse za prolaz.Meni se cini da je Supic kod primljenog gola mogao barem da se baci posto lopta nije isla tako brzo.Najbitnije je da je osvojena pobeda, imali su Austrijanci penal koji su promasili, onda katastrofalna greska Supica koju protivnicki fudbaler nije uspeo da iskoristi i na kraju su pogodili precku, nakon toga su oni popustili i nisu bili toliko dominantni kao sto su bili u prvom poluvremenu.Rapid za vikend igra protiv gradskog rivala Austrije.Vulicevic je po meni danas bio ocajan, najvise su u prvom poluvremenu probijali po desnoj strani, imao je slabu saradnju sa svojim saigracem i danas je podbacio sa centarsutevima.I on kao i Pavlovic u par situacija kada je morao da izbije loptu u aut se okretao gde je protivnicki igrac, isao je bez ikakvog zara u tim situacijama i na kraju jedna takva situacija ce mozda Vojvodinu da kosta prolaza.Bio sam odusevljen atmosferom na Istoku, mnogo zivlje nego sto je na zapadnim tribinama i ljudi su posle svake sanse skakali, najjace mi je kada su gadjali pomocnog sudiju katalogom.Moreira u par situacija je davio loptu kada su bili u kontri.Previse je odugovlacio i uvek su ga 2-3 igraca stizala.
                        6 minuta nadoknade, preterao ga je i sudija koji je veceras previse sudio u korist Austrijanaca.Jednom prilikom kada je golman Rapida prisao Abubakaru i dobacivao mu nesto kada je ovaj bio na zemlji zbog povrede(posle toga je odmah napustio teren) Moreira krenuo da se obracuna sa njim i dobio zuti karton.Jokic je u prvom poluvremenu bio nesiguran, da bi u drugom sa Djuricem odradio skoro besprekoran posao.Samo da Trajkovic ne pocne sledecu utakmicu, u milion situacija je pokazao da ima ispodprosecni IQ.
                        Najgore od svega je sto smo morali svi na stadionu da gledamo kako se Austrijanci razvlace i sto sm cekali da gostojuci navijaci stigli svojim kucama u Austriji, pa tek onda mi da izadjemo.Ovo se samo desava u Srbiji, gde kao gostujuci navijac imas vise privilegije.

                        Neka ih posluzi sreca i u Austriji i da stadion bude popunjen do poslednjeg mesta u PO.

                        Comment


                        • Ne mogu rec da sam nezadovoljan. Igra je bila solidna, ali mnogo bolja je bila ona protiv Levskog. Steta sto ovo nismo malo bolje iskoristili. Golman zete je toliki panicar, odavno nisam vidio losijeg golmana. Sto se tice primljenog gola, steta, samo su nam tad mogli zaprijetiti i to u bas najgorem trenutku da se primi gol.

                          Kad je revans u pitanju, nisam zabrinut, vjerujem da ovi igraci mogu proci dalje i sto je najvaznije i dalje imamo aktivan rezultat a nas vodja je dobro rekao pred kraj utakmice.
                          "PA VODIMO LJUDI, AJMOOO!"

                          Sto se tice ostatka ex yu ekipa Hajduk i Slaven su 99% zavrsilo svoje. Zvezda ce imati solidne sanse s obzirom da tamo ako daju jedan gol onda su jako blizu prolazu, a Vojvodina i mi smo najbizi prolazu u 4 pretkolo, tj play off.

                          Comment


                          • Ako Vojvodina i Zvezda prodju u play-off za Ligu Evrope, a Partizan prodje AEL imacemo vise bodova za koeficijent nego proslih godina tj. popravicemo poziciju na uefinoj listi...trenutno smo mislim 27 !! a pre par godina bejasmo i 17-18.....potreban je uspeh svi klubova...Partizanu se smeju sto ga dobijaju svi u grupnoj fazi bilo LS ili LE, a da je bar jos jedan nas klub igrao koliko i Partizan grupnu fazu (pa makar isto sve izgubio) danas bi Srbija bila dosta blizu pozicije koja obezbedjuje 2 tima u kf. za LS...dakle potreban je sinhronizovan uspeh svih nasih klubova koji igraju u evro takmicenjima....a to nasi fudbaleri ne znaju jer u utakmicama gde su sve pobede vazne za bodove za koeficijent (Naftan, Suduva, AEL pa i Ordabasi) mi pravimo kikseve, a to su utakmice koje najlakse mogu da nam donesu bodove....lakse od toga nemamo kad izadjemo na evro scenu...

                            Comment


                            • Mnogo su mi smesne ove analize da je Partizan na kraju nesrecno izgubio.

                              Comment




                              • Golmana sefa..
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X