Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mora tu da bude drame do poslednje sekunde, bez obzira sto su celo poluvreme igrali sa igracem vise.Papis nas je uskratio za produzetke.

    Istorijski uspeh za Njukasl, tako mi je drago zbog njih.Nadam se da ce sutra imati srece na zrebu.

    Comment


    • Sjajno! Sva 3 tima iz Premijer lige idu dalje ! Kad ih nema vec u LS, neka se uzme LE. A ovo sto Celsi i Totenhem i dalje igraju LE moze biti dobro za Arsenal u borbi za TOP4.
      Originally posted by maliajnstajn
      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

      Comment


      • Originally posted by Topdzija View Post
        Sjajno! Sva 3 tima iz Premijer lige idu dalje ! Kad ih nema vec u LS, neka se uzme LE. A ovo sto Celsi i Totenhem i dalje igraju LE moze biti dobro za Arsenal u borbi za TOP4.
        A moze i za Liverpul! sad ce Arsenalovci da me psuju!
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • Originally posted by l1m4r View Post
          A moze i za Liverpul! sad ce Arsenalovci da me psuju!
          Ti ima da sutis
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Originally posted by l1m4r View Post
            A moze i za Liverpul! sad ce Arsenalovci da me psuju!
            Sto se mene tice Arsenal neka zavrsi 3., a Liverpool 4. Nemam nista protiv.
            Originally posted by maliajnstajn
            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

            Comment


            • Originally posted by maliajnstajn View Post
              Ti ima da sutis
              UMIREM! ahhaah.

              A LE tek sada pocinjem da gledam!
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • Originally posted by l1m4r View Post
                UMIREM! ahhaah.

                A LE tek sada pocinjem da gledam!
                Nes ti nosat brkove nego ja, zato tiho
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Samo cu da kazem: He scores when he wants!

                  Kakva je budala Torres, koja je to legenda majko mila.

                  Da mi je sad da vidim sta ce predsjednik Steaua-e da kaze
                  Everything you want is on the other side of fear.

                  Comment


                  • Originally posted by maliajnstajn View Post
                    Nes ti nosat brkove nego ja, zato tiho
                    Muskarac bez brkova kao torta bez oraha kao zena bez dupeta! ahaahahah

                    Zao mi Toresa, sestre mi..
                    Originally posted by Vladan
                    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                    :vinjaksmajli:

                    Comment


                    • Precka Boussuofe iz slobodnog , onda Papiss u zadnjoj sekundi kaznjava ..

                      Prilicno los dvomec , Anzhiu svaka cast kako se branio s igracem manje ..
                      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                      Comment


                      • A dobro je odigrao uprkos tome sto je promasio penal, mora se priznati. Koristan je bio itekako.
                        Everything you want is on the other side of fear.

                        Comment


                        • Јуве у Лиги Шампиона, Лацио у Лиги УЕФА

                          Lacio je ove sezone jedini neporažen tim u Ligi Evrope, pošto je prethodno Totenhem ubedljivo izgubio od Intera.

                          Comment


                          • Originally posted by Brajkula View Post
                            Сад слободно може да се каже да се Тотехнем провукао. Људи вечерас су имали само једну шансу, Адебајора пред крај првог дела, примили су 4 гола и дали смешан гол реално. Интер био бољи, пречка Паласија, па онај промашај Камбијаса у 90. минуту.
                            Платили су цену очајног првог меча у Лондону.
                            Videlo se da se Totenhem nista nije pitao, vec je Inter sam kriv zbog lose igre iz prvog meca, ali mozda je ovako i bolje Inace, ako Totenhemu ode Bejl, ne pise im se dobro.

                            Ovaj Lacio kako igra, na kraju ce da osvoji LE... ne bi bilo iznenadjenje.
                            Golmani - Bianconeri vs. Nerazzurri In Focus - All Time Calcio

                            Comment


                            • Originally posted by b64Milos View Post
                              Ovaj Lacio kako igra, na kraju ce da osvoji LE... ne bi bilo iznenadjenje.
                              С обзиром да је Челзи у стању бунила и да, као што смо видели вечерас, Тотенхем може лагано да прими 3 комада за 90 минута, не бих се изненадио. У осталом Лацио изпонижавао Немачке представнике у два кола, какви су да су они су из боље котираног савеза.
                              А кад би имали среће сутра и избукли Базел, ето њих лако у 1/2 а ту већ мора да се запиње, нема провлачења. Плус што би им у том случају неко олакшао посао јер би неко од јаче котираних тимова морао да заврши такмичење, једноставно мора да се извче јак пар, нема бежања.
                              У осталом најбоље је да се сачека сутрашња игранка са куглицама ;)

                              Comment


                              • Kod tebe je sve racunica, ako Lazio Bazel izvuce, a Juve Galatasaraj ostacete ne porazeni i eto vas u polufinalu xD
                                Prizivam Juventusu Mesija, a Lazio da im dodje Tores(Hazard i Mata) xD
                                Nadam se dobrom zrebu po mene
                                sigpic
                                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                                Comment

                                Working...
                                X