Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • meni zao malo bajerna, da se ti sa ovakvom ekipom branis od arsenala, pa to ni pizon ne bi sebi dozvolio... umesto da se ovaj izlapeli magarac povuce posle finala ls prosle godine, i dalje se blamira. ne znam sto im nisu zvizdali na kraju, igrali su kao najvece pizde

    Comment


    • Originally posted by l1m4r View Post
      Po toj logici, Englezi su one godine kada su imali 3 u polufinalu i njihovo finale trebali bas 16 predstavnika da imaju
      Bolje 5 iz Spanije nego 4 iz Bundesa, sigurno.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by l1m4r View Post
        Po toj logici, Englezi su one godine kada su imali 3 u polufinalu i njihovo finale trebali bar 16 predstavnika da imaju
        Ja sam govorio za ovu sezonu po kvalitetu,ne za proslu niti za 10 godina nazad,sad brate,sad
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Da se oce ova Dream liga ova organizovati pa neka svi iz Primere igraju LS, a Englezi da odjebu Platinija
          sigpic

          Comment


          • Inace Koscielny kao iz najboljih dana,puno bolje funkcionise sa Perom nego sa TV-om.
            Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

            Comment


            • Tomas Vermalen ako se ne dovede u red prodat ga onome ko ponudi preko 15 m i kupit neku zivotinju koja se ne boji jebat mater saigracu.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Samo jos da je Patetico bio tu,kurblanje na golo bi bilo <3

                Sto se tice same igre Dream liga ti je ustvari Primera,ne treba nova
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Originally posted by vladream View Post
                  meni zao malo bajerna, da se ti sa ovakvom ekipom branis od arsenala, pa to ni pizon ne bi sebi dozvolio... umesto da se ovaj izlapeli magarac povuce posle finala ls prosle godine, i dalje se blamira. ne znam sto im nisu zvizdali na kraju, igrali su kao najvece pizde
                  Komentar ti je vrhunski , ne znam da sam 2 bolja procitao otkako sam registrovan na forum

                  Izgube poslije 100 godina , i ti Juppa nazoves tako , stvarno , svaka ti cast ..
                  https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                  Comment


                  • ako se dva tima iz spanije nacu u finalu ls onda ce prestici englese po rangiranju saveza i onda ce spanski biti najbolje rangirani savez u evropi
                    i prvi put jos od sezon 95-96 da nemaju predstavnika u cetvrtfinalu a te 95 su imali jednog predstavnika Blackburn Rovers koji je bio zadnji u grupi
                    Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                    Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                    Comment


                    • Originally posted by Dale View Post
                      Komentar ti je vrhunski , ne znam da sam 2 bolja procitao otkako sam registrovan na forum

                      Izgube poslije 100 godina , i ti Juppa nazoves tako , stvarno , svaka ti cast ..
                      Ima ih brat jos ne sekiraj se Dale,ne pratis ga fino
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Originally posted by AK47 View Post
                        Samo jos da je Patetico bio tu,kurblanje na golo bi bilo <3

                        Sto se tice same igre Dream liga ti je ustvari Primera,ne treba nova
                        Da je recimo Atletico bio umesto Sismisa, Radamel bi se posprdao sa Zlatanovom druzinom..<3

                        Mocni Isco, kako se decko sprda. Da hoce Galatu izvuci u inat Platiniu i kompaniji da se docepaju polufinala.<3
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Вала нек их престижу, на главу ми се попело то величање Енглеза.

                          Comment


                          • Kakav Radamel mocni Diego Costa je glavni igrac tu .
                            Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                            Comment


                            • Originally posted by Dale View Post
                              Komentar ti je vrhunski , ne znam da sam 2 bolja procitao otkako sam registrovan na forum

                              Izgube poslije 100 godina , i ti Juppa nazoves tako , stvarno , svaka ti cast ..
                              nije uopste poenta u tome sto su izgubili, svakome to moze da se desi, ali da ono priredis svojim navijacima... tuzno

                              Comment


                              • Originally posted by vladream View Post
                                nije uopste poenta u tome sto su izgubili, svakome to moze da se desi, ali da ono priredis svojim navijacima... tuzno
                                Јесте тужно у БЛ прими гол сваки други месец, у Купу још није примио гол, док ето у ЛШ отишао међу 8, која патетика, смена бра ! ! !

                                Comment

                                Working...
                                X