Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bravo za Vojvodinu, kapa dole Sad mi je krivo sto nisam isao da gledam, a imao sam priliku
    sigpic

    Comment


    • Rapid promasi penal u 82. i ladno Bojovic zabije u 90' za 2:0 i 90% prolaz dalje , Vojvodina u PO , o Boze ;)
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Originally posted by Miko View Post
        Jedino ako Botur bude namestao svaku jacu utakmicu
        Ajde Miko nemoj da seres. Po nama se posrali Kiprani, Vosa tuce Rapid iz Beca sa dva razlike. Protiv amatera se nikada nije moralo stimati.

        Uvalja ga Rapid..steta!
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • 2:1 za Sarajevo, bili su bolji. Previse omalovazavanja Marjane, previse neobjektivnosti.
          Iskljucenje Pelicica u 71. i odlicno su se branili Zecani 20 minuta.
          Da se revans igra na Tresnjici sigurno bi Zeta prosla, ovako Pod Goricom je sve otvoreno.

          Akisa, Shminko postoji i dalje nada
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by D-Wade View Post
            Vojvodina ce ladno biti prvak zemlje. Jedini ljudi znaju da igraju fudbal. Partizan i Zvezda su sramotni, pa mislim da nismo ni mi ni grobari imali losije timove u istoriji. Ovo je sramota fudbalom nazvati, sto nasi timovi igraju, to je neki drugi sport..
            Mogu da budu drugi jedino. Bili su pre dve, tri godine cini mi se. Prvi malo teze

            Comment


            • Originally posted by D-Wade View Post
              Ajde Miko nemoj da seres. Po nama se posrali Kiprani, Vosa tuce Rapid iz Beca sa dva razlike. Protiv amatera se nikada nije moralo stimati.

              Uvalja ga Rapid..steta!
              Rapid iz Beca ? Sampione zemlje im osramotio Dudelange , Ried se jedva provukao protiv Kazakstanaca ili Belorusa nzm u 2.kolu kvala , Kiparska liga u ovom trenutku 5 puta jaca od Austrijske ali sramota je Omonia , totalno los tim , 70-30 imala Zvezda posed jbt... Mi smo posebna prica , bez zelje , bez truda ...
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Ajde ne lozite se. Kao imamo timove i Zvezda i Partizan. Pa da vam Stojkovic sinoc nije branio, cetiri komada bi primili, sta se tesite dzaba. Zvezda nije sutnula na gol na domacem terenu, taj posed 70-30 ne znaci ama bas nista. To sto ovi nisu dosli do gola je posebna prica i olicenje kvaliteta Omonia-e, koja je tukla tim sa tri razlike koji je sinoc vas dobio. Cemu se nadati? Ne budite smesni leba vam.

                Vosa barem dobija tim koji ako nista ima ime u Evropi, mi ne mozemo ni Kiprane da pobedimo..Pa juce je covek sa centra dosao pre lopte nego Volkov koji na 15 metara od nje bio. Danas onaj Freddy pretrca pola tima, a sa centra je krenuo, da ga Vesovic nije oborio gol bi utrpao samo tako.
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • kako glupo primljen gol voshe, sad nema sanse da prodju, sa 2-0 su bili gotovo sigurni za prolaz.. mada bice da im se vratilo za onaj drugi voshin gol, koji je bio neregularan

                  Comment


                  • Ako se necemo nadati cemu onda ovo pratiti i navijati ? Ja ne znam kakvo nadanje , ove godine sam uveren da cemo uzeti titulu lakse nego u prethodnih 5 godina
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Originally posted by D-Wade View Post
                      Ajde ne lozite se. Kao imamo timove i Zvezda i Partizan. Pa da vam Stojkovic sinoc nije branio, cetiri komada bi primili, sta se tesite dzaba. Zvezda nije sutnula na gol na domacem terenu, taj posed 70-30 ne znaci ama bas nista. To sto ovi nisu dosli do gola je posebna prica i olicenje kvaliteta Omonia-e, koja je tukla tim sa tri razlike koji je sinoc vas dobio. Cemu se nadati? Ne budite smesni leba vam.

                      Vosa barem dobija tim koji ako nista ima ime u Evropi, mi ne mozemo ni Kiprane da pobedimo..Pa juce je covek sa centra dosao pre lopte nego Volkov koji na 15 metara od nje bio. Danas onaj Freddy pretrca pola tima, a sa centra je krenuo, da ga Vesovic nije oborio gol bi utrpao samo tako.
                      Vosa ima ime u Evropi izbacio ih Vaduz. O cemu pricas ti Mi se ne tesimo 5 puta smo prvi uzastopno i imamo podlogu da jedemo govna, kad uzmete titulu onda cemo da se slazemo s takvim glupim prognozama da ce smesna slanina da uzme titulu. Jako smesna prognoza. Sto je najgore zvezda i Partizan ce proci a slanina ce da ispadne i ko zna sta ces onda pricati.

                      Comment


                      • Ja tebi govorim da se ne zavaravas sa kvalitetom, jer se ne zna ko je losiji, mi ili vi, a ne da cu da prestanem da navijam. Pa je li ti gledas fudbal koji igraju nasa dva najbolja tima? Vosa napada barem, mi nesto mlatimo. Sasa Ilic sa 35 godina najbolji bude na terenu, a onog Scepovica, da se okrenu legende kluba u grobu sta je promasio. Lazovica da bude sramota sto nosi isti broj kao i Bosko Jankovic. Porediti ove timove sa Zvezdinim timom koji je tukao Romu i igrao sa Milanom je uvreda ljudskoj inteligenciji.

                        @MVP

                        Da, titula u nasoj zemlji inace dosta znaci, i onda dodju konobari iz Irske ili odakle su vec i osramote tog istog prvaka. Argument ti je fantastican.

                        Vosa je dobila Rapid iz Beca, kakav god da je, mi i vi smo se osramotili sa igrom protiv prosecnih timova, da ne kazem ispodprosecnih.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • e
                          lako je bilo voši dispobedi
                          kad je imala sreću već kod žrebanja
                          paje nije dopalo digra sa strašnim kipranima
                          od kojig se ledi krv u žilama
                          ai tresu se gaće





                          lutajući reporter tuta bugarin
                          nežno šapće sneguljici
                          dok patuljci ruju
                          u rudnici

                          Comment


                          • Hvala sto ste me podsetili sto vise ne pisem na fudbalu.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Ne treba mi argument kad izjavis da Vojvodina, jadna Vojvodina ima IME u Evropi i da ce da budu prvaci drzave. Ekipa koja je jedva izborila kup uefa u konkurenciji Jagodine i Slobode. Jedan od glupljih postova tvojih ovde. Vosa ima ime, budi bog s nama.

                              Comment


                              • Rekao sam za Rapid iz Beca da imaju ime, a ne Vojvodina. Nije amaterski tim, AEL i Omonia su ipak velesile.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X