Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kad se Tito nameri na Juventus, ima da prsti na sve strane. Yilmaz i Tito, a Brajkulica i nista manje Ajkulica kadar nevera.

    Sto se tice Reala, daj 'vamo pobednika Porto-Malaga, a teraj dalje Bayern. Red bi bio da dodje neko laksi sada..
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Originally posted by AK47 View Post
      Pa nemoj na svakih 5000 postova da te moram cekati

      Ova igra Barcelone ce da se napati protiv 3 visoka stopera i 3-5-2,to ti ja potpisujem u slucaju da se sastanu + onaj vezni red Juventusa je daleko zajebaniji,jedino je taj napad kriza,ali mogao bi Seba da trci kontre dobro,Mirko tesko jbg

      Sto se tice Reala sad bi ih potpisao da im Barcelona dodje da se kolju opet,ali pod uslovom da protiv Bayerna igraju onda tek u finalu
      Слабо читаш Серију А, тамо сам углавном озбиљан. ;)
      Добар је Мирко нпр. да задржи лопту у ногама на противничкој половини да се под овим лудачким пресингом померимо мало напред, ови наши спољни играчи да протрче и то, дупли пас са Пирлом, сто чуда, не игра Миркан џабе.
      Барса-Бајерн у 1/4 а се кољу, а ми мало Порто, Галата и то
      ПСЖ-Борусија Дортмунд, премекано добра текмица да их испресавија Борусија

      Comment


      • Bio bi red da Bayern uzme! Mislim moze i Dortmund..
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • Sto se tice Reala najvise bih volio ovaj PSG mrtvi,da im fino objasne neke stvari...
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Steta za Schalke.. neko ce se bas obradovati kad izvuce Galatu.

            Dakle ja i Wada smo jedini za Malagu? Mogao bi Isco sutra da se najozbiljnije predstavi svetu.. bolje receno da potvrdi klasu koju je vec pokazao.

            Comment


            • Originally posted by AK47 View Post
              Sto se tice Reala najvise bih volio ovaj PSG mrtvi,da im fino objasne neke stvari...
              Pazi sta pozelis... Ja njih nikad ne bi zeleo, previse je to sumnjiva ekipa...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Originally posted by p4p1 View Post
                Steta za Schalke.. neko ce se bas obradovati kad izvuce Galatu.

                Dakle ja i Wada smo jedini za Malagu? Mogao bi Isco sutra da se najozbiljnije predstavi svetu.. bolje receno da potvrdi klasu koju je vec pokazao.
                Batica(Wilshere) je uz nas.

                Akan isto, mora da navija za Primeru.
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Originally posted by AK47 View Post
                  Sto se tice Reala najvise bih volio ovaj PSG mrtvi,da im fino objasne neke stvari...
                  Pazi se Akane Veliki Carlo to vodi.

                  @ Wada

                  Obrva

                  Spoiler

                  Comment


                  • Originally posted by Freshman91 View Post
                    Pazi sta pozelis... Ja njih nikad ne bi zeleo, previse je to sumnjiva ekipa...
                    Oni ako prodju Reala,ja necu gledati fudbal cijelu sezonu,eto zapamti dobro...svi bi se odmorili od mene malo

                    Oni su za mene jedno 60% ekipa,nikako ozbiljan sastav koga se neko treba plasiti
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Originally posted by D-Wade View Post
                      Batica(Wilshere) je uz nas.

                      Akan isto, mora da navija za Primeru.
                      Tu sam i ja za brata Iska. <3
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Rossonero View Post
                        Pazi se Akane Veliki Carlo to vodi.

                        @ Wada

                        Obrva

                        Spoiler
                        Gledaj bre gospodina, ko njega ne voli taj nije normalan.

                        Gospodin Carlo Ancelotti.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Da ne igramo sutra (ni sam ne znam sto gledam), uzivao bi u majstorijama Isca...
                          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                          Dakle, ti si portir!

                          Comment


                          • Je li neko ima provjerenu informaciju da li Moutinho igra sutra ?

                            Zadnje dvije u prvenstvu nije igrao , pa zato pitam .. Ako ne igra , ima Malaga kakvu - takvu sansu , po meni
                            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                            Comment


                            • Gospodin Carlo,nema sta

                              A vidi Dembelea kod mene,5 ljudi ubio i dosao da igra za repku
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Evo kako je brat Crudeli vidio vecerasnju utakmicu sa Barcelonom <3

                                Prezivio je

                                Last edited by Rossonero; 12-03-13, 23:10.

                                Comment

                                Working...
                                X