Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Svaka cast Barceloni,ali ono sto sam ja vidio veceras je jedan zbunjen i prosjecan Milan,nista odigrali nisu i opet su mogli proci...

    Barcelona ce vjerovatno dizati nivo igre,ali ova igra od danas nije dovoljna ni blizu
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Барселона на крају испоставило се лако. Надао сам се да Милан може да одради ово, међутим мора овај Милан још да расте да се равноправно ухвати у коштац са Барсом.
      Као прво Нијанг промашио пролаз, шанса каријере, прославио би се да га је ставио, међутим сантиметри су одлучили. Лепо ту 1:1, 40. минут, праве жабари доле јак блок, удри Месија, тешко да би у таквим околностима Барса до 4:1, али то је сада већ прича шта би било кад би било, те да се манемо ћорава посла.
      Алегри колико год је у првом мечу издоминирао, у овом очај, није ми јасно како је он бранио Месија, највећу опасност по гол, човек сам у две ситуације 2:0 прво полувреме. Једино што је много ваљало је било дуплирање бока са Шаравијем и Нијангом, али средина шупља, Амбросини испада као из воза, плус пас није могао да погоди, доста погрешних додавања.
      Абате, колико је он човек брз, експозиван, одушевио сам се, штета што нема неки бољи дриблинг, тј. штета што уопште нема дриблинг, да је на том плану мало бољи са оваквом моториком, без проблема топ5 бекова, али знате како каже наш народ "То што мало фали девојачку срећу квари", јбг.
      Констант, мислим да се вечерас показало да је он ипка само просечан бек, трећи гол тотално лоше постављање. Треба ду Милан да гура Де Шиљија, дечко има потенцијал да буде међу најбољим бековима на свету, нек се ману ћорава посла са Константом, тј. нек буде добар бек-ап првом.
      Ел Шарави, која моторика, лудило, прави играч, светска класа у настајању, нема препрека за њега да буде међу најбољима, једино да га удари ауто и тако слично далеко било.
      Робињо, жалосна прича стварно ће човек када заврши каријеру остати само на реченици "какав је то играч могао да буде".

      Све у свему бољи тим заслужено иде даље. Милна да сачува окосницу, Сапонара долази на лето а њега ћемо тек да хвалимо, плус нека паметна појачања пре свега у одбрани и евентуално вези па догодине ново коло нова срећа неком мања неком већа.
      Барса сада овом победом ставља озбиљну кандидатуру за нов наслов.

      Comment


      • Stativu Nianga cu sanjat nocas.

        Comment


        • Jbg, malo slabija odbrana Milana od one na San Siru, i 4 komada... Sta si ocekivao Akane, da Milan napadne, tj da Alegri napadne ??? Katanaco i to onaj najgore vrste...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • И да како је Милан испао и како сваки пут када се година завршава бројем 3 неки италијански клуб игра у финалу, не остаје нам други закључак да ће тај италијански клуб бити Јувентус. Хвала лепо, пријатно, довиђења

            Comment


            • Originally posted by Brajkula View Post
              И да како је Милан испао и како сваки пут када се година завршава бројем 3 неки италијански клуб игра у финалу, не остаје нам други закључак да ће тај италијански клуб бити Јувентус. Хвала лепо, пријатно, довиђења
              uvek me slatko nasmejes!
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • Originally posted by Freshman91 View Post
                Jbg, malo slabija odbrana Milana od one na San Siru, i 4 komada... Sta si ocekivao Akane, da Milan napadne, tj da Alegri napadne ??? Katanaco i to onaj najgore vrste...
                Meni ovo nije bilo nista,iskreno nista

                Ocekivao sam u vezi da to djeluje ozbiljnije,da se ide konstantno na udvajanje Messija,presmijesno su gubili lopte u vezi,kardinalno...oni su se branili,ali sa 25 metara,a ne sa centra kako bi trebali odmah da pritisnu
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Originally posted by Brajkula View Post
                  И да како је Милан испао и како сваки пут када се година завршава бројем 3 неки италијански клуб игра у финалу, не остаје нам други закључак да ће тај италијански клуб бити Јувентус. Хвала лепо, пријатно, довиђења
                  Zaboravio si napisati тачка.

                  Nije Barsa veceras bila ubojita kao sto znaju biti. Milan je podbacio jednostavno.
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Originally posted by D-Wade View Post
                    Nije Barsa veceras bila ubojita kao sto znaju biti. Milan je podbacio jednostavno.
                    Алегри забрљао тотално, Меси нечуван, нема удвајања, ништа, шета се на 30 метара од гола, 100 пута покушава дупли пас, 50 пута напада са јошдвојицом 3 на 1, ту се кикснуло.

                    Comment


                    • Brajkulica veciti optimista .

                      Comment


                      • Originally posted by AK47 View Post
                        Meni ovo nije bilo nista,iskreno nista

                        Ocekivao sam u vezi da to djeluje ozbiljnije,da se ide konstantno na udvajanje Messija,presmijesno su gubili lopte u vezi,kardinalno...oni su se branili,ali sa 25 metara,a ne sa centra kako bi trebali odmah da pritisnu
                        Ne znam sto Muntari nije poceo umesto Flaminija koji ne znam kakvu ulogu je imao na terenu... Vezni red ocaj, Ambrozini kakav god da je bio prosli mec, sada je bio kriminalan, Montolivo isto tako slab. Nisu oni toliko bili losi u odbrani, koliko je Barsa igrala malo vise agresivnije i jace. Istina, nisu udvajali Mesija, i istina presing je bio "prenizak" i slabasan...
                        Alegri je isao da brani ono sto ima, po svaku cenu, jbg, ipak je on ziheras, zato su mi one price o tome da je on veliki strucnjak posle tekme na San Siru malo preuranjene.

                        I dalje mi u glavi Robinjo koji ceka da izvede prekid i lezerno odugovlaci, kao da je 60. minut, a ne 90+...
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • msm da alegri nije lose postavio taktiku za mec, ali gol vec u 5.min im je bio veliki sok i dovoljan da se pogube. kad je mesi primio loptu oko njega je cini mi se bilo 4-5 igraca al je opet nasao rupu i zavuko. malo je tu i srece bilo kod ranog vodstva.. da nisu tad dali milanova odbrana bi posle svakog napada bila sve sigurnija a barsin napad sve nervozniji.. ali izgleda ja je mesi ta razlika

                          Comment


                          • Velicanstevena predstava , bravo momci

                            Prolaz dalje , bez primljenog gola u revansu , da mi je to neko rekao , ne bih mu vjerovao .. U prolaz sam vjerovao sve vrijeme , ali da necemo primiti gol nikako .. Leo s 2 gola izbio sam na drugo mjesto liste strijelaca svih vremena u LS , mogao bi Raul mozda vec sljedece godine pasti

                            Presretan sam zbog ove tekme , ovakva predstava u najtezem mogucem trenutku , kad je forma bila bas katastrofalna .. Milanu svaka cast za prvu utakmicu , stvarno su odigrali kao niko protiv nas u zadnjih 5-6 godina , postenu sansu nismo imali , ali danas je bolja ekipa prosla ( da se niko ne naljuti )

                            Bravo i za Galatu , kasnije cu pogledati snimak .

                            Sutra jos Porto da izbaci Malagu i super , mada u to ne sumnjam , cak ocekujem da Porto dobije i sutra
                            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                            Comment


                            • Originally posted by AleksaVP View Post
                              Brajkulica veciti optimista .
                              Одбрана Јувентуса је гранит за Миланову, Г Р А Н И Т, кољемо се ми са овом Барсом. Једино ме ту Бајерн жуља, најјачи фудбал играју, перверзија, савршенство, тотално конкретно, није ко Барса са 101 непотребним додавањем само како би набили статистику да ми овде ломимо главе о тим бројевима. Бајерн лепо, лако, просто, једноставно, конкретно, оп са са, то је права ствар, модеран фудбал у тоталитету.
                              Ту је и Реал, њих смо клали увек (осим 1998. када нам Пеђа даде гол у финалу проклео сам га те вечери тачно је од тада кренуо да се распада! ), дакле можемо и опет.
                              Дортмун уз дужно поштовање мислим да испада у 1/4 уколико извуче неког јачег противника - дакле топ фаворите у лику Бајерна, Реала, Барсе, Јувентуса.
                              ПСЖ вештачки набуџено, некада играју перверзија некада се муче горе од Наполија.
                              Галата и Порто/Малага плафон 1/4, ништа преко.

                              Ово је само моје мишљење, капирам да се многи не слажу са мном, али оно...конкретно пошто може да збуни, мислим да је од Јувентуса само јачи Бајерн у пуном смислу те речи, док са Реалом, Барсом, па ајде и Дортмундом можемо да се кидамо.
                              Last edited by Brajkula; 12-03-13, 22:38.

                              Comment


                              • Dale, zar da izdas Primeru?

                                Salim se, ja bih pre svega voleo da Malaga prodje zbog maltretiranja od strane Uefe. Mafijasi ih izbacili, kakva stoka.

                                Nadam se da ce mocni Isco objasniti sutra.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X