Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da ne rece ovaj komentator koji je rezultat na rukometu?
    sigpic
    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

    Comment


    • Koja je ova Omonia raspad , dobice Zvezda ovo , ljudi nisu centra presli , brane se
      Sarajevo ga zavuklo , Suljic u stilu ...
      Atletik Bilbao - Slaven Belupo - 1:1
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Moze li neki malo bolji strim lfc?
        Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

        Comment


        • Ne znam, pokusavamo da forsiramo stil, za koji nemamo igrace, jbem ti kad imas Spiringa koji ne zna pas da odigra i Hendersona koji je izgubljen i stalno odigrava pas na prvu nikome, ne moze gore, jos Stivi igra zaista slabo. Uglavnom, vezni red ne moze da iznese loptu do napada, Borini uopste ne ucestvuje u nekoj akciji, Dauning, Sterling za sada dobar.
          Ma kada nas ovi nadigravaju na sredini, znamo koliko je sati, evo zamalo gol ne primismo.

          EDIT: Utera ga Dauning...
          Last edited by Freshman; 02-08-12, 20:28.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Dauning dao gol!? Wow!

            Zvezda solidna.
            Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

            Comment


            • Dovoljan pokazatelj kvaliteta ovih kad im Stjuart daje gol.

              E sa kim se mi mucimo.

              Mandusicu gledaj Nogotoba, dade gol decko.
              sigpic

              Comment


              • Juto Nogotobo!

                Comment


                • Jao Marjane ne mogu te slusat', izvini stvarno ali ode na mute
                  sigpic

                  Comment


                  • Ja zadovoljan
                    sigpic
                    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                    Comment


                    • Kako smo igrali, nisam mogao preko streama stvarno, previse stvari da se gleda.
                      Je li se mogao uvalit' koji?
                      sigpic

                      Comment


                      • Ko dade treci za Inter?
                        Zvezda solidna.
                        Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                        Comment


                        • Dobar igrac crnogorac, siguran, tvrd, moze da bude lider ako mu se dozvoli.

                          Comment


                          • Ova Omonia je sramota ,tek sad vidim od koga smo mi sinoc izgubili s obzirom da je Omonia tukla Aela u finalu kupa , 3-0 ce biti u Hramu minimalno , jedva cekam sledecu sredu , BL ------> BG
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Vojvodina ce ladno biti prvak zemlje. Jedini ljudi znaju da igraju fudbal. Partizan i Zvezda su sramotni, pa mislim da nismo ni mi ni grobari imali losije timove u istoriji. Ovo je sramota fudbalom nazvati, sto nasi timovi igraju, to je neki drugi sport..
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Jedino ako Botur bude namestao svaku jacu utakmicu
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X