Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Brajkula View Post
    У овој теми први, а видим да Рајан не залази у Јувентусову тему, па ракох да му изнесем пар чињеница о доминацији.
    Svaka im cast ali sada kreće ono pravo, videćemo kako ce to izgledati u skorijoj buducnosti.

    Comment


    • За нас стално креће оно право, и никако да крене
      Росонеро, имаш чињенице ако ти не говоре довољно о успешности Јувентуса до сада у овом такмичењу, јбг стварно ;)

      Comment


      • Originally posted by Brajkula View Post
        За нас стално креће оно право, и никако да крене
        Росонеро, имаш чињенице ако ти не говоре довољно о успешности Јувентуса до сада у овом такмичењу, јбг стварно ;)
        Odgovor u tvom stilu , uzivaj batice.

        Comment


        • Originally posted by Rossonero View Post
          Odgovor u tvom stilu , uzivaj batice.
          Ајде да ти појасним, ево ухватио сам се само једног податка:

          - Јувентус није примио гол пуних 490 минута у Лиги Шампиона

          ту си имао гостовање Шахтјору и гостовање Селтику, код куће Челзи, оне Данце и опет Селтик. Ако у обзир узмемо да су Челзи и Дортмун примили по два гола у Доњецку, те једна Барса два гола на Селтик Парку, све ти је јасно о каквој доминацији говорим. У осталом не изгубити ниједан меч у низу од 8 утакмица у такмичењу у којем се налазе најјаче екипе континента и исто тако не примити гол 490 минута, од тога 180 минута у топ16 фази, плус не примити гол из игре 607 минута....све то говори у прилог нашој доминацији.
          Нзм шта хоћеш ти сад да кажеш конкретно, али ето ти довољан број чињеница који појашњују термин "доминација".

          Comment


          • Comment


            • I Junajted je imao niz od 18 bez poraza pa je ispao od Reala.

              Sad ne znam tacno kako je taj niz raspoređen ali nije ni bitno.

              Comment


              • Brajkulice, od tih 18 meceva 10 je Juve igrao u LE.Igrao je tada od trece runde tako da naravno nije imao problema u kvalifikacijama protiv tih malih ekipa.E sada dolazi najbitniji deo-grupna faza.Igrati dva puta nereseno sa Sitijem se moze reci da je za pohvalu, ali igrati nereseno sa Lehom ili RB Salcburgom...pa to mu dodje skoro kao poraz kada takve levate ne mozes pobediti.Jos ako me secanje ne vara bila je to goleada sa Lehom na Dele Alpiju.Naravno da sa sest remija u toj sezoni nisu prosli grupnu fazu i Leh je tada bio drugi u grupi.Taj podatak da Juventus nije porazen na 18 utakmica kada uzmem u obzir da su igrali pre dve sezone LE me uopste ne fascinira.


                I prestani ljude da bombardujes sa svakakvim podacima/brojkama/informacijama.Na dobrom si putu da Juventus postane medju najomrazenijim ekipama bas zbog tebe.Mozda ih stavis i na nivou Barselone u tom pogledu, a to se tako lako ne postize.

                Comment


                • Originally posted by Maric91 View Post
                  I prestani ljude da bombardujes sa svakakvim podacima/brojkama/informacijama.Na dobrom si putu da Juventus postane medju najomrazenijim ekipama bas zbog tebe.Mozda ih stavis i na nivou Barselone u tom pogledu, a to se tako lako ne postize.
                  Ove sezone on sa Juventusom, sledece ja sa Milanom. Vraca se zabarska dominacija!
                  Neka mrze, to je jos sladje.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Maric91 View Post
                    I prestani ljude da bombardujes sa svakakvim podacima/brojkama/informacijama.Na dobrom si putu da Juventus postane medju najomrazenijim ekipama bas zbog tebe.Mozda ih stavis i na nivou Barselone u tom pogledu, a to se tako lako ne postize.
                    Што се мржње тиче Марићу, на овај твој пост одговор ће ти дати Тарми Рићми

                    Spoiler


                    Доминирај бре, ми бре !

                    Comment


                    • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                      Ove sezone on sa Juventusom, sledece ja sa Milanom. Vraca se zabarska dominacija!
                      Neka mrze, to je jos sladje.
                      Ne smeta to sto Juventus belezi dobre rezultate u Evropi, a sigurno nece ni Milan.Pogresno si mi shvatio post.Brajkulini komentari jednostavno odbijaju ljude(stavise neki sigurno vec smatraju da puno smara), a to je dovoljan razlog zasto da se navija protiv Juventusa.

                      Comment


                      • Originally posted by Maric91 View Post
                        Brajkulini komentari jednostavno odbijaju ljude(stavise neki sigurno vec smatraju da puno smara), a to je dovoljan razlog zasto da se navija protiv Juventusa.
                        Марићу, шта се трипујеш, нек навија ко за кога хоће, као да ће нечији постови некоме да промене мишљење за кога ће да навија, кога ће да мрзи и сл., опусти се брат и уживај у чаролијама Пирла и Маркизија. ;)

                        Comment


                        • za Marica, nija nebi to bolje rekao, izjeba nas zive sa Juventusom, zamisli tek da imate Mesija i da one rekorde obora, samobonovao bi se od tebe.
                          sigpic
                          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                          Comment


                          • Мандушићу, овом приликом ћу само похвалити твој нови аватар, иначе никад бољи ниси имао
                            Права лига за правог човека, људину

                            Comment


                            • Originally posted by manda View Post
                              za Marica, nija nebi to bolje rekao, izjeba nas zive sa Juventusom, zamisli tek da imate Mesija i da one rekorde obora, samobonovao bi se od tebe.
                              Ja bas mislim da je sve ovo do sada bilo sa stilom, poput italijanske mode.
                              Last edited by Black Mamba 24; 11-03-13, 13:18.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                                Ja bas mislim da je sve ovo do sada bilo sa stilom, poput italijanske mode.
                                Све галантно Сики брате мој, видиш и сам, ниси мали.
                                Галантно попут дечака и ништа мање мајстора на травнатом нам терену

                                Comment

                                Working...
                                X