Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fresharo, veruj ti Draganu Torbici.Padaju Pevci u nedelju, bas zbog toga sto su veceras odigrali u skoro najjacem sastavu.

    Rusi su bas bili slabi veceras, Bazel na kraju dosao na velikih 2:0 protiv Zenita.A ni ostali ruski predstavnici se nisu bas nesto proslavili, Anzi je isto u nepovoljnom polozaju.Nadam se da ce Pardju sledeceg cetvrtka izvesti najjaci moguci sastav jer ko zna kad ce se sledeci put ukazati sansa Njukaslu da igra cetvrtfinale LE, a trenutno im u ligi ne gori pod nogama.

    Comment


    • Meni je Dembele danas bolesno dobro odigrao, bas kao i ceo tim Totenhema. Navijam za to da timovi iz PL-a sto dalje stignu u LE. Newcastle i Chelsea mogu dobiti kod kuce, dok je Tottenhem skoro pa zavrsio posao.
      Taman se Celsi i Totenhem fokusiraju na osvajanje LE, pa bude kikseva u Premier ligi, eto sanse za Arsenal i top4.
      Originally posted by maliajnstajn
      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

      Comment


      • Ali izgubiti od Steaue jbt,muka mi je

        Gledao sam Tottenham,Moussa se ne komentarise,zveriste,igraciste i nista manje ubica,kolje sve u vezi,a Gargana i vezu Intera moze da nosi u zubima i da igra s njima,zvijer

        Tottenham daleko jaca ekipa i idu dalje skroz zasluzeno,a drago mi je da se Brajkulica ovako rano osvjedocio o onome sto smo pricali sinoc,odbrana Intera katastrofa i najgori posao Sarma ima,da skida sve zivo,jad i cemer jbt
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Gledah u nekom lokalu, a to me inace smara i ne mogu da se fokusiram fino na utakmicu ali pravi cas iz modernog fudbala. I onda dodje Ajnstajn i kaze covjek tim, a danas se ne zna ko je bolji bio, Bejl, Parker, Sigurdson, Defo. Meni inace Adebajor iz najboljih dana nikad prije Defoa ne bi igrao, koliko taj covjek muci odbrane
          Moglo je i ubjedljivije, da ne kazem moralo.
          sigpic

          Comment


          • Odluka Cüneyta Çakira podigla je veliku prašinu u nogometnom svijetu, ali Collina smatra da je sudija pravedno poslao Portugalca pod tuš, te mu je dodijelio ocjenu 8.2.

            Talijan također vjeruje da je Çakir trebao pokazati crveni karton Riju Ferdinandu, koji je nakon susreta došao pred sudiju i sarkastično mu pljeskao u lice.
            Veze nema ovaj Colina,navija garant za Liverpool
            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

            LFC:18+5=THE GREATEST

            Comment


            • Da pojedini igraci Totenhema nisu bili sebicni u polukontrama ovo bi bila petarda. Ali svejedno su ih oducili od fudbala.

              Stramaconi je cavulja teska

              Comment


              • Ovrebo je odlicno ocijenjen posle one sramote, ne nego ce Uefa reci lose je sudio. Smanji mrznju Sejo.
                sigpic

                Comment


                • Citam sinoc kolumnu Edina Avdica o Shaneu Battieru,covjek je kosarkaski Dembele,isti tip igraca na terenu
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Originally posted by Ljuba90 View Post
                    Da pojedini igraci Totenhema nisu bili sebicni u polukontrama ovo bi bila petarda. Ali svejedno su ih oducili od fudbala.

                    Stramaconi je cavulja teska
                    Mozes slobodno da napises Defoe.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Samir Handanovic je opet spasio Inter ,ako se to moze reci .. Protiv Milana bi primili 5 u prvom poluvremenu da nije bilo njega , a veceras su komotno mogli 7 .. Inter je sve gori i gori , mora Strama da dobije otkaz , ovo ne vodi bas nigdje ..

                      Za Tottenham svaka cast , igraju bas dobro , gospodin Moussa danas odigrao 60 , izdominirao , pozdravio navijace i hvala lijepo

                      Parker sjajan isto veceras , Vertonghen u svom stilu , kao i Bale naravno ..

                      I u revansu ocekujem da Tottenham dobije , osim ako AVB ne bude odmarao 90 % igraca iz prve postave
                      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                      Comment


                      • Originally posted by D-Wade View Post
                        Mozes slobodno da napises Defoe.
                        Ne bih da izdvajam pojedince

                        Comment


                        • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                          Veze nema ovaj Colina,navija garant za Liverpool
                          Ili navija za Liverpul ili je čovek od poverenja za sudijska pitanja pri UEFi.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by AK47 View Post
                            Ali izgubiti od Steaue jbt,muka mi je

                            Gledao sam Tottenham,Moussa se ne komentarise,zveriste,igraciste i nista manje ubica,kolje sve u vezi,a Gargana i vezu Intera moze da nosi u zubima i da igra s njima,zvijer

                            Tottenham daleko jaca ekipa i idu dalje skroz zasluzeno,a drago mi je da se Brajkulica ovako rano osvjedocio o onome sto smo pricali sinoc,odbrana Intera katastrofa i najgori posao Sarma ima,da skida sve zivo,jad i cemer jbt
                            То су ти термини

                            Originally posted by Vladan View Post
                            Gledah u nekom lokalu, a to me inace smara i ne mogu da se fokusiram fino na utakmicu ali pravi cas iz modernog fudbala. I onda dodje Ajnstajn i kaze covjek tim, a danas se ne zna ko je bolji bio, Bejl, Parker, Sigurdson, Defo. Meni inace Adebajor iz najboljih dana nikad prije Defoa ne bi igrao, koliko taj covjek muci odbrane
                            Moglo je i ubjedljivije, da ne kazem moralo.
                            Немој да те овај меч заварава, против Интера ове сезоне доминира један Торино, Сијена, а пре пар недеља их је горе рашрафила Фиорентина 4:1. Није Интер ове године неко мерило.

                            Comment


                            • Лацио је добар такмац за највиши пласман, тврд орах.

                              Comment


                              • Strami dozivotan ugovor zbog vecerasnje doktorske disertacije. Ovakvi kao on zive preko 90 godina.

                                Uz mucenog Handanovica smo na poklon mogli da imamo 2 gola pred revans ali i bolje sto ga Palasio i Riki nisu dali. Veliki as Rodrigo da omasi i prazan gol ne bih mu zamerio ali Alvarez nema kredita da bi promasio ono. Imao je vremena da pozove Fridela na pice ako nekad svrati u Milan i sutne onako traljavo da lopta ode pola metra i vise od stative. Jos + bih uveo pravilo da igrac dobije zuti karton kad ne realizuje takvu sansu pa se baci na travu i hvata za glavu na foru ,,nemoguce da sam ovo promasio'' kao on sad pati nesto.

                                Lepota fudbala je kada Dzermejn krene na Zanetija 1 vs 1 i ovaj ga usmerava i uzme loptu kao dobar dan Mora sada ova slika na avatar da ide:
                                sigpic

                                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                                Comment

                                Working...
                                X