Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sto izvadi mocnog Kovacica, momak se spremao da im strpa 3 komada?
    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


    Dakle, ti si portir!

    Comment


    • Originally posted by D-Wade View Post
      Samo da se pogleda reakcija odbrane Intera kod ovog kornera, pogotovo Chivu-a...Tacno da nije smesno, bilo bi zalosno.
      Циркус, човек као да је скочио у базенчић.

      Originally posted by RvP View Post
      Na WHL je kamera uvjek cudna, kako god da je namjestis nece biti kao na vecini ostalih terena.
      Њесра, баш глупост, што не попну то мало горе, овако баш непрегледено.

      Originally posted by Wilshere_10 View Post
      Sto izvadi mocnog Kovacica, momak se spremao da im strpa 3 komada?
      Никад то за мајстора ове игре, мисле људи да ће сад сваки клинац из Хрватске да буде Модрић, ситуација видела да жаба да се коњ поткива па и она дигла ноге. А најгоре је када мене нападоше пре месец дана, ја им крив нешто, криви су им масовни медији, граде људи мишљења на основу писања спортских портала.

      Comment


      • Do sad trebalo biti 5:0 minimalno.
        sigpic

        Comment


        • au strasno kako deluje inter mislim da bi i zvezda bolji rezultat imala
          Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

          Comment


          • Defoe indijanac, upropasti idealnu kontru..
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Ako Inter veceras da gol nek se raduju kao da su osvojili LS!
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • Originally posted by l1m4r View Post
                Ako Inter veceras da gol nek se raduju kao da su osvojili LS!
                Nema nista od toga,da igraju do sutra nece moci da ga uguraju . Ali nije lose ni dokle su stigli , sa ovim timom su trebali odavno da ispadnu , a oni uspel da doguraju do 1/8 Finala . Sada neka se lepo okrenu prvenstvu da pokusaju da dodju do pozicije koja vodi u Ligu Sampiona ako je ikako moguce. Totenham je ipak prejak za njih u ovom trenutku.
                Last edited by Lord Aleksoni; 07-03-13, 21:40.

                Comment


                • Ovaj Stramaconi po znanju moze da bude plafon asistent Manciniju. Kakav pickopacenik jbt

                  Zao mi Zanetija i Kambijasa sa njim, bolje da oni uzmu da vode ekipu do kraja sezone. Morati je kreten. Kad bismo iskoristili to njegovo ludilo za trampu Reina-Handanovic, kad vec daje svakog igraca koji imalo vredi.

                  Freshko ne brini se, bijemo Totenhem u nedelju.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by S-Nash View Post
                    Freshko ne brini se, bijemo Totenhem u nedelju.
                    Dakako cemo da ih bijemo, ali da li cemo da ih pobedimo ??? Jbeno ce da bude, ali ima da prsti...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Originally posted by Freshman91 View Post
                      Dakako cemo da ih bijemo, ali da li cemo da ih pobedimo ??? Jbeno ce da bude, ali ima da prsti...
                      Pobedicemo, ne boj se.

                      Samo ne verujem na sta je Rafa spao da ga Steaua bije.
                      sigpic

                      Comment


                      • Sve upucuje na to da ce 1/4 finale lige prvaka biti bez Engleza.
                        sigpic

                        Comment


                        • ali kako je odigrao Skot Parker... majstor

                          Comment


                          • Originally posted by S-Nash View Post
                            Samo ne verujem na sta je Rafa spao da ga Steaua bije.
                            Ma nema tamo atmosfere, on prso, sve zajedno jedna velika katastrofa... Nemoj da me uveravas, pocecu da mislim sa mnogo optimizma i posle kad puknemo ima da se smorim. Ne treba mi to...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Benfica pobjedila, ali ispracena zvizducima od strane svojih navijaca. Mislio sam da ce oni ovo lako rijesiti, ali Bordeaux nije bio los, mogao je cak i do poravnanja.

                              Comment


                              • Originally posted by Freshman91 View Post
                                Ma nema tamo atmosfere, on prso, sve zajedno jedna velika katastrofa... Nemoj da me uveravas, pocecu da mislim sa mnogo optimizma i posle kad puknemo ima da se smorim. Ne treba mi to...
                                Ja se vise ni ne cimam, to je klasika kod nas.

                                Bez Danija bi tesko islo, ovako verujem u pobedu. Predugo nisu izgubili, mi raznovrsnije igramo a i moramo i mi ozbiljnu ekipu konacno da dobijemo, zasluzili smo visestruko.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X