Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nemojte Miku da dirate,valja mu 15 utakmica stici pogledati veceras,u svom stilu ce haos da napravi
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • I Olimpijske paralelno ce on odgledati, no problemo that za Mikula

      Comment


      • Akva ni na klupi
        Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

        Comment


        • Pitare bas puca euforija...u 4 sata okolo svi u dresovima setaju

          Comment


          • Originally posted by AK47 View Post
            Nemojte Miku da dirate,valja mu 15 utakmica stici pogledati veceras,u svom stilu ce haos da napravi
            ofc

            saltacu sa zvezde na sarajevo , spor mi net pa nmg ganjati streamove Usput pogledam Cavica kad bude plivao i rukometase
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Srecno veceras!

              (Zvezda,Vojvodina,Sarajevo,Hajduk)

              Comment


              • Originally posted by Layzick View Post
                Srecno veceras!

                (Zvezda,Vojvodina,Sarajevo,Hajduk)
                A Zeti nista, Partizanovoj filijali
                sigpic

                Comment


                • Crnogorce ne podrzavam.
                  Last edited by Layzick; 02-08-12, 19:20.

                  Comment


                  • Pa sto tako, nema ni zere mjesta u tom tvom velikom srcu
                    Nista, ispade Zeta sad, ispade Partizanova filijala
                    sigpic

                    Comment


                    • SEVER
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Je li moguce da ova Prva prenosi stalno Zvezdu, opasno me nesto nerviraju.
                        sigpic

                        Comment


                        • Sarajevo večeras ima mnogo lakši zadatak nego u 2. pretkolu, favorit je i samo ako igrači uđu maximalno angažovano u meč kao sa Levskim mislim da je blizu play-off. Sarajevo je bolje i kvalitenije, samo da još večeras to dokažu i na terenu. Što se tiče Zete, ekipa koja nema neki kvalitet, no drugim stvarima to sve nadoknađuju. Veoma su opasni iz kontri i to će biti poseban problem za gol Sarajeva. U napadu su izuzetno opasni, ali ono što mene brine jesu njihova brza krila koja će zasigurno stvarati velike probleme. Mali Boljević koji nema još ni 17 godina je izuzetno opasan, sjajna brzina i tehnika koju posjeduje ovaj prema mnogima najveći talenat u Crnoj Gori. Ovo je njihov najveći uspjeh do sada i mislim da im je ovo kraj što se Evropske avanture tiče. Sarajevo uz kvalitetan i ozbiljan pristup utakmici ima dobre šanse za prolazak dalje.
                          sigpic
                          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                          don't support us when we win."

                          Comment


                          • Kod druga sam, spor mu je net, ne mogu stream da gledam pa ako neko moze da napise koju o igri Liverpula mada po rezultatu vec vidim da je ocaj al ajde.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by S-Nash View Post
                              Kod druga sam, spor mu je net, ne mogu stream da gledam pa ako neko moze da napise koju o igri Liverpula mada po rezultatu vec vidim da je ocaj al ajde.
                              Ocajno igramo, nmg ti opisem, i da dodam da se Kol povredio... Ove drvosece iz Belorusije imali par opasnih sansi, Dauning ne moze da predje jbenog igraca...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Tesim se da gore od ovoga za LFC ne moze. Ocaj,ali ocaj. Borini promasaj (po dosadasnjoj igri) veci od Kerola. Dzeri isto uzas kako igra. Hendova lopta onda je bila super,ali to je sve sto je uradio.
                                Jones igrac meca zasada. Da nije njega gubili bi smo sa 2:0 minimum!
                                Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                                Comment

                                Working...
                                X