Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AK47 View Post
    Pa tako nesto ne pamtim sad bas datume jbt,ali znam da sam ti govorio da je Cech najbolji a ti kazes meni ipak Asmir

    Inace meni su tu negdje,meni je Cech najbolji ali ja sam tu uzimao malo vise uopsteni kvalitet njih dvojice,ali mrtva trka izmedju ove sezone,mislim cak Begovic konstantniji...
    Eto vidje ga sada, teras kontru...

    Pa samo taj uopsteni kvalitet kada bi gledali, eto Cech bolji, mada ne znam, Asmir kompletan golman, strasne fizikalije ima, mnogo bre deluje jako, brani sve zivo i ne-zivo, ne znam da li sam jedan kiks video ove sezone od njega. Mnogo je bre jak... Ali kad se setim Harta od prosle sezone i ovaj, pa to dva coveka razlicita jbt...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Budite fini prema Milošu, nov je clan... ;)

      Comment


      • Tako ćemo a? Krenimo od Kasiljasa, ako već gledamo ovakve greške...

        Spoiler


        Ovo najbolji golman? Bože sačuvaj!?

        Gle ga pa ovaj...

        Spoiler


        Moj omiljeni nekada, nikad zaboravljeni Žulio, ali ovo, ovo, ovo... Leonardo odveo Inter dalje!

        Spoiler


        Gde ćeš bre?

        Spoiler


        I još mnogo, mnogo primera. Dakle, da sam u Sitiju sigurno ne bih tražio drugog golmana. A i napreduje konstantno...

        Brajkula, glavu dajem da bi Bufon primio više golova ove sezone da je na mestu Handanovića. Nije neki primer, šta bi bilo kad bi bilo, ali ti igraš na tu kartu a znaš da Bufon nema toliko posla kao što ima Handanović u Interu. Ali to je problem Bufona što se tiče nagrade za najboljeg golmana ove sezone. Handanović je najviše pokazao od svih golmana...

        Begović ne može da dokaže da je najbolji golman u PL sve dok je u Stouku. Taj tim ima specifičan stil igre koji ih nažalost po prave ljubitelje fudbala drži u eliti. Standardno su na sredini tabele, primera radi u sezoni 2009/2010 su završili kao 11. na tabeli (slično ovoj sezoni) i tada su primili veoma prihvatljiv broj golova a tada je branio Tomas Sorensen.

        Ne bih stavljao u isti koš Harta i Begovića u ovom trenutku.
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • Originally posted by b64Milos View Post
          Bufon je poslednjih 10 godina realno bez konkurencije. Jeste da brani za Juventus ali ni jedan golman nije branio na tako visokom nivou. Mislim da je Kasiljas uvek bio napucan od strane Spanaca zato sto brani za Real a secam se bezbroj njegovih kikseva i u ligi i u LS. Imao je i par slabih sezona (ukljucujuci ovu) mada to je sve nebitno, i da nikada nije kiksnuo, Bufon je broj 1.
          Na drugom mestu bi bio Oliver Kan, a treci mozda Kasiljas. Pomenuo bih i Tolda, Smajhela, Barteza, Didu, Ceha itd.
          Ove sezone su sigurno najbolji Handanovic, Bufon i Nojer. Ova druga dvojica i nemaju bas nekog posla, ali su na najvisem nivou kada treba (Bufon sjajna odbrana protiv seltika veceras). Handanovic stvarno drzi ceo tim sa svojim odbranama ove sezone, pa bezbroj puta je spasio Inter, brani nemoguce, ne mogu da zamislim koji bi bili na tabeli da nije Handanovica.
          Ja zaista ne bih toliko preterivao, jeste Djidji legenda, ali da je bez konkurencije, nije. Iker svakako nije napucan, smesno je to sto pricas. I nemoj mi Barteza spominjati, taj je isti Reina, u stanju da brani nemoguce, a da kiksa najsmesnije.
          Nojer nije toliko dobar ove sezone, nista posebno ni u LS ni u ligi, uobicajeno kada Bayern ubija u pojam.

          EDIT: Krle, ti ili si slep, ili ne gledas PL. Asmir je za Harta sada Lav Jasin, Hart je bre ocajan, OCAJAN. Ne bi ni ja menjao, ima Hart klasu, pokazao je prosle sezone, ali ove generalno veoma los, kao i ceo City, a opet imaju najjacu odbranu u ligi...
          Last edited by Freshman; 06-03-13, 23:19.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Ivica Kralj.

            Comment


            • Pa ni ja ne bi Harta i Begovica u isti kos,Begovic daleko bolji

              Hart prima golove skaricama s centra,prolazi mu lopta kroz ruke,slabo postavlja zivi zid,ima tu svega ove sezone za razliku od prosle gdje je bio fenomenalan

              Inace kad su igrali Slovenija-BiH slabo branio Handanovic...dosta slabo,Begara macka sve skinuo
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Hugo Lloris jednu gresku ove sezone napravio , koju Henderson nije iskoristio , u Francuskoj kapiten , u Lyonu branio Boga oca , u LS sta je vadio dok je branio u Lyonu , niko nije mogao da vjeruje , a niko ni da ga spomene

                Malo mi zao , ne kazem da je najjaci , ali zasluzuje vece postovanje , ne samo ovdje , nego u svijetu uopsteno .
                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                Comment


                • Originally posted by Dale View Post
                  Hugo Lloris jednu gresku ove sezone napravio , koju Henderson nije iskoristio , u Francuskoj kapiten , u Lyonu branio Boga oca , u LS sta je vadio dok je branio u Lyonu , niko nije mogao da vjeruje , a niko ni da ga spomene

                  Malo mi zao , ne kazem da je najjaci , ali zasluzuje vece postovanje , ne samo ovdje , nego u svijetu uopsteno .
                  Sram nas bilo ali stvarno,ja kad god s rajom pricam o golmanima njega navedem ali veceras sam zaboravio

                  Bice on jos bolji,tek se stabilizovao,meni je jedan od najjacih,kao i Akinfeev samo da je spreman,on mi je ludilo samo ga ubila povreda
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • E Dale, ti si moj idol...

                    Zaboravili svi na Llorisa jbt... Momak brani sjajno, eto, Cech, Asmir, Lloris, top3 u ligi trenutno...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Originally posted by Krle View Post
                      Brajkula, glavu dajem da bi Bufon primio više golova ove sezone da je na mestu Handanovića. Nije neki primer, šta bi bilo kad bi bilo, ali ti igraš na tu kartu a znaš da Bufon nema toliko posla kao što ima Handanović u Interu. Ali to je problem Bufona što se tiče nagrade za najboljeg golmana ove sezone. Handanović je najviše pokazao od svih golmana...
                      Знаш ли да се не слажем. Мсм да не дође до забуне добар је Самир, одлична, али зна се ко је институција.
                      Да не ширим много расправу, генерално не могу да се пореде, а о овој сезони ће говорити надлежни, да ти и ја много не ломимо мозак. ;)

                      Comment


                      • Originally posted by Freshman91 View Post
                        Ja zaista ne bih toliko preterivao, jeste Djidji legenda, ali da je bez konkurencije, nije. Iker svakako nije napucan, smesno je to sto pricas. I nemoj mi Barteza spominjati, taj je isti Reina, u stanju da brani nemoguce, a da kiksa najsmesnije.
                        Nojer nije toliko dobar ove sezone, nista posebno ni u LS ni u ligi, uobicajeno kada Bayern ubija u pojam.
                        Znaci Bartez je isti Reina...
                        Po mom misljenju, ako je neko konkurencija Bufonu, onda je to Kan, a ne Kasiljas. Mada imalo je dosta dobrih golmana koji su branili nemoguce, jesam preterao, ali meni kao navijacu Intera je najbolji Bufon, pocevsi od njegove poslednje sezone u Parmi pa sve do sad.
                        Slazem se na Nojera ove sezone ali nije on kriv sto je Bajern prejak.
                        Golmani - Bianconeri vs. Nerazzurri In Focus - All Time Calcio

                        Comment


                        • Originally posted by b64Milos View Post
                          Znaci Bartez je isti Reina....
                          Имају и фризуру исту
                          Најјачи детаљи су мени били када Лоран Блан пољуби Бартеза у ћелу

                          Иначе ко није гледао вечерас, нека баци окано на уметнике

                          Comment


                          • На све бих додао и слику, висококвалитетна је па самим тим заслужује и нов пост

                            Comment


                            • Al' se Brajki napalio, igrali ste protiv Celtica, a ne Barse... Naravno nemoj misliti da umanjujem kvalitet Juvea, ali Celtic jbt...

                              Inace da dodam da je PSG - Valencia bila jedna vrlo losa tekma, PSG ocajno igrao, i bas su u debelom padu forme. Neko ovde pisao da je PSG ocajna ekipa, verujte mi da nisu, pratio sam ih, i umeju da budu vrlo strasni ako udju u formu.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Originally posted by Dale View Post
                                Hugo Lloris jednu gresku ove sezone napravio , koju Henderson nije iskoristio , u Francuskoj kapiten , u Lyonu branio Boga oca , u LS sta je vadio dok je branio u Lyonu , niko nije mogao da vjeruje , a niko ni da ga spomene

                                Malo mi zao , ne kazem da je najjaci , ali zasluzuje vece postovanje , ne samo ovdje , nego u svijetu uopsteno .
                                U Rimu protiv Lacija ove sezone samo on je zaslužen za 0:0. Dobro da se AVB opametio. Veliki okršaj golmana će biti danas u Londonu... Mada možda i Fridel brani... xD
                                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                                C'E SOLO L'INTER

                                Comment

                                Working...
                                X