Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Brajkula View Post
    Крле а због чега ти је Самир у бољој форми од Буфона ове године ?
    Мени је искрено Буфон тренутно голман који је у најбољој форми.
    Pa Samir realno ima losu odbranu,a cuda brani

    Gigi dobro brani,ali ima za klasu bolju odbranu pa mu je lakse
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Hart ispod svog nivoa, kao i svi igraci Sitija. Begovic najkonstantniji, zatim idu Cezar i Minjole kad je ova sezona u pitanju.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Krle View Post
        Poredjao si ih po zvučnosti imena, ne po trenutnoj formi... Koliko si pratio Kalčo ove sezone? I gde ti je Džo Hart, čovek koji je i pored smešnog trenera svog tima primio najmanje golova u PL. Oduševljava sve ove sezone...
        Pravio sam mix ove sezone i sveukupno. Razmisljao sam da gurnem Harta umesto Handanovica ali rece neko bio je dosta kriminalan u par situacija , jadan ni zivi zid ne zna postaviti
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Ne znam ko je najbolji golman,ali je najbolji sudija Cakir sigurno
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Originally posted by AK47 View Post
            Pa Samir realno ima losu odbranu,a cuda brani

            Gigi dobro brani,ali ima za klasu bolju odbranu pa mu je lakse
            Какве везе има са формом ко има бољу или гору одбрану, ако ћемо тако онда је Андухар у најбољој форми. Нема то никакве везе, Буфон доста вади ове године, сваку утакмицу има бар по једну сјајну одбрану, дакле одбрану која је у 90 случајева гол, а погледаш и број примљених голова и то ти је то. Па сабереш све голове што је Јуве примио у ЛШ и Лиги (у Купу није бранио) то је мање од оног што је Хандановић примио, ако су Ранокија, Самјуел и компанија толико криминални, онда стварно је стварно Хандановић бог.
            Плус има доста голова где је Хандановић могао и морао боље да реагује, мсм јесте да је бранио доста зицера, али има и голова који иду њему на душу.
            Плус Буфон доста учествује и у игри, играли (штопери) без да се замисле враћају њему лопту када сз под притиском, а овај у таквим ситуацијама доста хладнокрвно реагује и баш ретко само избаци лопту, уместо тога одиграва сигуран пас, и то се бодује.

            Comment


            • Originally posted by Brajkula View Post
              Какве везе има са формом ко има бољу или гору одбрану, ако ћемо тако онда је Андухар у најбољој форми. Нема то никакве везе, Буфон доста вади ове године, сваку утакмицу има бар по једну сјајну одбрану, дакле одбрану која је у 90 случајева гол, а погледаш и број примљених голова и то ти је то. Па сабереш све голове што је Јуве примио у ЛШ и Лиги (у Купу није бранио) то је мање од оног што је Хандановић примио, ако су Ранокија, Самјуел и компанија толико криминални, онда стварно је стварно Хандановић бог.
              Плус има доста голова где је Хандановић могао и морао боље да реагује, мсм јесте да је бранио доста зицера, али има и голова који иду њему на душу.
              Плус Буфон доста учествује и у игри, играли (штопери) без да се замисле враћају њему лопту када сз под притиском, а овај у таквим ситуацијама доста хладнокрвно реагује и баш ретко само избаци лопту, уместо тога одиграва сигуран пас, и то се бодује.
              Pa ako tako gledas Neuer je najbolji,to je cak i Buffon rekao za njega

              Ako je Buffon imao jednu sjajnu odbranu po utakmici,Sarma je imao makar 3.Ja sto sam ga gledao ove sezone vadio je kao ludak,a odbrana Intera mi je djelovala lose...

              Covjek je izvadio u dvomecu sa Partizanom barem 6-7 zicera ako si gledao,da ne govorim u Seriji A sta je sve spasavao
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Originally posted by AK47 View Post
                Ne znam ko je najbolji golman,ali je najbolji sudija Cakir sigurno
                Kako kome
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Originally posted by maliajnstajn View Post
                  Ako Bayern prodje Arsenala, a proci ce ga, Engleskoj opada koeficjent pa ce imati samo 3 predstavnika u LP??
                  To nije moguce, jer je PL daleko od Serije A koja ima 3 predstavnika... Cak i ako PL timovi nastave lose u LS u naredne dve godine, opet ce biti gusto. Kapiram da nece, ali ko zna... Kao sto sam naveo, prvi put jos od 96. PL nece imati predstavnika u 1/4 finalu LS, havarija.

                  Sto se tice ovih golmana i to, Djidji je legenda, ali kapiram da je i meni Samir najbolji u Seriji A. Iker je ove sezone realno slabiji nego ranijih godina pa zato ne bih rekao da je najbolji na svetu. Cech je savrsen ove sezone u PL i mozda je on trenutno najbolji, ili on ili Samir. Posle Cecha u PL ide Asmir strasni. Hart nije ni u top 5 u PL ove sezone, kriminalan covek...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Originally posted by AK47 View Post
                    Covjek je izvadio u dvomecu sa Partizanom barem 6-7 zicera ako si gledao,da ne govorim u Seriji A sta je sve spasavao
                    А шта није ?

                    Па рекао сам на почетку Нојер и Буфон дефинитивно испред свих ове године.

                    Comment


                    • Originally posted by Freshman91 View Post
                      To nije moguce, jer je PL daleko od Serije A koja ima 3 predstavnika... Cak i ako PL timovi nastave lose u LS u naredne dve godine, opet ce biti gusto. Kapiram da nece, ali ko zna... Kao sto sam naveo, prvi put jos od 96. PL nece imati predstavnika u 1/4 finalu LS, havarija.

                      Sto se tice ovih golmana i to, Djidji je legenda, ali kapiram da je i meni Samir najbolji u Seriji A. Iker je ove sezone realno slabiji nego ranijih godina pa zato ne bih rekao da je najbolji na svetu. Cech je savrsen ove sezone u PL i mozda je on trenutno najbolji, ili on ili Samir. Posle Cecha u PL ide Asmir strasni. Hart nije ni u top 5 u PL ove sezone, kriminalan covek...
                      Pa ja ti prije neki dan kazem Cech najbolji u PL,a ti kazes meni je ipak Asmir,dogovori se sa sobom jbt

                      Iker mi je najbolji inace ne ove sezone

                      Brajkulice,Neuer skoro nista nije branio ove sezone,sve perfektna odbrana,pa i on sam rekao da nekad nema suta na go i da ga to smori,kako da se poredi sa Samirom ciji go bombarduju
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Originally posted by AK47 View Post
                        Pa ja ti prije neki dan kazem Cech najbolji u PL,a ti kazes meni je ipak Asmir,dogovori se sa sobom jbt

                        Iker mi je najbolji inace ne ove sezone
                        Cuj pre neki dan, pre mesec dana mozda... Promenio sam misljenje nakon sto sam gledao Chelsea malo vise od tada. Mada tu mi je odma' Asmir iza njega, ne tako daleko, ali je Cech neverovatno siguran, brani najbolje u karijeri, ali se nekako to i ne vidi pored sivila koje se desava u Celsiju, zato mi je Asmir bio bolji tada, priznajem zbog toga. Generalno, Asmiru ne mozes naci manu ove sezone, strasno brani...
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Pa tako nesto ne pamtim sad bas datume jbt,ali znam da sam ti govorio da je Cech najbolji a ti kazes meni ipak Asmir

                          Inace meni su tu negdje,meni je Cech najbolji ali ja sam tu uzimao malo vise uopsteni kvalitet njih dvojice,ali mrtva trka izmedju ove sezone,mislim cak Begovic konstantniji...
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Originally posted by AK47 View Post
                            Brajkulice,Neuer skoro nista nije branio ove sezone,sve perfektna odbrana,pa i on sam rekao da nekad nema suta na go i da ga to smori,kako da se poredi sa Samirom ciji go bombarduju
                            Против Дортмунда је извадио пар добрих удараца сада у Купу нпр.
                            Но небитно, ако ћемо генерално Буфон и Касиљас, институције, сад ко је бољи ствар укуса и личног опредељења, али обе екипе су 50 посто сигурније када су они на голу.
                            По форми Буфон, не само у Серији А, већ и ЛШ.
                            Толико на ту тему.

                            Comment


                            • Originally posted by Brajkula View Post
                              Против Дортмунда је извадио пар добрих удараца сада у Купу нпр.
                              Но небитно, ако ћемо генерално Буфон и Касиљас, институције, сад ко је бољи ствар укуса и личног опредељења, али обе екипе су 50 посто сигурније када су они на голу.
                              По форми Буфон, не само у Серији А, већ и ЛШ.
                              Толико на ту тему.
                              Slazem se sa svime,osim ovoga za Neuera

                              Onako covjek u dosta utakmica i nema sansu da brani, u LS kiksao protiv Arsenala,a i protiv Batea ga nabusili...u ligi nista specijalno

                              Samir imao vise odbrana sad protiv Milana nego ovaj za cijelu sezonu
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Bufon je poslednjih 10 godina realno bez konkurencije. Jeste da brani za Juventus ali ni jedan golman nije branio na tako visokom nivou. Mislim da je Kasiljas uvek bio napucan od strane Spanaca zato sto brani za Real a secam se bezbroj njegovih kikseva i u ligi i u LS. Imao je i par slabih sezona (ukljucujuci ovu) mada to je sve nebitno, i da nikada nije kiksnuo, Bufon je broj 1.
                                Na drugom mestu bi bio Oliver Kan, a treci mozda Kasiljas. Pomenuo bih i Tolda, Smajhela, Barteza, Didu, Ceha itd.
                                Ove sezone su sigurno najbolji Handanovic, Bufon i Nojer. Ova druga dvojica i nemaju bas nekog posla, ali su na najvisem nivou kada treba (Bufon sjajna odbrana protiv seltika veceras). Handanovic stvarno drzi ceo tim sa svojim odbranama ove sezone, pa bezbroj puta je spasio Inter, brani nemoguce, ne mogu da zamislim koji bi bili na tabeli da nije Handanovica.
                                Golmani - Bianconeri vs. Nerazzurri In Focus - All Time Calcio

                                Comment

                                Working...
                                X