Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn View Post
    Ako Bayern prodje Arsenala, a proci ce ga, Engleskoj opada koeficjent pa ce imati samo 3 predstavnika u LP??
    Брате сабирају се последње четири године дакле ове сигурно нече да испусте то место, а и у ЛЕ имају Тотенхем, Њукасл и Челзи. Али ако наставе са оваквим ритмом и наредних година, не бих искључио тај расплет. И да ова коефицијент од ове сезоне се рачуна тек за ону тамо сезоне, јер пази не могу екипе да уђу у лигу а да не знају шта им која позиција доноси, просто, мсм није то Аба Лига

    Што се голмана тиче, ово је моје рангирање:

    1. Буфон
    2. Кан
    3. Шмајхел
    4. Касиљас
    5. Бобан Бајковић

    Comment


    • Peter Cech sliku Ikera na zidu ima,a dvije godine stariji od njega
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • I kada vec neki spominju ovu sezonu, Asmir odlicno brani! Mozda cak najbolji ove sezone u PL.

        Comment


        • Originally posted by Brajkula View Post
          Не бих расправљао о голманима више толико, стварно нема поенту

          http://gol.dnevnik.hr/clanak/nogomet...h-vremena.html
          IFFHS - najveće govno u svetu fudbala...

          Mnogo se priča o Samiru ove sezone, napokon je u velikom timu ali naravno pre svega je skrenuo pažnju spektakularnim odbranama. Uzima nagradu za najboljeg golmana 100%. Cenim Bufona ali zašto da ne kažem ono što svi koji iole prate Kalčo ove sezone vide. Kreće Sarmina dominacija...
          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • Originally posted by Sir Giggsy View Post
            I kada vec neki spominju ovu sezonu, Asmir odlicno brani! Mozda cak najbolji ove sezone u PL.
            Bez mozda
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Originally posted by AK47 View Post
              Ilgner karinas dao mu Hristo go s centra,a i za Real je imao ocajnih odbrana

              Ali Nash brate puca mu lik iz sve snage kao nezdrav,a on leti s druge strane gola,Iker jedini,istinski

              Kazu da je i Zenga bio as,ali eto nisam bas imao mnogo priliku da ga vidim,par onih klasika koji se vrte i koje sam gledao
              Ti si previse subjektivan kad su tvoji omiljeni u pitanju. Sa njima niko ne moze da se poredi.

              Svako ko iole prati fudbal zna da je Iker najjaci kad je u pitanju pokrivanje uglova gde se uvek postavlja savrseno i protivniku kad god je u prilici ostavi jedan jedini put do gola gde ako protivnik sutira lagano skida. Naravno i ta sigurnost i minimalan broj kikseva u citavoj karijeri. Svasta i odbrani ali imas ludjih refleks golmana od njega i uvek je i bilo, samo sta vredi kad su najcesce to nedovoljno konstantni likovi.

              Tomas Raveli je cuda pravio. Dino Zof takodje.
              sigpic

              Comment


              • Od onih sto sam ih ja gledao , najvise simpatija prema Kanu ali prema Ikeru veliki respect , pa covek stao kao prvi golman sa 18 medju stative Reala.
                Sto se trenutne forme tice po meni je Bufon najbolji tako da je trenutno top 5 po meni :

                1. Iker
                2. Buffon
                3. Cech
                4. Neuer
                5. Handanovic
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Originally posted by S-Nash View Post
                  Tomas Raveli je cuda pravio. Dino Zof takodje.
                  Дај брате немој ову браћу коју ниси гледао директно, мани се тога. Исто као кад бих ја сада рекао Зубизарета а гледао га укупно 10 пута, ма ово је и горе од тога

                  Comment


                  • Originally posted by Brajkula View Post
                    Дај брате немој ову браћу коју ниси гледао директно, мани се тога. Исто као кад бих ја сада рекао Зубизарета а гледао га укупно 10 пута, ма ово је и горе од тога
                    Gledao sam caletove i dedine kasete, a i pricali su mi. Strasni su bili.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by S-Nash View Post
                      Ti si previse subjektivan kad su tvoji omiljeni u pitanju. Sa njima niko ne moze da se poredi.

                      Svako ko iole prati fudbal zna da je Iker najjaci kad je u pitanju pokrivanje uglova gde se uvek postavlja savrseno i protivniku kad god je u prilici ostavi jedan jedini put do gola gde ako protivnik sutira lagano skida. Naravno i ta sigurnost i minimalan broj kikseva u citavoj karijeri. Svasta i odbrani ali imas ludjih refleks golmana od njega i uvek je i bilo, samo sta vredi kad su najcesce to nedovoljno konstantni likovi.

                      Tomas Raveli je cuda pravio. Dino Zof takodje.
                      Ma moze brate sprdam se malo veceras

                      Brate samo cu ti ovo reci i zavrasiti,ali sad sam ozbiljan,godinama niti jedna veca ekipa nije imala katastrofalnu odbranu kao Real,a on je sve skidao,sve i ja sam to gledao stalno i mucio se s balvanima ispred njega,cak i kada bi primali po 3-4 gola on bi skidao bar jos 3-4 zicera mrtva i zbog toga meni on ispred svih,ali jeste mi i najdrazi tu nema spora,pojam svega,najveci gospodin

                      Inace Asmir najbolji u PL,nisam nesto nikad bio njegov fan to znaju ovi koji me poznaju s foruma licno,ali ne bi bilo fer prema momku da nastavim da ga pljujem jer brani kao najveca klasa stvarno

                      Sarma mi je srcu prirastao isto
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Originally posted by AK47 View Post
                        Ma moze brate sprdam se malo veceras

                        Brate samo cu ti ovo reci i zavrasiti,ali sad sam ozbiljan,godinama niti jedna veca ekipa nije imala katastrofalnu odbranu svih ovih godina kao Real,a on je sve skidao,sve i ja sam to gledao stalno i mucio se s balvanima ispred njega,cak i kada bi primali po 3-4 gola on bi skidao bar jos 3-4 zicera mrtva i zbog toga meni on ispred svih,ali jeste mi i najdrazi tu nema spora,pojam svega,najveci gospodin

                        Inace Asmir najbolji u PL,nisam nesto nikad bio njegov fan to znaju ovi koji me poznaju s foruma licno,ali ne bi bilo fer prema momku da nastavim da ga pljujem jer brani kao najveca klasa stvarno

                        Sarma mi je srcu prirastao isto
                        Znam ja sve to, Real je imao raznih balvana u odbrani. Pavon, Raul Bravo, Migel Tores i ta ekipa, uzas.

                        Iker je jedan od najvecih ikad kad sve saberes ali imas refleksasa jacih, to su ti budale tipa Igita. Sta je taj skidao jbt, ne mislim zbog Scorpion Kicka cuvenog. Lud lik 200%.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Mr.M View Post
                          Od onih sto sam ih ja gledao , najvise simpatija prema Kanu ali prema Ikeru veliki respect , pa covek stao kao prvi golman sa 18 medju stative Reala.
                          Sto se trenutne forme tice po meni je Bufon najbolji tako da je trenutno top 5 po meni :

                          1. Iker
                          2. Buffon
                          3. Cech
                          4. Neuer
                          5. Handanovic
                          Poredjao si ih po zvučnosti imena, ne po trenutnoj formi... Koliko si pratio Kalčo ove sezone? I gde ti je Džo Hart, čovek koji je i pored smešnog trenera svog tima primio najmanje golova u PL. Oduševljava sve ove sezone...
                          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment


                          • Originally posted by Krle View Post
                            Poredjao si ih po zvučnosti imena, ne po trenutnoj formi... Koliko si pratio Kalčo ove sezone? I gde ti je Džo Hart, čovek koji je i pored smešnog trenera svog tima primio najmanje golova u PL. Oduševljava sve ove sezone...
                            Sta bolan odusevljava,Hart napravio 5-6 kardinalnih kikseva,kriminalan ove sezone
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Uvek ce vladati subjetivno misljenje kad se radi o najboljim golmanima. Ne znam sto se uopste raspravljate...

                              Comment


                              • Originally posted by Krle View Post
                                Poredjao si ih po zvučnosti imena, ne po trenutnoj formi... Koliko si pratio Kalčo ove sezone? I gde ti je Džo Hart, čovek koji je i pored smešnog trenera svog tima primio najmanje golova u PL. Oduševljava sve ove sezone...
                                Крле а због чега ти је Самир у бољој форми од Буфона ове године ?
                                Мени је искрено Буфон тренутно голман који је у најбољој форми.

                                Comment

                                Working...
                                X