Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Не бих расправљао о голманима више толико, стварно нема поенту

    http://gol.dnevnik.hr/clanak/nogomet...h-vremena.html

    Comment


    • Au kakve ekipe imamo u nastavku. Real, Dortmund, PSG, Juventus, onda Bayern/Arsenal, Barca/Milan...
      sigpic

      Comment


      • Iker je Iker,dzaba sve

        Sramota samo jedan go primio na Euru,to nema vise nigdje
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Kazu da je najbolji svih vremena Jasin, bez ikakve konkurencije. Iker i Bufon najbolji zadnjih desetak godina, Sar je bio strasan, Kepkea sam volio bas. Handanovic je sjajan ali meni on nikad ne moze biti ispred Bufona.

          Inace covjek koji moze da stane sa Ikerom i Djidjijem je definitivno i

          sigpic

          Comment


          • Ako Bayern prodje Arsenala, a proci ce ga, Engleskoj opada koeficjent pa ce imati samo 3 predstavnika u LP??
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • I meni su isto rekli da je Jasin najbolji i to bez konkurencije,barem ljudi koji sve o fuci znaju...

              Kahn je meni otac ,ali Iker primio go na Euru,Buffona carali u finalu
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Originally posted by AK47 View Post
                Pa Handanovic je prije par sezona i proglasen za najboljeg u Seriji A kada je branio za Udinese,skinuo tada sve zivo

                Inace,Iker FTW,poslije ovih 5 nagrada ne volim ni da pricam o tome
                Znam, a i ove sezone je najbolji, pa Partizan je u dve utakmice mogao 5-6 komada da uvali Interu kakva im je odbrana.

                Znas i sam koliko se forsiraju Spanci kad su nagrade u pitanju a i Bufon je imao povreda + Juve kao tim bio u padu. Zasluzeno Iker ali nikako toliko iznad konkurencije. Ima golmana sa jacim refleksom od njega. Ono po cemu je unikatan je ta smirenost i mentalna stabilnost jos klinac dok je bio.
                sigpic

                Comment


                • @Vladane

                  A ovom covjeku je uvijek bio zamjena



                  Svi ovi danasnji golmani su se njemu divili.

                  Comment


                  • Originally posted by AK47 View Post
                    I meni su isto rekli da je Jasin najbolji i to bez konkurencije,barem ljudi koji sve o fuci znaju...

                    Kahn je meni otac ,ali Iker primio go na Euru,Buffona carali u finalu
                    Kakve to veze ima, Italija inferiorna bila totalno, nije covek mogao nista.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by S-Nash View Post
                      Znam, a i ove sezone je najbolji, pa Partizan je u dve utakmice mogao 5-6 komada da uvali Interu kakva im je odbrana.

                      Znas i sam koliko se forsiraju Spanci kad su nagrade u pitanju a i Bufon je imao povreda + Juve kao tim bio u padu. Zasluzeno Iker ali nikako toliko iznad konkurencije. Ima golmana sa jacim refleksom od njega. Ono po cemu je unikatan je ta smirenost i mentalna stabilnost jos klinac dok je bio.
                      Brate ja sam prije par sezona vidio njegove dvije odbrane protiv Seville,Manu del Moral i ne znam ko je drugi sutao jel Fabiano ili neko ne sjecam se,brate gledao sam snimak sto puta ono je nemoguce

                      Znaci s pola metra lik iz sve snage suta on mu brani s linije,ali branio je i Gigi cuda ne kazem da ne serem previse,to mi je subjektivno,a Iker i dosta mladji...

                      Ali primiti jedan go na Euru,nemam rijeci

                      Sarma hobotnica,sve vadi ove sezone,TOP3 sigurno

                      Nash,to trolujem brajkulicu xD
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Ju sramote, nigde Smajhela!

                        Comment


                        • Originally posted by AK47 View Post
                          Brate ja sam prije par sezona vidio njegove dvije odbrane protiv Seville,Manu del Moral i ne znam ko je drugi sutao jel Fabiano ili neko ne sjecam se,brate gledao sam snimak sto puta ono je nemoguce

                          Znaci s pola metra lik iz sve snage suta on mu brani s linije,ali branio je i Gigi cuda ne kazem da ne serem previse,to mi je subjektivno,a Iker i dosta mladji...

                          Ali primiti jedan go na Euru,nemam rijeci

                          Sarma hobotnica,sve vadi ove sezone,TOP3 sigurno

                          Nash,to trolujem brajkulicu xD
                          Branio je i Reina s pola metra do pet metara koliko oces puta pa je kreten. Bartez takodje.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by danijelkr View Post
                            @Vladane

                            A ovom covjeku je uvijek bio zamjena



                            Svi ovi danasnji golmani su se njemu divili.
                            Od kad pratim fudbal to mi je najmiliji golman. U jednom trenutku imas konkurenciju Kepke, Ilgner i Kan u reprezentaciji, kakvo ludilo

                            U Smajhel zaboravljen, ajde oni nego ja jbt
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Od kad pratim fudbal to mi je najmiliji golman. U jednom trenutku imas konkurenciju Kepke, Ilgner i Kan u reprezentaciji, kakvo ludilo
                              Posto sam bio golman i golman koji je dobar zvali smo ga automatski Kopke. Ma meni pojam golmana.

                              Comment


                              • Ilgner karinas dao mu Hristo go s centra,a i za Real je imao ocajnih odbrana

                                Ali Nash brate puca mu lik iz sve snage kao nezdrav,a on leti s druge strane gola,Iker jedini,istinski

                                Kazu da je i Zenga bio as,ali eto nisam bas imao mnogo priliku da ga vidim,par onih klasika koji se vrte i koje sam gledao
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X