Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prodjose na kraju , Valensija je napadala sve vreme ali nije imala zavrsne udarce kao treba i odose miloneri dalje . Sad da im se padne najtezi moguci protivnik koji moze .

    Edit: Brajkula ajde lobiraj u UEFU da dobijete PSG da ih oducite od fudbala
    Last edited by Lord Aleksoni; 06-03-13, 21:40.

    Comment


    • Originally posted by AleksaVP View Post
      Prodjose na kraju , Valensija je napadala sve vreme ali nije imala zavrsne udarce kao treba i odose miloneri dalje . Sad da im se padne najtezi moguci protivnik koji moze .
      Брат мој, традиционално "Милионерима" се назива Борусија Дортмунд.

      Comment


      • Jbm ti ja fudbal gde ovakve ekipe prolaze dalje... Zali boze protracenog vremena!

        Comment


        • Originally posted by Sir Giggsy View Post
          Jbm ti ja fudbal gde ovakve ekipe prolaze dalje... Zali boze protracenog vremena!
          Ко ти је крив што ниси гледао Јувентус, људи прошли са 5:0 у укупном скору.

          Comment


          • Originally posted by Brajkula View Post
            Брат мој, традиционално "Милионерима" се назива Борусија Дортмунд.
            Ma znam , nego ne znam kao da ih zovem . Mozda Seici

            Comment


            • Originally posted by AleksaVP View Post
              Ma znam , nego ne znam kao da ih zovem . Mozda Seici
              Нафта-гас Обично су они Парижани и тсл. ;)

              Comment


              • Originally posted by Brajkula View Post
                Ко ти је крив што ниси гледао Јувентус, људи прошли са 5:0 у укупном скору.
                Kriva je nocna smena...

                Edit: Dobili Seltik, videcemo kako ce to izgledati protiv ozbiljnijeg protivnika. Meni Juve trenutno nije medju Top 3 favorita... trenutno.
                Last edited by Sir Giggsy; 06-03-13, 21:54.

                Comment


                • Vidim prica se o Sarmi,pa mora ljubav da se izrazi

                  Sarma je meni malo iza Buffona trenutno,a najbolji golman inace mi je subjektivno i objektivno 5 puta za redom najbolji na svijetu profesor doktor Iker Casillas,ove godine malo losiji pa je Buffon ispred realno trenutno...

                  Inace su mi najbolji Iker i Buffon kad su 100% spremni obojica,iza njih meni Cech,pa Handanovic i Neuer i to je osvrt moj xD
                  Last edited by AK47; 06-03-13, 21:49.
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Respect ! ! !

                    Comment




                    • Za svaku pohvalu!

                      edit: brajkula me preduhitri
                      sigpic

                      Comment


                      • Ali i dalje kad vidim Mr.M mi smijesno,bravo Mikula za ideju

                        Inace ne stavljamo ovdje nesto oko kladionica,ali eto posto realno imaju umijesane prste u sport i znaju neke stvari bolje od nas smrtnika,evo kako to jedna od najjacih kladionica vidi...

                        https://sports.bwin.com/hr/sports#ca...Ids=&sportId=4

                        Prevelika kvota na Juve i premala na Real sto se mene tice
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Juce 6 bila na Real

                          Ako Barca nekako prodje Milan , ocekujem da kvota padne sa 6.50 na 2 , expresno
                          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                          Comment


                          • Handanovic ove sezone najbolji golman. Ove sezone, odmah da se razumemo. To sto taj covek skida sa cirkus odbranom je nerealno. Inter bi bio sa onakvom igrom i postavkama Stramaconija 10. da nije njega.

                            Inace, Djidji najjaci. Zadnjih par godina je imao i dosta povreda, sad je opet na svom ali covek i nema mnogo posla kad ima prakticno zid ispred sebe. Mozda i najjaci ikad, taj refleks se jednom radja. Kad se na to doda i savrseno pracenje igre, izbor pasa, sigurnost, komandovanje odbranom i komunikacija, dobije se savrsen golman.
                            sigpic

                            Comment


                            • Битне чињенице како каже Алекса, да их не понављам и овде

                              Comment


                              • Originally posted by S-Nash View Post
                                Handanovic ove sezone najbolji golman. Ove sezone, odmah da se razumemo. To sto taj covek skida sa cirkus odbranom je nerealno. Inter bi bio sa onakvom igrom i postavkama Stramaconija 10. da nije njega.

                                Inace, Djidji najjaci. Zadnjih par godina je imao i dosta povreda, sad je opet na svom ali covek i nema mnogo posla kad ima prakticno zid ispred sebe. Mozda i najjaci ikad, taj refleks se jednom radja. Kad se na to doda i savrseno pracenje igre, izbor pasa, sigurnost, komandovanje odbranom i komunikacija, dobije se savrsen golman.
                                Pa Handanovic je prije par sezona i proglasen za najboljeg u Seriji A kada je branio za Udinese,skinuo tada sve zivo

                                Inace,Iker FTW,poslije ovih 5 nagrada ne volim ni da pricam o tome
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X