Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ferguson skače pored aut linije kada gubi.... zamislite kao i 99% drugih trenera.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Comment


      • Originally posted by Joe Cole 10 View Post


        Nemoj tako,sudija je sigurno procjenio da bi Ronaldo fulio penal,da bi se Manchester-u diglo samopouzdanje nakon toga i da bi Real samo donji bio tu.

        Skandalozno!
        Zalijepio ga ko Dzevdo Alihodzic birvaktile sto je znao
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Svaka mu cast za ovo
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • Mislim da je rijetko ko očekivao crveni. Mou je bio iskren kada je rekao da je bolja ekipa ispala, jer je United ostavio bolji utisak u ovom dvomeču, a kao što sam već rekao večeras im je sudija odmogao i prelomio utakmicu u korist Reala.

            Sutra još jedan turski sudac sudi meč Juventusa i Celtica, mogao bi se očekivati neki prijelaz.

            Samo bez vrijeđanja. Diskusija kao i do sada, fudbal je to, danas si oštećen, sutra će ti pomoći i tako u krug. Nije vrijedno nerviranja, vrijeđanja i bezveznih banova radi utakmice. Samo opušteno.
            sigpic
            Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
            don't support us when we win."

            Comment


            • Originally posted by S-Nash View Post
              Svejedno je smesna situacija u odnosu na ovu a opet imamo 2 razlicite price. Ni jedno ni drugo nije crveni, fudbal je muska igra ali razlika u komentarima je neverovatna. Ja prvi ujedam kad mi sudija ujebe ekipu al bar priznam kad pogura ko sto sam protiv Svonsija.
              Nama se stalno pomaze, a dva puta nas sudija izbaca iz LS kad smo nenormalno jaki. To je fakat.
              Real je bolji, ima bolje igarce, ali u ovom dvomecu nikako nije bio bolji vec mu je itekako pomognuto. Zar vise nije vrijeme da se prekine sa ovim stvarima i da sudije ne odlucuju strasne meceve? Challenge brale!
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Dale View Post
                Svaka mu cast za ovo
                Iskreno , nemam rijeci.

                Mou

                Comment






                • !
                  https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                  Comment


                  • Originally posted by Joe Cole 10 View Post


                    Nemoj tako,sudija je sigurno procjenio da bi Ronaldo fulio penal,da bi se Manchester-u diglo samopouzdanje nakon toga i da bi Real samo donji bio tu.

                    Skandalozno!
                    Pa ovo i nije penal, Rafael se spremao da skace, a kude idu ruke prilikom skoka ili "odraza" ?? Da nece da stavi ruke iza ledja dok skace mozda ??? Nemoj me sprdati Sejo...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Originally posted by AK47 View Post
                      Opet cu ti ponoviti,ne kazem da je tako bilo sto posto nego da nisam jedini koji misli da je bilo za crveni,ima nas par i Roy Keane...

                      Vidim niko se ne osvrce na Sejin komentar o cistom penalu za Real nakon sto je Rafael rukama zaustavio loptu da ne udje u go,niste to vidjeli i to sam ja umislio i Sejo navijac Liverpoola,dva sljepca
                      Прво, мани ме Рој Кина, лудак, па он је рекао да је био пенал за Селтик када су се Лиштајнер и Хупер гурали на линији, неозибљност.

                      Друго, какве везе сада има та рука са причом да ли је ово био црвени или не, рука је била, дакле и пенал, а овај стар Нанија није био за црвени картон, једноставно.
                      Рекох брате, нисам уопште настројен навијачки, брига ме, али оно црвени ? Мишљења сам да није.

                      Comment


                      • Bolji tim je na kraju poražen. Nismo igrali dobro, nismo zaslužili da pobedimo, ali to je fudbal. Kada vam je golman igrač meča, a imate igrača više, onda je sve jasno. Mislim da znam kako se Ferguson sada oseća. Identično kao ja kada je Pepe isključen posle onog starta nad Danijem Alvesom. Istina tada je bila u pitanju obična simulacija, a sada je zaista bio prekršaj. Ipak, mislim da je situacija sa Nanijem mogla biti rešena sa žutim kartonom
                        Evo sa preskonferencije..
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Originally posted by Dale View Post




                          !
                          Sta je sa de Jongom , sto ga nema u Milanu , povredjen ?
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Auu ljudi sto se spustate na neki glupi nivo, oko sudjenja.. Bilo pa proslo. Pokrao, nije gotovo sada. Nismo ni prvi ni poslednji tim kome su svirane i kome ce biti svirane greske ili sta god.

                            ps: Maricu daj komentar za Borusiju!
                            Originally posted by Vladan
                            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                            :vinjaksmajli:

                            Comment


                            • ovde iznenađenjima nikad kraja... nije bio penal..... noooooooooooo

                              Nego bila jedna ruka i u 16 Reala, posle Velbekovg šuta
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Do kraja sezone @ Miko
                                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                                Comment

                                Working...
                                X