Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Realno nije ono bilo za crveni... pre svega jer Nani nije uopste ni video Arbelou, isao je na loptu, jeste napravio faul, ali nesvesno, tako da je zuti bio dovoljna kazna... Generalno tvrda utakmica, United uz dosta srece dao gol, mada su bili bolji u prvom poluvremenu. Modric iskidao, steta sto ne igra cesce za Real, ima tu nesrecu da mu je Ozil konkurencija za poziciju, sve ostalo je zauzeto zbog taktike...
    Na kraju, po mom misljenju, kad se pogledaju obe utakmice Real bolji, ali tesko da bi prosli da nije bilo crvenog...
    sigpic

    Comment


    • Светлана има одговор на све животне ситуације, па тако и ову

      Spoiler


      Брука, срамота, све редно...иако сам пре меча био за Реал због опкладе са мандом, после истог ми је једноставно криво што су испали овако, генерално бољи у двомечу и да их судија избаци.

      Comment


      • Originally posted by Sir Giggsy View Post
        Krvnicki? Covek isao na loptu, nije video Arbelou... Žuti da, crveni nikako!


        Mada realno ovo je 50-50, ali šta da se radi ;)

        Comment


        • не претерујте могао је да склони ногу када га је видео, него се прави енглез....



          у стрвари савио је ногу, види се да није ногом одгурнуо играча, јер да јесте његово би тело ишло у правцу ноге, овако изгледа као да се није ни померио...??? тешко је проценити намеру ударца или фолирање противничког играча???
          Last edited by Žika; 05-03-13, 22:19.
          sigpic

          Comment




          • Po meni se apsolutno vidi namjera Nani-a,produzio je nogu iako nakon sto ga je dotakao prvi put mogao se zaustaviti.Najbolje se to vidi na 0:06.Volio bih da je vise ovakvih sudija,poslije crvenog nije podlegao pritisku i za mene odlicno sudjenje.

            Sto se tice utakmice Real vrlo los do crvenog i da nije doslo do njega sumnjam da bi prosli dalje jer je Manchester odlicno stajao na terenu,a bili su opasni iz kontri.
            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

            LFC:18+5=THE GREATEST

            Comment


            • Nani je dobio crveni ne zbog toga sto je isao na loptu ovako grubo nego sto kada je vidio da je prosla lopta pruzio je nogu da udari ovog Arbelu mutavog...

              Bravo Sejo u isto vrijeme
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • sudijama u LŠ je naredjeno da budu stroziji na opasne igre
                Last edited by bjelaksson[YNWA]; 05-03-13, 22:13.

                Comment


                • Originally posted by edohz View Post
                  Dobro je prošao Alvaro nakon onog krvničkog starta al zato Nani ko da ga je kamon pregazio, odmah je zano kakvo je sranje napravio.

                  Ovo kasnije smo rutinski odradili i zbog sebičnosti Ronalda i Kake u pojedinim trenutcima nismo dobili i ubjedljivije.

                  Varane i Lopez lutke moje

                  IDEMO DALJE !!!
                  Originally posted by Zika View Post
                  не претерујте могао је да склони ногу када га је видео, него се прави енглез....
                  Pa nije ga video u tome je ključ cele te situacije!

                  Comment


                  • nane mi Arbeloa glavni igrac veceras... Izbori crveni i onda ustupi mjesto Modricu. MOTM za mene
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Meni se odmah cinilo da je za crveni i posle snimka ne znam kako se prica da ono nije opravdan crveni. Svakako da namere nije bilo, ali razvalio ga je bas.. da sam ja sudio, takodje bih dao crveni za to. To kazem kao neko ko je navijao da Real ispadne. Inace, do tog crvenog je bez dileme bolji bio Manchester i mislim da bi sigurno prosli dalje da ga nisu dobili. Jbg, da sam na mestu navijaca Junajteda psovao bi Nani-a, a ne sudiju. Ako Real osvoji LS, mogli bi spomenik u centru Madrida da mu stave.

                      Comment


                      • Samo da se izvrsi pritisak da ovaj maloumnik vise nikad ne sudi pa je nesto i dobro uradjeno.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by AK47 View Post
                          Nani je dobio crveni ne zbog toga sto je isao na loptu ovako grubo nego sto kada je vidio da je prosla lopta pruzio je nogu da udari ovog Arbelu mutavog...
                          И после ја субјективан, кажи Акане ко мушкарац да вас је судија прогурао, да су људи били бољи. Нани је ишао да прими лопту, другачији начин да је умири од овог није постојао, па гледај му само главу како нон стоп прати лопту и ту се напросто појавио Арбеола. Опасна игра да, али црвени никако јер није било намере дефинитивно, дакле жути картон.

                          Comment





                          • ako je shelvey dobio crveni onda, ovo je za zatvor...

                            Comment


                            • KE7 ja stvarno ne vidim cemu taj komentar za navijace Reala,prvo sto vise gledam ovaj snimak ubijedjen sam da je namjerno krenuo na udarac i crveni je zasluzen,vidio ga je i to predobro,mogao je povuci nogu a on je isao da udari...

                              I drugo igraci Reala nisu nista zaskakali cijelo vrijeme sudiju,nego su se ponasali vrlo pristojno kako i dolikuje,nisam se vala nesto nagledao ove sezone da se greske sudija manifestuju kroz dobre rezultate Reala,pa ni ova veceras

                              Brajkula da 4 covjeka nisu skoro u isto vrijeme napisala da je bilo za crveni ja bih priznao,ali eto svi smo budale...
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Vic dana.

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X