Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prvo,sve cestitke navijacima Reala.


    Iskreno,prije meca sam ocekivao da ispadnemo ali sam u toku utakmice promijenio misljenje.Ne bi mi bilo zao da smo ispali na fer i normalan nacin.
    Turcine odvratni,sve ti najgore zelim i svaka te muka stigla...

    Comment


    • Sta tek ceka Milan u revansu,verovatno ce suditi penal na pocetku

      Comment


      • Cak ni Murinjo nije imao obraza da slavi, dotle je doslo
        sigpic

        Comment


        • Prvi put jos od sezone 95/96 u LS, Englezi nece imati predstavnika u 1/4 finalu ovog takmicenja. Just wow...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Eh naravno da mi je žao videti ovu stranu fudbala, ali ajde neka vide i navijači Uniteda kako je to ;)

            Comment


            • Dobro je prošao Alvaro nakon onog krvničkog starta al zato Nani ko da ga je kamon pregazio, odmah je zano kakvo je sranje napravio.

              Ovo kasnije smo rutinski odradili i zbog sebičnosti Ronalda i Kake u pojedinim trenutcima nismo dobili i ubjedljivije.

              Varane i Lopez lutke moje

              IDEMO DALJE !!!

              Comment


              • BBC Sport ‏@BBCSport
                Former Manchester United captain Roy Keane: "The referee has made the right call. It's dangerous play. A red card & correct decision." #MUFC
                Enough said...
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment



                • Comment


                  • dobro... sve je to ok, dobar real, dobar mančester, al borusija osvaja.

                    Comment


                    • Čestitke kraljevicima na nezasluzenoj pobedi i prolazu dalje!

                      Igracima Junajteda svaka cast, rasturili su i ostavili srce na terenu sa igračem manje.

                      Comment


                      • Ako i Barcelona prodje na neki smrdljiv nacin prestajem da gledam LS, a i necu imati razlog da gledam kada ce mi Arsenal sledece sezone svakako igrati Ligu Evrope.
                        Originally posted by maliajnstajn
                        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                        Comment


                        • E jbg,sad navijam za finale Juve-Bajern/Dortmund

                          Comment


                          • Posle izjave Murinja ne moze covjek ni sat da ih mrzi
                            sigpic

                            Comment


                            • Sutra cu da utrpam svu kintu na prolaz Barse, ima da nameste El Klasiko ;)

                              Comment


                              • Originally posted by edohz View Post
                                Dobro je prošao Alvaro nakon onog krvničkog starta al zato Nani ko da ga je kamon pregazio, odmah je zano kakvo je sranje napravio.

                                Ovo kasnije smo rutinski odradili i zbog sebičnosti Ronalda i Kake u pojedinim trenutcima nismo dobili i ubjedljivije.

                                Varane i Lopez lutke moje

                                IDEMO DALJE !!!
                                Krvnicki? Covek isao na loptu, nije video Arbelou... Žuti da, crveni nikako!

                                Comment

                                Working...
                                X