Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Bonomo View Post
    Da sad sudija lopov. Koliko puta su vam pomogli vala zasluzili ste. A za karton je i bilo ;).

    Covek dolazi iz Turske, gde takvom mozes verovati kada se uvek za njih vezuje namestanje.Ali eto, mora jedan spanski predstavnik da igra cetvrtfinale.

    Mislis da cu pre verovati svojim ocima i vecini koja tvrdi isto sto i ja, ili vama manjini koja kaze da je zasluzen crveni karton?

    Comment


    • Ajde nemojte da vredjate navijace i klub. Davao se crveni za ovakve stvari, mada sto se mene tice nije, ali eto.

      Sledeca uvreda ce biti ban.
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Mislim da se u ovakvoj utakmici za ono ne daje crveni.
        "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

        "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

        Comment


        • Originally posted by Maric91 View Post
          Covek dolazi iz Turske, gde takvom mozes verovati kada se uvek za njih vezuje namestanje.Ali eto, mora jedan spanski predstavnik da igra cetvrtfinale.

          Mislis da cu pre verovati svojim ocima i vecini koja tvrdi isto sto i ja, ili vama manjini koja kaze da je zasluzen crveni karton?
          Davao se crveni uvek za ovako nesto. I ja bi pricao da nije crveni kada bi se mom klubu tako nesto desilo. Ali u sustini bih znao da jeste. Sto se zaleteo kao kreten ? Vodite 1-0 i on se zalece kao mentol. Naravno da ce dobiti crveni.
          sigpic

          Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

          Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

          Without error there can be no brilliancy.

          Comment


          • Originally posted by stefan12 View Post
            Mislim da se u ovakvoj utakmici za ono ne daje crveni.
            Kakvoj utakmici? Dobio je i Pepe za opasnu igru crveni u polufinalu. Procena sudije. Udario djonom coveka u prsa, jos glumata posle. Licno sto se mene tice crveni nije, ali moze da se da.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Sudija unisti utakmicu. Da se igra u Madridu pa 'ajde i da razumem nekako, al' kad UTD ima aktivan rezultat, jos kod kuce, nikako.
              Last edited by Dusan; 05-03-13, 21:20.

              Comment


              • Originally posted by stefan12 View Post
                Mislim da se u ovakvoj utakmici za ono ne daje crveni.
                A u kakvoj se to utakmici daje crveni za ono? Ono je za crveni isto kao sto je i Pepeov crveni prije 2 godine. Zasluzeno ili ne, Karma je KURVA. Wadson vam je objasnio.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Originally posted by D-Wade View Post
                  Kakvoj utakmici? Dobio je i Pepe za opasnu igru crveni u polufinalu. Procena sudije. Udario djonom coveka u prsa, jos glumata posle. Licno sto se mene tice crveni nije, ali moze da se da.
                  Ma nije ni ono Pepe-ovo bilo za crveni nego je onda Buskez glumio kao da mu je prsa odbio.
                  "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                  "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                  Comment


                  • Meni se ova Ls ogadila odavno

                    Comment


                    • Nema sta vise ovde da se prica,Real ide dalje
                      "Nikad ne odustaj od necega sto volis"
                      Legends never die. Mamba will be back!
                      sigpic
                      HOUSE ALL NIGHT LONG

                      Comment


                      • Originally posted by stefan12 View Post
                        Ma nije ni ono Pepe-ovo bilo za crveni nego je onda Buskez glumio kao da mu je prsa odbio.
                        Nije bio Buskets, bio je Alves. Ali kapiras pricu
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Iako sam mislio da ovo neću morati reći - sudija je odlučio ovu utakmicu. Ono nikako nije bilo za crvenog, žuti karton maximalno. Bez namjere da se povrijedi Arbeloa, u žaru borbe, nije bilo prema glavi Arbeloe i nije Turčin trebao u ovakvoj utakmici za ono dati crveni. Mada, moram priznati da je hrabar, jer valjalo je to učiniti, iako još jednom ponavljam nije učinio pravu stvar.

                          Do tog isljučenja Nanija United je bio nešto bolji i konkretniji, Real je teško dolazio u situaciju da kreira neku izglednu priliku za gol. Izgledalo je to tromo i traljavo, sve do crvenog i ulaska Modrića za koga mi je jako drago da je zabio gol u ovako važnoj utakmici. Značiti će mu to za nastavak karijere u Realu.
                          sigpic
                          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                          don't support us when we win."

                          Comment


                          • Originally posted by maliajnstajn View Post
                            Nije bio Buskets, bio je Alves. Ali kapiras pricu
                            Ma uglavnom je neki oskarovac bio.
                            "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                            "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                            Comment


                            • I jos jednom, Raphael Varane
                              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                              Dakle, ti si portir!

                              Comment


                              • Kakva sansa Giggsa, ne da se Utd...

                                A sada i Runi, kako napada Utd sa igracem manje, na sve ili nista...
                                Last edited by Freshman; 05-03-13, 21:26.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X