Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Najgori je onaj na OBN covjek ocito navija za Barcelonu.I kad njih dvojica pocnu da lupaju to je zivi uzas.
    "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

    "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

    Comment


    • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
      Nije to Kemo, to je onaj mladi, on je bas ocajan. Kemo je car.

      A sta je sa onim cudima sto je Apa postavljao u svojoj temi ? Meni je Wilma dobro radila, samo trazi bas jaku konekciju, ne verujem da moze ispod 8 mb/s.


      Kemo brat jedini <3
      sigpic
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
        Pa cekajte, danas je ponedeljak, sta kenjate vi ?
        Bolje sada nego sutra kada krene gužva i panika. Valja se pripremiti na vreme.
        Ali da vidimo ko će sutra ovde da traži strimove.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Треба да неко отворио засебан топик у коме би били исписани само ти линкови за стримове и тсл. чисто да се више не пише толико о томе, непотребан спам.

          Comment


          • Originally posted by Devil View Post


            Kemo brat jedini <3
            Velicina od covjeka

            Treba zapisivati njegove komentare i buducim komentatorima da bude osnovno stivo. Najludje je bilo kad je prenosio komentare za twittera Theoooooooooooooooooo znaci oplako sam.

            Ali najveca izvala je bila prije bas dosta godina kad je Juventus nazvao rosonerima, mislim da je Juve tad igrao na Highburyu protiv Arsenala.

            Comment


            • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
              A sta je sa onim cudima sto je Apa postavljao u svojoj temi ? Meni je Wilma dobro radila, samo trazi bas jaku konekciju, ne verujem da moze ispod 8 mb/s.
              Wilma meni radi ladno, ali onaj IPTV Rumunija jos bolji, imaju Dolcesport koji prenosi bukvalno sve od LS...

              Ali Sopcast je zakon, nedavno sam ga instalirao, odgledao par utakmica, odusevio se, slika strava... Ali preporucujem i Acestream, isto tako dobra stvar poput Sop-a, cak ima i veci izbor, jedino sto mora malo da se ceka dok izbufferuje, ali kada pocne stream, slika sjajna i skoro nikad ne koci, naravno stabilan i dobar net je pozeljan...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Шансе Јувентуса да прође даље по емисији Еуроголс на Еуроспорту, гост стандардно Венгер.


                Доминација

                Comment


                • Sad ću da proverim sopcast za Sitijev meč. Nego, je'l je dovoljno da se ode na ovaj ruski sajt i tamo će se očitati meč?

                  EDIT: Naravno, skinuo, instalirao i prijavio se kao anonimus...
                  IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                  ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                  C'E SOLO L'INTER

                  Comment


                  • Originally posted by Brajkula View Post
                    Погодак
                    Легенда, кад улази Сеад са клупе колико га нахвали, нешто типа улази уметник четкице су спремне сад слика
                    Rembrant brate,a to je Marijan cuveni komentator koji se proslavio sa drugom ligom Njemacke

                    Kemal Ahmetovic,otac

                    Svaka cast za sliku velicine
                    Last edited by AK47; 04-03-13, 21:43.
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Pazi da se ne samozapali.



                        Spoiler
                        Last edited by miloolja; 05-03-13, 14:09.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Hahahaha, kakav podatak.

                          MATCH DAY: Manchester United never lost a Champions League game in which Cristiano Ronaldo scored in. 12 WINS - 1 DRAW - O LOSS
                          sigpic

                          Comment


                          • Inace veceras Cabiju Alonsu, Ramosu, Rafaelu i Van Persiju preti suspenzija za naredno kolo ako dobiju zuti.

                            Ne bi me zacudilo iskreno da sva 4 pozute
                            sigpic

                            Comment


                            • Zamolio bih vas da ostavite linkove za utakmicu veceras.....
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Tony_G View Post
                                Zamolio bih vas da ostavite linkove za utakmicu veceras.....
                                Ako imas dobar net, instaliraj sop, bice linkova, ne brini...
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X