Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sutra Rts nece prenositi Mancester i Real Gledam sada kvote za LS kvota na MU 2.9 kod kucePo cemu je Real favorit?A tek kvota na Sahtjor 5.25


    Imas temu za kladjenje u kladionici, a ovo oko tv prava se prozima kroz cjelu sezonu, cemu se svake sedmice iznenadjivati ponovo da nema prenosa, Manda.

    Comment


    • Odete fino na sajt Uefe i vidite prava za svaku teritoriju. Stalno neka iscudjavanja, a sve je jasno toliko vremena. Naredne tri godine(prva tece) Telekom Srbije u Srbiji i CG ima pravo za sve meceve utorkom, dok RTS i RTCG imaju pravo prvog pika srijedom, ostalo ide Telekomu koji naravno daje prenose svojim kanalima Areni Sport. E sad sto je trebala najbolja utakmica svakog utorka da ide na Areni 1, a ne na placenim kanalima je druga prica i sto je drzava dozvolila da drzavna firma ovo radi i koristi monopol na ovaj nacin je neka treca ali vam je tako kako je.
      Tako prica za kup kralja kako SK sad moze da prenosi finale, a nije mogao polufinale. Mora po sto puta neke stvari da se ponavljaju.
      Instaliras sopcast, ides na soptv.ru, ako imas dobru konekciju nema padova.
      sigpic

      Comment


      • Pa znam da nece biti,nego moram da se cimam oko strimova,a Arenu nemam...

        Comment


        • Originally posted by Vule_89 View Post
          Pa znam da nece biti,nego moram da se cimam oko strimova,a Arenu nemam...
          Odes u kladionicu i gledas ko covek. Tako ja radim...

          Comment


          • Pa mozda to i uradim

            Comment


            • Ма има милион и један стрим, мени то уопште није неки проблем, не знаш то се прави драма. Ако имате иоле нормалан нет све то иде без проблема, ево ја 4 мб/с и гледам сваке недељепола Калча, БЛ бар један меч и ПЛ ухвати по нешто, не палим ТВ уопште.

              Comment


              • Zaboravih da dodam, od polufinala svi sve prenose. Jedini je ovdje problem sto Arena umjesto da prenosi najbolju utakmicu utorkom na Areni 1 ona to ne radi vec bezobrazno najbolju utakmicu prebacuje na placenim kanalima, a cini mi se da se tako nije trebalo i tako nisu pricali.
                Ocigledno je po njima najbolja utakmica sjutra Dortmund - Sahtjor, ne Junajted - Madrid
                sigpic

                Comment


                • E da sada sam se setio,verovatno ce da prenose na BIH kanalu,kada sam gledao Mancester i Norvic na tom kanalu,ako sam dobro razumeo komentatora oni ce prenositi utakmicu

                  Comment


                  • Sto se BiH tice BHT/RTRS/FTV prenose utorkom, OBN srijedom, svi imaju pravo prvog pika. U Sloveniji SK ima jedan dan, ne znam da li utorak ili srijedu, a u Hrvatskoj je situacija kao u Srbiji i CG.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Vule_89 View Post
                      E da sada sam se setio,verovatno ce da prenose na BIH kanalu,kada sam gledao Mancester i Norvic na tom kanalu,ako sam dobro razumeo komentatora oni ce prenositi utakmicu
                      U BiH na javnom servisu prenose LS utorkom,kao i LE cetvrtkom,a OBN ima prava srijedom

                      Imas znaci na FTV,BHT I RTRS utorkom;)
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Gde mi zivimo?

                        Comment


                        • I sa normalnim netom je muka živa, jer je velika navala.
                          Kako sam ja sve varijante isprobavala, a Vladan puno puta rekao, da ponovimo još jednom......najbolje je sledeće:
                          1. instalirate SopCast, koji je besplatan i lako se skida i
                          2. glava vas više ne boli

                          Malo kasni od realnog vremena, kao i svaki strim na kraju, ali je slika perfektna i ne koči!
                          Napomena: uključiti ga 5 min pre početka meča, jer sam procespriključivanja traje malo, pogotovu jer je tada velika gužva.
                          Zez je možda što ne prenose Englezi preko SopCasta, već Rusi i Rumuni, ali ja se na Ruse navikla http://soptv.ru/
                          Last edited by miloolja; 04-03-13, 14:27.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by AK47 View Post
                            U BiH na javnom servisu prenose LS utorkom,kao i LE cetvrtkom,a OBN ima prava srijedom

                            Imas znaci na FTV,BHT I RTRS utorkom;)
                            Брате мој Акане ја имам све те канале и кад је ЛШ замраче их, труба.

                            Comment


                            • Originally posted by Brajkula View Post
                              Брате мој Акане ја имам све те канале и кад је ЛШ замраче их, труба.
                              BHT zamrace,zar oni jadnici to znaju uraditi uopste
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Originally posted by AK47 View Post
                                BHT zamrace,zar oni jadnici to znaju uraditi uopste
                                Хахах...у Србији је тако
                                Мада не волим ја да гледам те Босанце, коментатори очај, лепше ми овако да слушам неког Арапина док урла

                                Comment

                                Working...
                                X